شیک پارس

مدلهای ساعت مچی مردانه جدید و زیبا 1397

مدل ساعت مردانه (18)

ساعت مچی مردانه جدید

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از  ساعت مچی مردانه جدید ساعت مردانه شیک استورم,ساعت مردانه شیک ارزان,ساعت مردانه شیک و زیبا,خرید ساعت مردانه شیک و ارزان,خرید اینترنتی ساعت مچی مردانه شیک و ارزان,ساعت مچی مردانه شیک و ارزان  فراهم آورده ایم.

مدل ساعت مردانه (11)

ساعت شیک و مجلسی مردانه

مدل ساعت مردانه (12)

ساعت مردانه شیک مارک دار,ساعت مردانه شیک و مارک

مدل ساعت مردانه (13)

خرید ساعت شیک مردانه ارزان,ساعت شیک ارزان قیمت مردانه

مدل ساعت مردانه (15)

مدل ساعت مردانه,مدل ساعت مردانه مارک دار

مدل ساعت مردانه (16)

مدل ساعت مردانه با قیمت,مدل ساعت مردانه اسپرت,مدل ساعت مردانه 2018

مدل ساعت مردانه (17)

مدل ساعت مردانه جدید,مدل ساعت مردانه ویولت

مدل ساعت مردانه (19)

مدل ساعت مردانه کاسیو,مدل ساعت مردانه رولکس

مدل ساعت مردانه (20)

اول از همه باید تکلیفتان را با شکل و قاب ساعت مشخص کنید؛ دایره، لوزی، مثلث، بیضی یا مربع- مستطیل، شکل هایی هستند که بیشتر از بقیه استفاده می شوند. معمولا جوان ها بیشتر از ساعت های دایره ای شکل استفاده می کنند چون اهم اسپرت تر است و هم اینکه تنوع مدلی بیشتری دارد. انتخاب شکل صفحه، رنگ و اندازه بیشتر از هرچیزی سلیقه ای است.

شما ممکن است با اینکه مچ دست لاغری دارید، ساعتی با قاب بزرگ را بپسندید یا اینکه با وجود اینکه رنگ پوستتان تیره است، رنگ زغالی را به عنوان رنگ ساعت انتخاب کنید، پس قانون خاصی در این باره وجود ندارد. اگر می خواهید ساعت را با رنگ لباس و شکل لباستان ست کنید، می توانید از ساعت هایی که زیاد گران نیستند و رنگ ها، مدل ها و شکل های مختلفی دارند، استفاده کنید. اگر هم می خواهید فقط یک ساعت داشته باشید، می توانید ساعتی را انتخاب کنید که یا رنگی رنگی هستند که به همه لباس هایتان بیاید یا از جنسی که رنگ لباس شما را انعکاس می دهند.

طول عمر ساعت

قاب و بدنه ساعت ها از آلومینیوم، تیتانیوم و استیل ساخته می شود. بسته به اینکه کدام جنس را بیشتر دوست دارید و می پسندید، نگهداری و مراقب از هر کدام از آنها هم متفاوت است. تیتانیوم از همه سخت تر است و مسلما از همه دیرتر خراب می شود. جنس آلومینیوم هم معمولا در ساعت هایی که در سوئیس ساخته می شوند، استفاده می شود ولی تمامی این نوع مواد آلی به شوینده، مثل وایتکس که دشمن سرسخت انواع ساعت ها هستند، حساسند.

مدلهای ساعت مچی مردانه جدید و زیبا 1397

مدل ساعت مردانه اسپریت,مدل ساعت مردانه مارک دار 2018,مدل ساعت مچی مردانه مارک دار

همچنین دیدن فرمایید