بیوگرافی و عکس های جدید ستاره نوری (Estrella Nouri) بازیگر و ستاره معروف ایرانی مقیم آمریکا

استعداد استریلا نوری زمانی کشف شد که او در سن 16 سالگی نقش یک دستیار اجرایی در سریال تلویزیونی Entourage را در سال 2010 بازی کرد.پس از آن او در دوقسمت از سریال”دختران جنجالی” ایفای نقش کرد و در آنجا بود که سیل کمپانی های تبلیغاتی به سوی او روانه شد و وارد دنیای مد و تبلیغات گردید.و در ادامه با بازی در سریال “جودی” استعداد خودش را به همه نشان داد.

بیوگرافی و عکس جدید ستاره نوری – جدیدترین عکس های استریلا نوری

estrella nouri actress

استریلا در ادامه فیلم های مهمتری به او پیشنهاد شد و در یک فیلم سینمایی به نام ‘Damn Foreigners’، به کارگردانی سام خوزه، بازی کرد.او همچنین با بازی در کنار Charlie Murphy  و Mekhi Phifer در فیلم سینمایی “Back Home” ستاره دار شده است.

ستاره نوری در موزیک ویدئو های مشهوری ایفای نقش کرده است و با خوانندگان مشهوری جلوی دوربین رفته . ستاره همچنین در سال 2016 در 6 قسمت از سریال تلویزیونی محبوب آمریکایی یعنی “Queen Sugar” که در آن بازیگران مشهور هالیوود نیز بودند به ایفای نقش پرداخته است.

بیوگرافی و عکس های ستاره نوری

ستاره نوری در سال 2015 در لیست 10 دختر خوش اندام مجله “TMZ”  قرار گرفت.استریلا نوری را به دلیل شباهت زیاد ایشان به کیم کارداشیان با او مقایسه می کنند هرچند که ستاره نوری خود به این مسئله اعتقاد ندارد.

استریلا نوری مدل ایرانی

ستاره نوری یا با تلفظ اسپانیایی استریلا نوری متولد 4 اوریل 1994 هست و در حال حاضر در شهر نیویورک زندگی می کند و 173 سانتی متر قد آن است.

در ادامه تصاویری از این بازیگر زن ایرانی و همچنین مدل ایرانی برای شما عزیزان قرار می دهیم و برای این هموطن جوان مان آرزوی موفقیت و پیروزی داریم.

estrella nouri new photo

جدیدترین عکس های ستاره نوری

estrella nouri

تازه ترین تصاویر و عکس های اینستاگرام استریلا نوری Estrella Nouri

estrella nouri in america

عکس های دختر ایرانی که این روزها مدل مشهوری شده است

بازیگر زن ایرانی مقیم آمریکا ستاره نوری

تصاویر جدید مدل و بازیگر زن ایرانی مقیم آمریکا استریلا نوری (ستاره نوری)

عکس جدید ستاره نوری

 

عکس جدید مدل ایرانی استریلا نوری

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید