شیک پارس

لباس مجلسی شب کوتاه جدید دخترانه شیک و باکلاس

لباس مجلسی شب کوتاه جدید

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از لباس مجلسی شب کوتاه جدید مدل لباس مجلسی کوتاه سنگ دوزی شده,مدل لباس مجلسی کوتاه دخترانه 2018,مدل لباس مجلسی کوتاه با گیپور,مدل لباس مجلسی کوتاه 2018,مدل لباس مجلسی  فراهم آورده ایم.

مدل لباس مجلسی (21)

لباس مجلسی شب بلند2018,لباس مجلسی شب بلند 2018,لباس مجلسی شب بلند گیپور

مدل لباس مجلسی (22)

لباس مجلسی شب بلند دخترونه,لباس مجلسی شب بلند زنانه,لباس مجلسی شب دخترانه بلند

مدل لباس مجلسی (23)

لباس مجلسی شب دخترانه 2018,لباس مجلسی شب دخترانه 2018

مدل لباس مجلسی (24)

لباس مجلسی شب دخترانه کوتاه,لباس مجلسی شب دخترانه کره ایمدل لباس مجلسی (25)

لباس مجلسی شب دخترانه جدید,لباس مجلسی شب دخترانه شیک

مدل لباس مجلسی (26)

مدل لباس مجلسی شب دخترانه,لباس مجلسی شب جدید 2018

مدل لباس مجلسی (27)

لباس مجلسی شب جدید2018,لباس مجلسی شب جدید 2018,لباس مجلسی شب جدید 2018

مدل لباس مجلسی (28)

لباس مجلسی شب جدید 2018,مدل لباس مجلسی شب جدید,لباس مجلسی و شب جدید

مدل لباس مجلسی (29)

مدل لباس مجلسي شب جديد,جدیدترین لباس مجلسی شب

امروزه جهان در دنیای مد و زیبایی غرق شده‌ است و همه مردم به خصوص خانوما و دختران باید ، پا به پای مد و زیبایی حرکت کنند و این اصلا کار سختی نیست و حتی با رعایت نکات ساده هم می‌توان شیک و خوش‌تیپ دیده شد حال این سوال پیش می‌آید که چگونه یک دختر خوش تیپ باشیم و نکات خوش تیپی بانوان و دختران چیست؟ . خانم‌ها با رعایت اصول خوش‌تیپی و باکلاسی ، اعتماد به نفسشان نیز افزایش می‌یابد. در دنیای مد و زیبایی ، انتخاب لباس بر اساس سن ، متاهل و مجرد بودن صورت می‌گیرد.

چگونه یک دختر خوش تیپ باشیم – باید در انتخاب لباس ، زیور آلات ، کیف ، کفش و … زنانه و دخترانه دقت کرد تا بهترین انتخاب را داشته باشید و از نظر همه شما یک خانم باکلاس و خوش‌تیپ باشید. همچنین باید لباس انتخابی شما با اندام شما تطابق داشته باشد یعنی با توجه به فرم بدنتان لباس بپوشید. در ادامه ما به سوالات چگونه یک دختر خوش تیپ باشیم و نکات خوش تیپی بانوان و دختران پاسخ خواهیم داد.

شاید برای شما هم پیش آمده است که یک ژاکت صورتی فوق‌العاده خوش‌رنگ و عالی بخرید ولی زمانی که آن را مقابل آینه جلوی خودتان می‌گیرید، اصلا به چهره و رنگ پوست شما نیاید. در این مورد اصلا نباید به فکر خرید آن باشید ، چون بهترین لباس برای شما رنگی دارد که به رنگ پوست ، رنگ چشم و حتی رنگ موهایتان بیاید. فقط خوش رنگ بودن لباس کافی نیست که شما آن لباس را برای پوشیدن انتخاب کنید بلکه باید در اولویت اول چهره و رنگ پوستتان باشد.

کفش هایی را که نمی پوشید نخرید :

پیش از آن که برای خرید کفش بروید مشحص کنید که این کفش را برای چه کاری و چه زمانی قصد دارید استفاده کنید ، محل کار ، میهمانی ، مدرسه ، دانشگاه و …؟ اگر این کار را نکنید ، کفش‌های زیادی خریده‌اید که اصلا برای پوشیدن مناسب نیستند.

پارچه هایی را که به هم نمی آیند، با هم ست نکنید :

معمولا پارچه‌های لباس‌های پاییزی و زمستانی به طور معمول سنگین‌تر ، زبرتر و خشن‌تر هستند ، در مقابل پارچه‌های لباس‌های بهاری و تابستانی ،سبک و خنک هستند. شما به هیچ وجه نباید پارچه‌ها و لباس‌هایی را که اصلا با یکدیگر هماهنگ نیستند ، بپوشید. برای مثال پوشیدن یک روپوش پشمی با یک روسروی حریر ، زیبا به نظر نمی‌آید و شما نباید این لباس‌ها را بپوشید.

مدل لباس مجلسی (30)

لباس مجلسی شب شیک جدید,لباس مجلسی شب شیک و زیبا,لباس مجلسی شب شیک 2018,لباس مجلسی شب شیک و جدید

همچنین دیدن فرمایید