عکس کفش عروس شیک و جدید برای عروس خانم های زیبا پسند

عکس کفش عروس شیک

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از عکس کفش عروس شیک جدید ترین مدل کفش عروس 97,مدل کفش های عروس جدید,مدل کفش عروسی جدید,جدیدترین مدلهای کفش عروس,جدیدترین مدلهای کفش عروس 2018,کفش عروس شیک,کفش عروس شیک جدید,کفش عروس شیک و جدید  فراهم آورده ایم.

 مدل کفش عروس جدید 2018 (42)

مدل کفش عروس 2018

مدل کفش عروس جدید 2018 (43)

جدیدترین مدل کفش عروسی

مدل کفش عروس جدید 2018 (44)

جدیدترین مدل کفش عروسکی

مدل کفش عروس جدید 2018 (45)

جدیدترین مدل کفش عروس 2018

مدل کفش عروس جدید 2018 (46)

جدیدترین مدل کفش عروس2018

مدل کفش عروس جدید 2018 (47)

جدیدترین مدلهای کفش عروس2018

مدل کفش عروس جدید 2018 (48)

جدیدترین مدل لباس عروس 2018

مدل کفش عروس جدید 2018 (49)

جنس کفش عروسی مهم است: جنس کفش عروسی شما هم خیلی مهم است. ابریشم و ساتن دو جنس پارچه مناسب برای طراحی رویه کفش لباس عروس هستند. با این حال جنس پارچه‌ لباس عروس شما هم می‌تواند راهنمای خوبی برای انتخاب جنس رویه کفش لباس عروسی‌تان باشد. شما حتی می‌توانید تکه‌ای از پارچه لباس عروس‌تان را به کفاش بدهید تا با آن رویه کفش لباس عروس‌تان را بدوزد و روی کفش‌تان آن را به‌کار ببرد. اگر روی لباس بالا تنه‌تان کار شده، می‌توانید بخشی از این پارچه کار شده را روی کفش‌تان به کار ببرید.

– غروب بروید خرید: بهترین زمان برای خرید کفش لباس عروسی‌تان، ساعات پایانی روز و غروب است چون در تمام روز بر اثر راه رفتن و ایستادن روی پاها، پاها کمی‌ ورم می‌کنند و بزرگ‌تر می‌شوند ولی اگر شما صبح به خرید کفش عروسی‌تان رفته باشید، ممکن است این کفش، عصر (روز) مراسم پای شما را بزند.

– به کف محل برگزاری جشن توجه کنید: عروسی شما قرار است در باغ برگزار شود یا در یک سالن که با قالی فرش شده؟ کفش‌های عروسی با پاشنه تیز برای مراسم جشن ازدواج در باغ مناسب نیست چون پاشنه آن درون گل و خاک زمین چمن فرو می‌رود. برای این مکان‌ها از کفش‌های تخت یا با پاشنه پهن استفاده کنید. اگر قرار است مراسم شما در سالن، با کف‌پوش فرش یا پارچه‌های ابریشمی و براق و سفید برگزار شود، شاید لازم باشد کف کفش‌تان را کفی‌های عاج‌دار که با کف اصطکاک ایجاد می‌کنند، بچسبانید.

مدل کفش عروس جدید 2018 (50)

جدید ترین مدل کفش پاشنه بلند عروس,جدید ترین مدل کفش عروس 97