شیک پارس

مدل کیف دست دوز جدید مخصوص بانوان شیک پوش

مدل کیف دست دوز جدید مخصوص بانوان شیک پوش

مدل کیف دست دوز جدید

 

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از مدل کیف دست دوز جدید ,مدل کیف,مدل کیف زنانه,مدل کیف چرم,مدل کیف دست دوز,مدل کیف چرم زنانه,مدل کیف پول,مدل کیف 2017,مدل کیف دستی,مدل کیف بافتنی,مدل کیف زنانه جدید,  فراهم آورده ایم.

 

در ادامه  ,مدل کیف زنانه 2016,مدل كيف زنانه,مدل کیف زنانه چرم,مدل کیف زنانه چرم دست دوز,مدل کیف زنانه مجلسی,مدل کيف زنانه,مدل کیف زنانه دست دوز,مدل کیف زنانه   ملاحظه میفرمایید.

 مدل کیف 2018 (102) مدل کیف 2018 (103) مدل کیف 2018 (104) مدل کیف 2018 (105) مدل کیف 2018 (106) مدل کیف 2018 (107) مدل کیف 2018 (108) مدل کیف 2018 (109)

 

عبارت کیف دستی یا Handbag اولین بار در قرن بیستم ابداع شد. این کلمه به کیف‌ها و چمدان‌هایی اطلاق می‌شد که با دست و توسط مردان حمل می‌شدند. همین کیف‌ها اولین نمونه‌هایی بودند که منبع الهام طراحان در دهه‌های بعدی برای تولید کیف‌های مدرن و محبوب زنانه شدند. به طور مثال در این دوره برای اولین بار قفل کیف‌ها توسط جواهرسازان معروف ساخته شد و چیزهایی اختصاصی مثل دوربین مخصوص تماشای اوپرا و بادبزن و لوازم آرایشی در کیف‌های زنانه قرار می‌گرفت.
در جامعه مصر باستان رایج بود که مردان کیسه‌هایی پارچه‌ای را دور کمر خود ببندند و پول و لوازم ضروری خود را در آن حمل کنند. این حقیقت تاریخی از نوشته‌ها و تصاویر و دیوارنگاره‌های مقبره‌ها و کاخ‌های مصر به دست آمده است.
در اوایل قورن وسطی رعایای اروپایی کیسه‌های کوچکی را با خود حمل می‌کردند و وسایلی را که با دست قابل حمل نبود مثل بذر و چیزهایی دیگر را در آن می‌ریختند.
کیف‌های کیسه‌ای بندداری که با کشیدن بند آن جمع و باز می‌شدند یک اکسسوری و وسیله رایج در قرن چهاردهم در اروپا بود که زنان و مردان ثروتمند برای حمل کردن سکه‌های خود در مراسم و مهمانی‌ها از آن‌ها استفاده می‌کردند. در این زمان کیف دستی ارتباط خاصی با ازدواج داشت و داماد وظیفه داشت در روز عروسی یک کیف زیبا به عروس هدیه بدهد. این کیف‌ها میان زنان محبوب بودند چون به سادگی می‌شد آن را زیر لباس پنهان کرد.
کیف‌های شکار از ابزارهای ضروری شوالیه‌های قرون وسطی بود.
کیف‌های دوشی در قرون وسطی میان رعایا و مسافران بسیار رایج بود و از جنس پارچه ساده تهیه می‌شد.
از قرن هفدهم استفاده از کیف در میان زنان و دختران جوان بسیار رایج شد و در بیشتر مناسبت‌ها و تولدها این نوع کیف‌ها هدیه داده می‌شد.

مدل کیف 2018 (110)

همچنین دیدن فرمایید