مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (16)

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند جدید

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از  مدل کفش مجلسی پاشنه بلند جدید مدل کفش مجلسی پاشنه بلند جدید,مدل کفش مجلسی پاشنه بلند 2018,مدل کفش مجلسی پاشنه بلند دخترونه,مدل کفش مجلسی پاشنه بلند مشکی,مدل کفش مجلسی پاشنه بلند بچه گانه,مدل کفش مجلسی پاشنه بلند فراهم آورده ایم.

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (12)

جدیدترین مدل کفش مجلسی زنانه 2018

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (13)

کفشهای مجلسی زنانه 2018

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (14)

جدیدترین کفش مجلسی زنانه 2018

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (15)

عکس کفش مجلسی زنانه 2018

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (17)

شیکترین کفش مجلسی زنانه 2018

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (18)

خرید کفش مجلسی زنانه 2018

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (19)

کفش مجلسی زنانه شیک 2018

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (20)

مدل کفش مجلسی زنانه پاشنه کوتاه

یکی از توصیه های لازم برای مراقبت از پاها، دقت در هنگام خرید کفش است . اگر زیاد پیاده می روید، از کفش های راحت استفاده کنید. از کفش هایی استفاده کنید که کفی طبی دارند و پاشنه شان کمی بلند است. بهترین اندازه ی پاشنه یا لژ کفش، ۳ تا ۴ سانتی متر است.لازم است که کفش به طور کامل پا را گرفته و محافظت کند. فرم کفش باید به گونه ای باشد که انگشت های پا راحت باشند، اما نباید بزرگتر از اندازه ی پا باشد. هر دو روز یک بار، کفش و همچنین بلندی پاشنه ی آن را عوض کنید تا از کشش عضلانی پیشگیری شود.خرید کفش را به عصرها موکول کنید. در این ساعت از روز، پاها در بزرگترین اندازه ی خود بوده و کمی متورم هستند. در حین خرید، کفش ها را بپوشید و کمی قدم بزنید. پای شما باید در کفش احساس راحتی کامل داشته باشد. از خرید کفش های تنگ بپرهیزید.
اندازه پاشنه کفش

مناسب ترین کفش ها، کفش های تخت و یا با پاشنه ها یا لژهای ۳ تا ۴ سانتیمتری است. به کفش هایی با مدل ها و پاشنه های متفاوت عادت کنید و به طور مرتب کفش ها را عوض کنید. از کفش های پاشنه دار و بخصوص پاشنه های تیز، فقط در موقعیت های خاص مانند مهمانی ها استفاده کنیدزمانی که به یک مدل خاص کفش با اندازه پاشنه ی ثابت (مثل کفش های پاشنه بلند یا تخت) عادت می کنید، به سختی قادر به تعویض کفش خواهید بود، چون به محض تعویض کفش، تاندون ها کشیده می شوند. در این صورت نیز مشکل تاندونیت و درد پاها بروز می کند. بنابراین لازم است که خودتان را به یک مدل خاص کفش عادت ندهید.

انواع مدل کفش مجلسی پاشنه بلند جدید 1397

کفش مجلسی زنانه جدید2018,کفشهای مجلسی زنانه جدید,