مدل نیم چکمه زنانه

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از  مدل نیم چکمه زنانه کفش جدید دخترانه مجلسی,جدیدترین مدل کفش دخترانه,مدل کفش های جدید دخترانه,مدل کفش اسپرت جدید دخترانه 2018,مدل کفش جدید دخترانه 2018,مدل کفش جدید   فراهم آورده ایم.

مدل چکمه جدید (22)

مدل چکمه جدید سال 2018

مدل چکمه جدید (23)

مدل چکمه جدید 2018

مدل چکمه جدید (24)

مدل کفش جدید دخترانه

مدل چکمه جدید (25)

مدل کفش جدید دخترانه اسپرت

مدل چکمه جدید (26)

مدل کفش جدید دخترانه 2018

مدل چکمه جدید (27)

مدل جدید کفش اسپرت دخترانه

مدل چکمه جدید (28)

مدل کفش جدید دخترانه مجلسی

مدل چکمه جدید (29)

مدل کفش جدید دخترانه مجلسی

مدل چکمه جدید (30)

اگر روی سطح سفت مانند سطح بتونی زیاد راه می روید، یک روز از کفشی با کفی نرم و روز دیگر کفشی با کفی سفت تر استفاده کنید. در سطوح نرم تر که کمی لیز هستند، حواستان به کفی های چرمی و کفش های پاشنه بلند باشد، چون امکان سر خوردن و زمین خوردن بالاست. حتما از کفی هایی از لاستیک طبیعی و پاشنه های کلفت استفاده کنید.

برای مراقبت از پاها ، گاهی پا برهنه راه بروید
پابرهنه راه رفتن، پاها را در وضعیتی ایده آل قرار می دهد. نتایج یک پژوهش آمریکایی نشان می دهد که پوشیدن مداوم کفش «بیومکانیک» راه رفتن را با خطر مواجه می سازد و باعث تغییر دامنه ی حرکتی مفصل های ران ها، زانوها، قوزک پا، انگشتان پا و ظاهر و ریتم راه رفتن می شود. این عادت نامناسب باعث افزایش ناراحتی های مفصلی می شود و در طولانی مدت امکان ابتلا به آرتروز در ناحیه اعضای تحتانی و همچنین مشکلات استخوانی را بالا می برد.
پا برهنه راه رفتن در همه ی سطوح باعث تحریک حساسیت پوست پاها شده و به تعادل بدن و پیشگیری از زمین خوردن کمک می کند. این کار باعث افزایش استحکام استخوان ها شده و از پوکی استخوان پیشگیری می کند.

برای مراقبت از پاها در پوشیدن کفش های رسمی و اسپورت زیاده روی نکنید
با پوشیدن کفش هایی که پاشنه های بلند و نوک تیزی دارند، بدن به سمت جلو متمایل می شود و روی نوک پنجه فشار بیشتری وارد می شود. این وضعیت تعادل بدن را به هم زده و امکان زمین خوردن را افزایش می دهد. علاوه بر این کفش های پاشنه بلند باعث ایجاد درد، بدشکلی انگشتان پا و میخچه می شوند. بهتر است پوشیدن کفش های پاشنه بلند و تیز را به موقعیت خاص اختصاص دهید و از کفش هایی با پاشنه های کوتاه تر و پهن تر استفاده کنید.

طرح های جدید و زیبا از مدل نیم چکمه زنانه

مدل کفش جدید دخترانه