شیک پارس

طرح های جدید لاک ناخن-سری اول

سری جدید عکس های لاک ناخن بسیار زیبا و شیک

لاک ناخن دست (19)

در این مطلب با سری جدید نمونه های طراحی لاک ناخن آشنا میشوید

لاک ناخن دست (27)

لاک ناخن براق و طلایی رنگ

IF

 • برای طراحی راحت تر ناخن ملازمات بسیار زیادی در بازار موجود است. از باندهای طرح دار و ساده گرفته، برچسب های گل و پروانه و غیره، نگین های ساده و رنگی. می توانید با انتخاب آنها از روی عکس لاک ناخن با توجه به سلیقه و تیپ تان طراحی ناخن تان را حرفه ای تر جلوه دهید . اما بدون این وسایل هم می توانید با انتخاب مناسب رنگ ناخن های تان را به زیبایی طرح بزنید و از سادگی در بیاورید.

IF

 • اگر شما دنبال طراحی یک لاک حرفه ای و خوشکل و شیک روی ناخن هاتون باشید، حتما به داتینگ نیاز دارید.

لاک ناخن دست (30)

 • خیلی از ما ممکنه به جایی که داتینگ بفروشه دسترسی نداشته باشیم، و یا مثلا یک شبی، بیکاری به سرمون زده باشه و بخواهیم یکی از طرح های لاک و  مدل های زیبای مطلب مدل های طراحی لاک ناخن رو روی ناخن هامون بکشیم ولی داتنیگ نداشته باشیم،به همین منظور نحوه ساختن یک داتنیگ در خانه رو در همین مطلب بصورت کاملا اختصاصی برای شما قرار میدیم.

shamrock-nails_1

 • ابزارهای خلاقانه زیادی وجود دارید که میتوانید از آنها برای طراحی کردن لاک ناخن به جای دانتیک استفاده کنید مثل خودکار مداد نوکی سوزن و…:

دانتیک

مدل طراحی لاک ناخن به سبک کفش دوزکی

لاک ناخن دست (31)

 • رنگ لاک ناخن سلیقه ای است ولی دلبخواهی نیست چون باید بر اساس رنگ پوست انتخاب شود. پوست از سه رنگ اصلی قرمز، زرد و آبی ساخته شده است. این رنگ ها نشان دهنده گرم بودن و سرد بودن پوست است و رنگ لاک نیز بر اساس گرمی و سردی رنگ ا نتخاب می شود.

لاک ناخن دست (26)

مدل لاک زدن ناخن به رنگ های قرمز و صورتی

لاک ناخن دست (25)

سری جدید عکس های طراحی مدل ناخن شیک و جذاب

لاک ناخن دست (24)

 • داشتن دستهای جذاب، انگشتان کشیده و ناخن های زیبا از خواسته های همه خانم ها بوده و مراقبت از ناخن ها یکی از مهم ترین اقدامات برای رسیدن به این هدف محسوب می شود.
  مهم نیست که ناخن های بلند یا کوتاهی داشته باشید، مهم این است که همواره ناخن ها را زیبا و مرتب نگه داشته و مراقب سلامت آنها باشید.

لاک ناخن دست (23)

طراحی مدل ناخن به صورت ابرو بادی

لاک ناخن دست (22)

 • چگونه تمیز و مرتب لاک بزنیم

  دخترها و خانمهای جوان خیلی علاقمند به لاک زدن هستند،  ولی بیشتر آنها لاکهای تمیز و مرتبی نمی زنند و به آرایشگاه می روند تا آرایشگر این کار را برایشان انجام دهد، اکنون در این بخش از مطلب در وبسایت شیک پارس نحوه صحیح پولیش ناخن را برایتان آموزش می دهیم تا خودتان در خانه این کار را انجام دهید.

لاک ناخن دست (17)

 • *دستها رو در آب خیس کنین: برای اینکه کوتیکل نرم بشه، دستها رو برای دو دقیقه در آب گرم خیس کنین.

  *پوست های اطراف ناخن رو بردارین: با استفاده از یه پوشر کوتیکل، پوست های اضافی رو بردارین. البته یادتون باشه که قبل از انجام این کار ناخن ها رو شکل بدین.

طراحی عکس قلب روی لاک ناخن بسیار خلاقانه

لاک ناخن دست (18)

 • همیشه سعی کنید یه لایه اولیه روی ناخن بذارین: برای اینکه لاک شما مدت بیشتری روی ناخن باقی بمونه، بهترین کار اینه که یه پوشش اولیه بزنین. این پوشش رو از ابتدا تا نوک ناخن ها بزنین.
 •  

  اول رنگ لاکی که دوست دارین رو انتخاب کرده و شروع کنین: اول از همه رنگی که میخواین رو انتخاب کرده و بعد از چپ به راست ناخن ها رو لاک بزنین. اگه لاک از ناخن ها بیرون زد اشکالی نداره، به لاک زدن ادامه داده و چهار تا پنج دقیقه صبر کنید تا خشک شود.


لاک ناخن دست (20)

رنگ لاک ناخن مناسب برای دست های تیره

لاک ناخن دست (21)

 • بعد از لاک دوباره از یه پوشش استفاده کنین: وقتی لاک خشک شد، میتونین از برق ناخن بعنوان پوشش دوم استفاده کنین.
 •  

  دستها رو در آب و صابون خیس کنین: وقتی پولیشی که انجام دادین کاملا خشک شد، یه لگن کوچیک برداشته و دستها رو برای چند دقیقه خیس کنین. حالا لاکی که از ناخن ها بیرون زده رو به سادگی پاک کنین.

لاک ناخن دست (12)

فیلم های آموزشی – طراحی مدل ناخن 2016 + عکس

مدل های ناخن خارق العاده با تلفیق رنگ سیاه 2016

مدل لاک ناخن دخترانه مدل طراحی ناخن جدید ۲۰۱۶

همچنین دیدن فرمایید