شیک پارس

خوزه مورینیو مغرور از بازی خوب وین رونی تشکر کرد

درخشش دوباره وین رونی برای شیاطین سرخ

mourinho-praised-the-good-play-wayne-rooney-2

پس از درخشش وین رونی مقابل فاینورد در لیگ اروپا سرمربی منچستریونایتد  گفت عملکرد مهاجم تیمش، فوق العاده بوده است.

منچستریونایتد دیشب شب موفق شد 4 – 0  فاینورد را در هم بکوبد و کاپیتان رونی در جریان بازی با یک گل و یک پاس گل خوش درخشید. بدین ترتیب او با 39 گل به بهترین گلزن اروپایی منچستریونایتد تبدیل شد و از فان نیستلروی عبور کرد. مورینیو که تا چندی قبل قصد فروش وین رونی را داشت، پس از بازی به تمجید از کاپیتان تیمش پرداخت.او گفت:” این یک موفقیت فوق العاده است.

mourinho-praised-the-good-play-wayne-rooney-1

وین رونی دوباره به اوج برمیگردد

عملکرد او مثل عملکرد تیم بود. ما حتی وقتی 1-0 بودیم هم  میل به تهاجم داشتیم. می‌خواهیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم و در موقعیتی قرار بگیریم که تنها دو یا سه تیم در سطحمان باشند. خیلی خوب می‌شود اگر رونی به باشگاه کمک کند تا تیم بتواند به جامی که در تاریخ خود به آن نرسیده یعنی لیگ اروپا، برسد. می‌دانم که لیگ اروپا بزرگترین رقابت اروپایی نیست ولی می تواند انگیزه ای باشد. باید صعود کنیم. می‌دانم بازی های حذفی زیادی وجود دارد ولی باید تلاش کنیم.

آقای خاص در ادامه گفت:” خیلی خوشالم. با فشاری که بر دوشمان بود به خوبی کنار آمدیم و نمایش خیلی خوبی داشتیم.بعضی بازیکنان موقعیت بازی کردن داشتند و خوب هم کار کردند، مثلا سرجیو رومرو وقتی بازی 0-0 بود دو سیو پشت سر هم داشت و مخیتاریان هم خوب کار کرد. او باید این عملکرد را در لیگ برتر هم تکرار کند.”انتهای پیام/