شیک پارس

گالری مدل کفش اسپرت شیک و جدید ویژه بهار 97

مدل کفش اسپرت شیک

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از مدل کفش اسپرت شیک  کفش اسپرت جدید,کفش اسپرت جدید دخترانه,کفش اسپرت جدید زنانه,کفش اسپرت جدید پسرانه,کفش اسپرت جدید مردانه,کفش اسپرت جدید 2018,کفش اسپرت جدید قرمز,کفش اسپرت جدید فراهم آورده ایم.

گالری مدل کفش اسپرت شیک و جدید ویژه بهار 97

جدیدترین مدل کفش اسپرت دخترانه 2018

مدل کفش اسپرت 97, (42)

مدل کفش اسپرت دخترانه سال 2018

مدل کفش اسپرت 97, (43)

مدل کیف و کفش اسپرت دخترانه 2018

مدل کفش اسپرت 97, (44)

جدیدترین مدل کفش اسپورت دخترانه 2018

مدل کفش اسپرت 97, (45)

مدل کفش اسپرت دخترانه 2018,مدل کفش اسپرت دخترانه جدید

مدل کفش اسپرت 97, (46)

مدل کفش اسپرت دخترانه 97

مدل کفش اسپرت 97, (47)

مدل كفش اسپرت دخترانه 2018

مدل کفش اسپرت 97, (48)

مدل کفش اسپرت دخترانه لژدار

مدل کفش اسپرت 97, (49)

درد پا در اغلب مواقع غیرقابل تحمل است و باعث بروز مشکلات جدی در سلامتی می شود. متخصصان، پا را قلب دوم انسان می دانند. بنابراین لازم است که مراقب نوع کفش، اندازه پاشنه کفش، گرفتن ناخن پا و غیره باشید. در این مطلب چند توصیه برای مراقبت از پاها ارائه می دهیم.کفش های خیلی تخت و صندل باعث ایجاد میخچه و ترک پاشنه پا می شودکفش های خیلی تخت و انواع صندهای تخت و کفش های باله و غیره به خوبی از پا محافظت نمی کنند و این امر فشار زیادی به عضلات و تاندون ها وارد می آورد. کفی نازک این کفش ها و تماس مداوم پوست پا با آنها باعث بروز پینه و ترک پاشنه ها می شود. پوشیدن این نوع کفش ها و صندل ها در طولانی مدت باعث بدشکلی انگشت های پا شده و میخچه های دردناکی بر جای می گذارد.

 

یکی از توصیه های لازم برای مراقبت از پاها، دقت در هنگام خرید کفش است . اگر زیاد پیاده می روید، از کفش های راحت استفاده کنید. از کفش هایی استفاده کنید که کفی طبی دارند و پاشنه شان کمی بلند است. بهترین اندازه ی پاشنه یا لژ کفش، ۳ تا ۴ سانتی متر است.
لازم است که کفش به طور کامل پا را گرفته و محافظت کند. فرم کفش باید به گونه ای باشد که انگشت های پا راحت باشند، اما نباید بزرگتر از اندازه ی پا باشد. هر دو روز یک بار، کفش و همچنین بلندی پاشنه ی آن را عوض کنید تا از کشش عضلانی پیشگیری شود.

مدل کفش اسپرت 97, (50)

مدل کفش دخترانه اسپرت

همچنین دیدن فرمایید