شیک پارس

دکوراسیون منزل جدید و شیک برای خانه های امروزی

دکوراسیون منزل (21)

دکوراسیون منزل جدید

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از جدیدترین دکوراسیون منزل جدید مدل دکوراسیون منزل,مدل دکوراسیون منزل ایرانی,مدل دكوراسيون منزل,مدل دکوراسیون منزل عروس,مدل دکوراسیون منزل 2018,مدل دکوراسیون منزل کوچک,مدل دکوراسيون منزل,  فراهم آورده ایم.

 دکوراسیون منزل (22)

دکوراسیون منزل جدید 2018

دکوراسیون منزل (23)

دکوراسیون منزل جدید97

دکوراسیون منزل (25)

دکوراسیون خانه جدیدترین

دکوراسیون منزل (26)

دکوراسیون داخلی منزل جدیدترین

دکوراسیون منزل (27)

جدیدترین دکوراسیون منزل ایرانی

دکوراسیون منزل (28)

جدیدترین دکوراسیون منزل 2018

دکوراسیون منزل (29)

جدیدترین دکوراسیون منزل 2018

دکوراسیون منزل (30)

يكى از عمده مشكلات آپارتمان نشينى كمبود جا و در اختيار نداشتن فضاى مناسب است. كمبود قفسه هاى آشپزخانه، عدم وجود كمد ديوارى ، كتابخانه ديوارى و… همه اينها از جمله عواملى است كه امنيت، آسايش و مهمتر از همه اقتصاد ساكنين آپارتمان را به مخاطره مى اندازد. از آنجا كه انباشته كردن اسباب و اثاثيه اضافى، غيرضرورى و گاه به دردنخور يكى از ويژگى هاى زندگى است، فضاسازى در آپارتمان از اهميت ويژه اى برخوردار است. توجه به استفاده از فضا به صورتى مفيد و كارآمد علاوه بر اين كه نقش مؤثرى در كاهش ميزان ريخت و پاش ايفا مى كند بر هماهنگى نوع چيدمان منزل نيز مى افزايد. در اينجا به معرفى راه هايى مى پردازيم كه مى تواند ايده بسيار خوبى براى شما در زمينه فضاسازى آپارتمان باشد :

يكى از مهمترين اقدامات در اين زمينه ساخت و نصب دكورهايى است كه مى تواند بيشترين ميزان وسايل اضافى و غيرضرورى شما را در خود جاى دهد. حال با اين اوضاع اگر مى خواهيد كمبود جايتان را برطرف سازيد و نمى دانيد با كتاب هاى اضافى و ظرف و ظروف عتيقه اى كه با تلاش بسيار جمع كرده ايد چه كار كنيد، پيشنهاد اين است كه يك ويترين نردبانى با ابعاد 40*90 و ارتفاع 212 سانتى متر (بدون شيشه) به عنوان كتابخانه، ميز تلويزيون و ضبط صوت سفارش دهيد.

دکوراسیون منزل جدید و شیک برای خانه های امروزی

جدیدترین دکوراسیون منزل 2018,جدیدترین دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری

telegram

-------------------------------------

همچنین دیدن فرمایید