مدل کیک تولد دخترانه جدید 2018

 

مدل کیک تولد دخترانه جدید

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از  مدل کیک تولد دخترانه جدید مدل کیک تولد دخترانه,مدل کیک تولد مردانه,مدل کیک تولد جدید,مدل کیک تولد پسرانه,مدل کیک تولد پسرانه بزرگسال,مدل کیک تولد زنانه,مدل کیک تولد برای شوهرم فراهم آورده ایم.

مدل کیک تولد (2)

مدل کیک تولد جدید و زیبا

مدل کیک تولد (3)

مدل کیک تولد جدید 97

مدل کیک تولد (5)

مدل کیک تولد جدید 2018

مدل کیک تولد (6)

مدل کیک تولد جدید

مدل کیک تولد (7)

مدل کیک تولد پسرانه ساده

مدل کیک تولد (8)

مدل کیک تولد پسرانه 2018

مدل کیک تولد (9)

مدل کیک تولد پسرانه ایرانی

مدل کیک تولد (10)

این نکات به شما کمک می کند تا تولدی شاد و بدون دردسر برای فرزند دلبندتان در خانه برگزار کنید!

1. قالی ها را جمع کنید تا آخر جشن با خامه له شده و اشک شمع روی قالی مواجه نشوید.

2. تعارف میوه را کنار بگذارید و آن را روی میز بلند بچینید تا هر کس از خودش پذیرایی کنید.

3. می توانید محلی را که قرار است کیک تولد قرار بگیرد, مشخص کنید و یکی از عکس های زیبای صاحب تولد را پشت سر او مانند پوستر ” به صورت پلات یا فتوکپی رنگی” بزنید.

4. اگر تولد یک کودک تا ده سال است و می خواهید کاغذ رنگی یا بادکنک استفاده کنید همه را در یک طیف رنگی برای مثال انواع سبز یا قرمز استفاده کنید. این طور تزیینات شما بیشتر به چشم می آید حتی می توانید لباس کودک تان را هم رنگ این تزیینات انتخاب کنید.

5. اگر بودجه تان کم است ناراحت نشوید. تولد احترام به کسی است که دوستش داریم. یک کیک کوچک خانگی یا آماده و یک ظرف میوه از یخچال را روی قالیچه بگذارید. به همین سادگی جشن بگیرید, حتی می توانید هندوانه را از وسط میوه ها شمع بلند قرار دهید.

6. گل های طبیعی زیباترین عناصر برای تزیین هستند. می توانید کنار کیک گل هم رنگ و روی میز دسته بزرگی از گل مورد علاقه صاحب تولد بگذارید. می توانید برای تزیین میوه از برگ های بلند پیچک در اطراف ظرف استفاده کنید و اطراف کیک برگ مو یا میوه کاج رنگ شده بگذارید.

7. هنگام عقب زدن صندلی ها برای باز شدن جا, آنها را به دیوار نچسبانید. زیرا بر اثر حرکت مهمانان, رنگ و نقاشی دیوار صدمه می بینید. میزهای میوه و پذیرایی از سر راه نگذارید و رومیزی های این میزها را جمع یا تا کنید تا کودکان موفق به کشیدنشان نشوند.

New Girl's Birthday Cake Model 2018

مدل کیک تولد پسرانه یک ساله,مدل کیک تولد پسرانه خانگی