شیک پارس

لباس مجلسي شب شيك جدید و زیبا با طرح های جذاب زنانه و دخترانه

لباس مجلسي شب شيك

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از لباس مجلسي شب شيك  مدل لباس مجلسی گیپور دخترانه,مدل لباس مجلسی گیپور 2018,مدل لباس مجلسی گیپوری,مدل لباس مجلسی گیپور جدید,مدل لباس مجلسی گیپور و حریر,مدل لباس  فراهم آورده ایم.

لباس مجلسي شب شيك جدید و زیبا با طرح های جذاب زنانه و دخترانه

مدل لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی بلند

مدل لباس مجلسی (82)

مدل لباس مجلسی 2018,مدل لباس مجلسی جدید

مدل لباس مجلسی (83)

مدل لباس مجلسی دخترانه

مدل لباس مجلسی (84)

مدل لباس مجلسی کوتاه,مدل لباس مجلسی کوتاه 2018

مدل لباس مجلسی (85)

مدل لباس مجلسی گیپور,مدل لباس مجلسی 2018

مدل لباس مجلسی (86)

مدل لباس مجلسی بارداری حریر

مدل لباس مجلسی (87)

مدل لباس مجلسی بلند 2018

مدل لباس مجلسی (88)

مدل لباس مجلسی بلند 2018

مدل لباس مجلسی (89)

جواهرات: یکی از سریعترین و موثرترین راه ها برای داشتن ظاهری زیبا و پرجلوه استفاده از جواهرات است. انداختن گردن بند، دستبند و گوشواره های پهن باعث جلوه بیشتر شما می شود و توجه شوهرتان را به سمتتان جلب می کند.

رنگ لباس:سر تا پا مشکی پوشیدن باعث می شود که لاغرتر و صاف تر جلوه کنید. اما پوشیدن لباسهای رنگی به دیگران نشان م یدهد که شما از اینکه به چشم بیایید نمی ترسید. همچنین لباسهای رنگی کمک می کند تا قسمت هایی را که نمی خواهید مورد توجه قرار بگیرند را بپوشانید. در اینجا به نکات دیگری در زمینه ی رنگ لباس اشاره میکنیم.

ترکیب رنگها: مجبور نیستید تا رنگ همه چیز را با هم سِت کنید. پوشیدن تاپ نارنجی بسیار جالب است، اما اگر آن را با یک شلوار شکلاتی، ذغالی یا بورگاندی ست کنید جلوه ی بهتری به آن خواهد داد. صورتی را با خاکستری یا آبی نفتی سِت کنید، جالب خواهد شد. طوری لباس بپوشید که خودتان احساس اعتماد به نفس کنید. اگر با پوشیدن رنگ روشن تر برای بالاتنه و رنگ تیره تر برای پایین تنه احساس بهتری دارید، به هر طریقی شده همین کار را انجام دهید.

نکات آرایشی: تاثیری که روی دیگران می گذارید، به نحوه ی آرایش و اصلاح شما نیز تا حد زیادی بستگی دارد. حتی لباسهای گران قیمت و عالی هم اگر ناخن هایتان شکسته و لب پریده باشد و یا ابروهایتان اصلاح نشده و نامرتب باشد جلوه ای نخواهد داشت. حتی اگر آرایش هم نکنید، رژلب و ریمل هم نزده باشید، اصلاح شدن صورتتان در زیباییتان تاثیر شگرفی دارد. به نکات زیر دقت کنید.

مدل لباس مجلسی (90)

مدل لباس مجلسی بلند دخترانه,مدل لباس مجلسی بلند 2018

همچنین دیدن فرمایید