مدل کیف زنانه جدید و شیک برای مهمانی های مختلف

 

مدل کیف زنانه جدید و شیک

 

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از مدل کیف زنانه جدید و شیک  مدل كيف چرم,مدل کیف چرم مجلسی,مدل کیف چرم دستی,مدل کیف دست دوز زنانه,مدل كيف دست دوز,مدل کیف دست دوز دخترانه,مدل کیف دست دوز پارچه ای فراهم آورده ایم.

 

در ادامه   کیف دست دوز جدید,مدل کیف دست دوز مجلسی,مدل کیف دست دوز چرم زنانه,مدل کیف دست دوز مردانه,مدل کیف دست دوز بچه گانه,مدل کیف چرم زنانه دست دوز, ملاحظه میفرمایید.

 مدل کیف 2018 (142) مدل کیف 2018 (143) مدل کیف 2018 (144) مدل کیف 2018 (145) مدل کیف 2018 (146) مدل کیف 2018 (147) مدل کیف 2018 (148) مدل کیف 2018 (149)

 

این مدل از ترند جدید بهار امسال پیروی کرده است و قسمت جلو عقب کیف از طرح مونوگرام با لوگوی برند لویی ویتون (طرح‌های گل و ستاره) پوشیده شده است که این تغییر تا حد زیادی یادآور دوران موفق حضور مارک جیکوبز و طراحی‌های وی در برند لویی ویتون است. کیف مدل پاپین کورت در دو سایز تولید شده است و حالتی دم دستی و راحتی دارد چون فاقد تزئینات اضافی رایج در کیف‌‌های رسمی است. این مدل کیف برند لویی ویتون یک جای اصلی دارد که با زیپ بسته می‌شود و ظاهر آن پیچیدگی خاصی ندارد. دو سایز کیف که با نام PM و MM شناخته می‌شوند در عرض و ارتفاع حدود 4 سانتی‌متر با هم با هم تفاوت دارند که ابعاد مدل PM 12.6 اینچ عرض، 8.3 اینچ ارتفاع و 5.1 اینچ ضخامت دارد اما مدل MM 14.1 اینچ عرض، 10 اینچ ارتفاع و 5.7 اینچ ضخامت دارد. قیمت کیف همان طور که پیش بینی می‌شد بالا و بین 2300 تا 2700 دلار (هفت و نیم تا نه میلیون تومان). این کیف‌ها رنگبندی متنوعی دارند و برخلاف قسمت مونوگرام که رنگ ثابت (کرم و قهوه‌ای) دارد رنگ بقیه قسمت‌های کیف متغیر است. بند این کیف دستی است و روی بازو هم می‌تواند حمل شود و یک بند دوشی قابل جدا شدن هم در بسته بندی خود دارد.

کیف یکی از اجزای مهم اکسسوری‌های زنانه را تشکیل می‌دهد و خانم‌ها معمولا سالانه هزینه زیادی را صرف خرید یک کیف خوب و باکیفیت می‌کنند. نگهداری از کیف نقش مهمی در افزایش عمر کیف دارد و اگر کیف مناسبی تهیه کنید و از آن درست مراقبت کنید می‌توانید چندین سال از آن استفاده کنید بدون آن که کهنه و فرسوده شود. نگهداری از کیف به شکل صحیح نیاز به رعایت نکات و ترفندهایی دارد که در این مقاله شما را با این ترفندها آشنا خواهیم نمود و در ادامه نیز نکاتی را برای نگهداری درست از کیف بیان می‌کنیم که می‌تواند برای علاقمندان مفید واقع شود.

 

مدل کیف 2018 (150)