شیک پارس

مدل جدید کیف مجلسی دخترانه زیبا و فوق العاده شیک

مدل جدید کیف مجلسی دخترانه زیبا و فوق العاده شیک

مدل جدید کیف مجلسی دخترانه

 

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از مدل جدید کیف مجلسی دخترانه  کیف مجلسی دخترانه چرم دست دوز,مدل کیف مجلسی دخترانه چرم,مدل کیف مجلسی دخترانه جدید,مدل کیف مجلسی چرم زنانه,مدل کیف مجلسی چرمی,مدل کیف مجلسی چرم دوزی,مدل کیف مجلسی چرم فراهم آورده ایم.

در ادامه  دل کیف مجلسی چرم دست دوز زنانه,مدل کیف مجلسی چرم دست دوز جدید,مدل کیف مجلسی چرم دست دوز دخترانه,مدل کیف مجلسی چرم دست دوز با الگو,مدل کیف مجلسی چرمی دست دوز  ملاحظه میفرمایید.

 مدل کیف زنانه مجلسی جدید (62)

مدل کیف و کفش مجلسی 2018

مدل کیف زنانه مجلسی جدید (63)

,مدل کیف زنانه مجلسی 2018

مدل کیف زنانه مجلسی جدید (64)

مدل کیف دستی مجلسی 2018

مدل کیف زنانه مجلسی جدید (65)

مدل کیف کفش مجلسی 2018

مدل کیف زنانه مجلسی جدید (66)

مدل کیف مجلسی سال 2018

مدل کیف زنانه مجلسی جدید (67)

مدل کیف چرم مجلسی 2018

مدل کیف زنانه مجلسی جدید (68)

مدل کیف مجلسی ورنی دست دوز

مدل کیف زنانه مجلسی جدید (69)

مدل کیف مجلسی ورنی دخترانه

در کمد هر خانمی باید یک کیف کوچک برای شرکت در مهمانی ها وجود داشته باشد. اگر در این مورد می خواهید از قانون روز پیروی کنید، باید نمونه ای بخرید که دسته کوچکی روی بدنه کیف است. این کیف ها به اندازه ای کوچک است که داخل دست جای می گیرد، حالا این دستگیره تازه اضافه شده هم روی دست قرار می گیرد و ستی متفاوت برای خانم های باسلیقه فراهم می کند. استفاده از این مدل کیف در سایر فضاها غیر از مهمانی هم مرسوم شده است.
بازار گرم کیف هایی که دسته کوتاه دارند و روی دست حمل می شوند، از سال گذشته شروع شده و همچنان ادامه خواهد داشت. اولین طراح این کیف با دسته کوتاه را باید تحسین کرد چون این مدل کیف ها توانایی بالایی در فاخر و آراسته کردن ست یک خانم دارند. خلاقیت امسال طراحان ترکیب کردن این مدل کیف های رو دستی و کم و بیش بزرگ با ست های نیمه رسمی و اسپرت است. تیپی که امسال میان دختران جوان محبوبیت زیادی داشت و پیش بینی می شود این محبوبیت ادامه پیدا کند. توانایی این کیف ها در همراه شدن با ست های رسمی تا اسپرت ویژگی قابل توجهی هنگام خرید است.
برای کسانی که به نقش های گل گلی علاقه ندارند و این جریان تازه نتوانسته جذب شان کند، طراحان کیف هایی با نقوش پوست حیوانات را پیشنهاد می کنند. خیلی زود، مثلا در همین روزهایی که بازار خودش را برای شب عید آماده می کند، شاهد رواج این کیف ها در بازار خواهید بود. مدل های کوچک و بزرگ از کیف هایی که نقش روی آنها از پوست حیوانات الهام گرفته شده است.

مدل کیف زنانه مجلسی جدید (70)

مدل کیف مجلسی ورنی مشکی,مدلهای کیف مجلسی ورنی,مدل کیف ورنی

همچنین دیدن فرمایید