شیک پارس

مدل مبل سلطنتی جدید 2018 طراحی مدرن و روز

مدل مبل سلطنتی جدید 2018

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از مدل مبل سلطنتی جدید 2018  مبل کلاسیک مدرن,مدل مبل کلاسیک و مدرن,مدل مبلمان کلاسیک و مدرن,مدل مبل کلاسیک سلطنتی,مدل مبل کلاسیک و سلطنتی,مدل مبل کلاسیک 2018,مدل مبل کلاسیک  فراهم آورده ایم.

مدل مبلمان کلاسیک (21)

مدل مبلمان جدید و شیک,مدل مبلمان جدید با قیمت مناسب

مدل مبلمان کلاسیک (22)

مدل مبلمان جدید با قیمت,مدل مبلمان جدید منزل

مدل مبلمان کلاسیک (23)

مدل مبل جدید سلطنتی

مدل مبلمان کلاسیک (24)

مدلهای جدید مبلمان سلطنتی,مدل مبل های جدید سلطنتی

مدل مبلمان کلاسیک (26)

مدل مبلمان سلطنتی جدید 2018,مدل مبل سلطنتی جدید 2018

مدل مبلمان کلاسیک (27)

مدل مبل سلطنتی جدید با قیمت,مدل مبل سلطنتی جدید 2018

مدل مبلمان کلاسیک (28)

مدل جدید مبل سلطنتی راحتی,مدل مبل سلطنتی جدید وشیک

مدل مبلمان کلاسیک (29)

مدل مبل جدید راحتی,مدل مبل راحتی جدید با قیمت

مدل مبلمان کلاسیک (30)

برخلاف تصور برخى از خانم ها، براى تغییر دكوراسیون منزل نیاز به هزینه هاى سنگین و گزاف نیست. راه هاى زیادى وجود دارد كه با انجام آنها مى توانیم خانه اى زیبا و دلنشین بسازیم. فقط كافى است ذوق و سلیقه مان را به كار ببریم و از وسائل ظاهراً بیهوده و دور ریختنى حداكثر استفاده را ببریم. در اینجا به معرفى ریزه كارى هایى مى پردازیم كه مى تواند شما را در چیدمان منزل به بهترین وجه یارى نماید.

 

براى زیبا و صمیمى جلوه نمودن اتاق نشیمن، مبلمان را در فاصله هاى نزدیك به هم قرار دهید. از پارچه هاى رنگى ندوخته و بلند به جاى پرده اتاق یا رومبلى استفاده نمایید. براى روشنایى اتاق به جاى نصب لوسترهاى بزرگ از تعدادى لامپ هالوژن و شمع استفاده كنید. تعدادى شمع در اشكال مختلف جمع آورى كنید و در كنار پنجره و روى میز و یا اُپن آشپزخانه قرار دهید. از پارچه هاى ساده و بلااستفاده با كمك روبان و پارچه هاى رنگى مى توانید زیباترین پرده آشپزخانه یا رومیزى را تهیه كنید. اگر قصد تعویض مبلمان اتاق نشیمن را دارید از خرید مبلمان بزرگ و تیره خوددارى كنید. مطمئناً گذاشتن یك مبل راحتى یا كاناپه با طرحى متفاوت در گوشه اتاق زیبا و شكیل تر از قرار دادن چندین دست صندلى و مبل است.اشیاى قدیمى را دور نریزید. با انداختن یك رومیزى رنگى روى چهارپایه هاى چوبى قدیمى مى توانید بهترین میز عسلى (میز كنار مبل) را داشته باشید.

 

مدل مبل سلطنتی جدید 2018 طراحی مدرن و روز

مدلهای جدید مبلمان راحتی,مدلهای جدید مبلمان راحتی منزل,مدل جدید مبل راحتی

همچنین دیدن فرمایید