خط ریش و دم خط مردانه و مدلهای مختلف آنها

models-of-mens-sideburns-1

تو این روزا با تمام این مشغله و کارهای مختلف ما آقایون دیگه فرصت زیادی برای رسیدگی به موهامون نداریم و برای از ما یک بار در ماه و یا کمی بیشتر و کمتر به آرایشگاه مراجعه می کنیم.

اگر خیلی دیر به دیر موهایتان را اصلاح می کنید و دیر به موهای سر خود میرسید اشکال ندارد ولی مرتب کردن ریش و خط ریش الزامی است چون تاثیر زیادی بر چهره و آراستگی شما دارد.

 خط ریش مناسب صورت شما کدام است؟ در ادامه به روش های مناسب برای داشتن خط ریش اشاره خواهیم نمود. 

۱- مدل دادن به خط ریش مردانه

مدل‎های زیادی را می‌توانید داشته باشید. کم ریسک ترین و مناسب ترین مدل، مدل کوتاه و کم عرض است. این مدل کلاسیک است و تقریبا با هر مدل موی کلاسیکی هماهنگ می‌شود. برای آقایانی با صورت‌های مستطیلی شکل پیشنهاد ما این است که به سراغ دم خط های با طول بلند بروند. این مدل خط ریش صورت زاویه‌دار شما در اطراف فک را به خوبی تقسیم بندی می‌کند و در بیشتر در مدل مو پسرانه استفاده میشود. آقایانی که صورت‌های گرد تر دارند ایجاد توهم طول در صورتشان الزامی نیست و می‌توانند مدل های خط ریش متوسط را اعمال کنند.

خط ریش مناسب صورت شما کدام است؟

مدل خط ریش مردانه و انواع خط ریش پسرانه و مدل موی مردانه

models-of-mens-sideburns-7

 

۲- مدل‌های محو شونده

اگر مدل موی شما به گونه ای است که دور موهایتان را خالی می‌کنید، بهتر است خط ریش شما هم به مرور محو شود. پس سعی کنید هرچه به سمت پایین تر می‌آیید محو شوندگی آن‌ها بیشتر باشد.

مدل خط ریش مرانه - مدل دم خط مردانه - خط ریش پسرانه جدید

خط ریش مناسب صورت شما کدام است؟

۳- انتخاب هوشمندانه بر اساس مدل مو

وقتی آرایشگرتان می‌پرسد که خط ریش معمولی می‌خواهید یا مدل‌دار باید این انتخاب را هوشمندانه انجام دهید. این موضوع را بدانید که منظور از معمولی، دم خط های زاویه‌دار ساده نیست بلکه معمولی مدلی است که بر اساس رشد عادی موی شما روی صورت تعیین می‌شود و آرایشگر مدل خاصی به آن نمی‌دهد. در خط ریش‌های مدل‌دار شاهد مدل‌های عجیب و غریب با طول ها و عرض های مختلف روی صورت هستیم که قرار است با مدل موی مدرن شما هماهنگ شوند.


خط ریش مناسب صورت شما کدام است؟

مدلهای مختلف خط ریش مردانه و مدلهای خاص دم خط مردانه

models-of-mens-sideburns-2

models-of-mens-sideburns-4

models-of-mens-sideburns-6

۴- زمان اصلاح 

به این توجه داشته باشید که مدل‌ های خط ریش معمولی و کوتاه نیاز به مراقبت بیشتر دارند. موی دم خط نسبت به بقیه قسمت‌های صورت زودتر رشد می‌کند و به همین دلیل شما باید هر ۳ روز یکبار آن را بتراشید.

models-of-mens-sideburns-3

۵- وسیله اصلاح

علاوه بر یک تریمر خوب یا ریش تراش مناسب که برای اصلاح نیاز دارید شما به یک ژل یا مرطوب کننده سطح پوستتان نیز نیاز پیدا خواهید کرد. آن را به مقدار کم و بسیار آرام بعد از هربار اصلاح روی پوست صورت خود اعمال کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید