لباس مجلسی کوتاه جدید (1)

لباس مجلسی کوتاه زنانه

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از جدیدترین لباس مجلسی کوتاه زنانه لباس مجلسي كوتاه زنانه,لباس مجلسی کوتاه زنانه 2018,لباس مجلسی کوتاه زنانه 2018,لباس مجلسی کوتاه زنانه 2018,لباس مجلسی کوتاه زنانه ترک,لباس مجلسی کوتاه زنانه آستین دار   فراهم آورده ایم.

 لباس مجلسی کوتاه جدید (2)

مدل لباس مجلسی کوتاه دخترانه ترکیه ای

 

لباس مجلسی کوتاه جدید (6)

مدل لباس مجلسی کوتاه دخترانه ترک

لباس مجلسی کوتاه جدید (5)

مدل لباس مجلسی کوتاه دخترانه ترکیه

لباس مجلسی کوتاه جدید (4)

لباس مجلسی کوتاه دخترانه ترک

لباس مجلسی کوتاه جدید (3)

لباس مجلسی کوتاه دخترانه ترکیه

لباس مجلسی کوتاه جدید (10)

لباس مجلسی کوتاه دخترانه ترکی

لباس مجلسی کوتاه جدید (9)

لباس مجلسی کوتاه دخترانه ترکیه ای

لباس مجلسی کوتاه جدید (8)

لباس مجلسی کوتاه دخترانه استین دار

آیا مردها زنان چاق را دوست دارند؟

گاهی اوقات می‌شنوید که مردها زنان چاق را دوست دارند. این مزخرف است. علاوه بر مزخرف بودن یک دروغ است.فقط به این دلیل که می بینید مردی با یک زن چاق است به این معنی نیست که اولویت او زنان چاق هستند. دلیل آن فقط این است که در آن زمان انتخاب دیگری نداشته است! همین.ممکن است مردها در خفا به داشتن رابطه‌ عاشقانه با یک زن چاق فکر کنند اما هیچوقت در چشم عموم با او ظاهر نمی‌شوند. بااینکه ممکن است با یک زن چا

 

نه واقعاً اینطور نیست. اکثر مردها هیچ تمایلی به مانکن‌های بسیار لاغر نشان نمی‌دهند. درواقع، این اندام‌ها کمی ترسناک هستند و اصلاً سالم به نظر نمی‌رسند.اما، در فرهنگ امروز کشور ما لاغر بودن به یک هدف مهم بین زن‌ها تبدیل شده است. زنان بسیاری هر روز در تلاشند که برای تحت‌تاثیر قرار دادن زنان دیگر خود را لاغر کنند.اما این کار اصلاً سالم نیست. باید سعی کنید که متناسب بمانید.اگر واقعیت این بود که مردها زنان ریزه‌ میزه را دوست دارند مطمئن باشید که به شما می‌گفتم. اما خوشبختانه اینطور نیست. ممکن است استخوان ‌بندی بدنتان بزرگ یا ریز باشد. اصلاً مهم نیست چون در هر دو صورت می‌توانید برای مردان جذاب باشید.

 

دانشمندان دریافته‌اند که وزن‌های مختلفی جذاب شمرده می‌شوند. به فرم بدن و قد شما بستگی دارد. حقیقت نشان می‌دهد که زنانی که نسبت دور کمر و دور باسنشان ۰٫۷ است برای مردان جذاب‌تر هستند. دانشمندان دریافته‌اند که این مسئله در همه نقاط جهان و همه زمان‌ها در طول تاریخ صدق می‌کند.به‌طور خلاصه، مردان زنانی را دوست دارند که بدن خوش‌فرم داشته باشند و سایز برایشان اصلاً مهم نیست.نسبت ۰٫۷ کمر و باسن، نشانه بیولوژیکی از سلامت و باروری در زنان است. مغز مرد به‌طور اتوماتیک‌وار به این نشانه پاسخ می‌دهد.

 

لباس مجلسی کوتاه زنانه جدید و شیک برای مهمانی ها و مجالس

مدل لباس مجلسی دخترانه کوتاه آستین دار,جدیدترین مدل لباس مجلسی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید