شیک پارس

مدل ارایش چشم جدید 97 برای عروسی و مهمانی های مهم

مدل ارایش چشم جدید 97 برای عروسی و مهمانی های مهم

مدل ارایش چشم جدید 97 + تصویر

 

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از  مدل ارایش چشم جدید 97 ارايش چشم عروس,مدل ارایش چشم عروس عربی,مدل آرایش چشم عروس 2018,مدل آرايش چشم عروسكي,مدل آرایش چشم دخترانه ساده,مدل ارايش چشم دخترانه,مدل ارایش چشم دخترانه ملایم,مدل آرایش چشم   فراهم آورده ایم.

 

در ادامه  مدل آرایش چشم جدید94,مدل ارایش چشم جدید 95,مدل آرایش چشم ساده و شیک,مدل آرایش چشم ساده وزیبا,مدل ارایش چشم ساده دخترانه,مدل آرایش چشم ساده و دخترانه,مدل ارایش چشم ساده و زیبا  ملاحظه میفرمایید.

 ارایش چشم (136) ارایش چشم (137) ارایش چشم (138) ارایش چشم (139) ارایش چشم (140) ارایش چشم (141) ارایش چشم (142) ارایش چشم (143)

وقتی به ابروی خودتان نگاه میكنید، باید دو خط مرئی وحود داشته باشد. یكی از نقطه شروع ابرو تا بلندترین نقطه ابرو و دومی از بلندترین نقطه ابرو تا نقطه انتهای ابرو. این خطوط باید ممتد و بدون قطعی باشند و در انتها نازك شود.

اگر تا كنون ابرویتان را برنداشته اید، بگذارید اولین بار یك شخص متخصص این كار را برای شما انجام دهد و ابرویتان را شكل بدهد. و همچنین این را به یاد داشته باشید كه همیشه در جهت رشد مو ابروانتان را بردارید. این مسئله درد ناشی از كنده شدن مو را كم میكند.

ابروانتان را به سمت بالا برس بكشید و با قیچی ابرو قسمتهای اضافه آن را قیچی كنید. سپس، روی شكل و كمان ابرویتان كار كنید. به یاد داشته باشید كه فاصله بین ابروان شما باید به اندازه پهنای چشمتان باشد. و بخش داخلی ابرو باید از بالای سوراخ بینی آغاز شود. برای اینكه این نقطه به راحتی مشخص شود، مدادی را در كنار بینیتان به سمت بالا به صورت عمودی نگه دارید تا نقطه ابتدای ابرو مشخص شود.

آرايش چشم‌هاي نزديك به هم: براي دورتر نشان دادن چشم‌ها مي‌توان از يك نقطه كوچك از كرم كانسيلر نامرئي در گوشه داخلي هر دو چشم استفاده كرد. از يك خط چشم كمرنگ و نازك در لبه بالايي پلك‌ها و نزديك مژه ها كه به سمت‌خارج‌ضخيم مي شوند، بايد استفاده كرد. همچنين بايد براي گوشه داخلي چشم تا ميانه پلك از يك سايه كمرنگ استفاده كرد و مقدار كمي‌از‌نوع تيره‌تر را در قسمت مياني و به سمت خارج پلك به كار برد و به خوبي در بخش مياني آنها را يك‌دست كرد.

 

ارایش چشم (144)

همچنین دیدن فرمایید