شیک پارس

مدل لباس مجلسی جدید بلند با طرح های جدید و زیبا

مدل لباس مجلسی جدید بلند با طرح های جدید و زیبا

 

مدل لباس مجلسی جدید بلند

 

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از مدل لباس مجلسی جدید بلند   مدل لباس مجلسی زنانه جدید,مدل لباس مجلسی زنانه با پارچه گیپور,مدل لباس مجلسی زنانه پوشیده,مدل لباس مجلسی زنانه کوتاه,مدل لباس مجلسی زنانه سایز بزرگ,مدل لباس مجلسی فراهم آورده ایم.

 

در ادامه  مدل لباس مجلسی کوتاه با گیپور و حریر,مدل لباس مجلسی کوتاه با گیپور وساتن,مدل لباس مجلسی کوتاه با گیپور جدید,مدل لباس مجلسی کوتاه با گیپور مشکی,مدل لباس مجلسی کوتاه با گیپور 2018  ملاحظه میفرمایید.

 

 

 

 لباس مجلسی (52) لباس مجلسی (53) لباس مجلسی (54) لباس مجلسی (55) لباس مجلسی (56) لباس مجلسی (57) لباس مجلسی (58) لباس مجلسی (59)

به طور کلی سعی کنید جوری لباس و زیور آلات خود را انتخاب کنید که نقاط قوت بدن و چهره‌ی شما آشکارتر و در مقابل نقاط ضعف‌تان ناپدید یا کم رنگ شوند.

اگر فکر می‌کنید پاهای زیبایی دارید بهتر است لباس‌های دامنی کوتاه با جوراب‌های رنگ پا و روشن بپوشید تا جلوه پاهایتان به چشم بیاید. پنهان کردن پاهای زیبا در جوراب‌های ضخیم و مشکی اشتباهی بزرگ است.

خانم‌هایی که سینه‌های بزرگی دارند بهتر است از لباس‌های رکابی و با یقه‌های کشیده استفاده کنند همچنین بهتر است که لباس‌شان بدون آستین باشد یا حداقل آستینی کوتاه داشته باشد.

و اگر باسن بزگ‌تر از حد معمولی دارید از پیراهن‌های بلند استفاده کنید. از پوشیدن دامن‌های تک خیلی بلند و یا خیلی کوتاه بپرهیزید.

همچنین برای پنهان کردن اندام‌هایی که زیادی بزرگ هستن مثل شکم و باسن بهتر است در این قسمت‌ها رنگ لباس تیره باشد.

اگر شکمی بزرگ دارید به هیچ عنوان از لباس‌هایی با جنس ابریشمی یا ساتن استفاده نکید زیرا شکم شما را بزرگ‌تر از آنچه هست نشان خواهد داد.

برای بلندتر نشان دادن قدتان به پا داشتن کفش پاشنه دار را هرگز فراموش نکنید همچنین سعی کنید از لباس‌های دکلته بلند استفاده کنید. یقه‌های هفت توجه را به سمت گردن و بالا تنه شما میآورد و بسیار مناسب افراد کوتاه است همچنین استفاده از گردن بندی بلندتر بسیار عالیست.لباسهای راه راه عمودی نیز انتخاب مناسبی است.

استفاده از دامن‌های کوتاه تا بالای زانو نیز برای افراد کوتاه قد مناسب است. به هیچ عنوان دامن تا روی مچ پا و ساق پا نپوشید، مینی ژوپ هم مناسب نیست.

برای تاکید روی گردن زیبایتان از لباس‌های یقه قایقی استفاده کنید.

همچنین اگر صورت زیبایی دارید بهتر است از لباس‌های پوشیده تر و گوشواره‌های بزرگی که توجه نگاه دیگران را به سمت صورت جلب می‌کند استفاده کنید.

مناسب‌ترین انتخاب برای افراد چاق و یا حتی لاغر لباسی است که کاملا اندازه شما باشد لباس‌های گشاد و یا تنگ دقیقا توجه افراد را روی لاغری زیاد و یا چاقی بیش از حد معمول جلب می‌کند.

 

لباس مجلسی (60)

همچنین دیدن فرمایید