مدل های ناخن متناسب با حالت دست هایتان

مدل های ناخن متناسب با حالت دست هایتان (1)

 مدل ناخن متناسب با شکل دست+عکس

مدل های ناخن متناسب با حالت دست هایتان (2)

وقتی ناخن ها را مانیکور می کنید باید در انتخاب مدل ناخن دقت کنید اما آیا می دانید که بهترین مدل برای انگشتان شما کدام است. به همان اندازه که رنگ و طرح ناخن برایتان اهمیت دارد، فرم ناخن هایتان نیز باید متناسب با انگشتان تان باشد در غیر این صورت دستهایتان جذابیت خود را از دست خواهند داد.

 مدل ناخن متناسب با شکل دست

انتخاب مدل های مناسب ناخن

اگر چه تنوع بسیاری در مدل های مختلف ناخن وجود دارد اما از میان آنها ۵ مدل حرف اول را می زند یا به بیانی پایه و اساس دیگر مدل ها هستند. مربع، گرد، بیضی، بادامی و بیضی-مربع. برای این که تشخیص دهید کدام مدل برای دست های شما مناسب است، باید طول و پهنای انگشتان تان را در نظر بگیرید.

1.بادامی

ناخن زیبا مدل ناخن جدید مدل طراحی ناخن 2017 مانیکور در خانه مانيكور چیست طراحی ناخن رنگ ناخن دیزاین ناخن آموزش طراحی ناخن ساده و شیک

انتخاب مدل های مناسب ناخن با دست هایتان +عکس … انتخاب مدل های مناسب ناخن با دست هایتان , مدل های ناخن متناسب با حالت دست هایتان

*

ناخن های بادامی شکل در قسمت بالای خود باریک تر می شوند. اگر چه این مدل برای ناخن های کوتاه مناسب نیست اما برعکس روی انگشتان بلند و کشیده بسیار زیبا و جذاب است. از آنجا که این مدل ظریف و کشیده است، اگر انگشتانی باریک و بلند دارید، حتما آن را امتحان کنید. اگر خواستید که ناخن هایتان را به این فرم سوهان بکشید و لاک بزنید، پیشنهاد ما به شما لاک هایی به رنگ های خنثی یا کمرنگ با طرح های هنری است.

2.گرد

 مدل ناخن متناسب با شکل دست

فرم ناخن هایتان نیز … در انتخاب مدل ناخن دقت … مدل های مناسب ناخن با دست …

*

اگر دوست دارید که ناخن هایتان را کوتاه نگه دارید، مدل گرد بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. مدل گرد ناخن که مدلی کوتاه و طبیعی است برای افرادی که انگشتان کوتاه و پهنی دارند، مناسب است. این مدل ناخن های شما را باریک و بلندتر نشان خواهد داد، بنابراین اگر انگشتان تان باریک است، بهتر است که این مدل را انتخاب نکنید. از آنجا که این مدل ناخن کوتاه است و به مراقبت زیادی احتیاجی ندارد، برای خانم های شاغل که وقت زیادی برای گذراندن در سالن های آرایشی ندارند، بسیار مناسب است.

اگر به دنبال رنگی مناسب برای آن می گردید، باید بگوییم که هر رنگی با این طرح ناخن جور در می آید. رنگ های خنثی، روشن یا حتی جیغ.. رنگ لاک تان کاملا بستگی به حال و هوای آن روزتان دارد، بنابراین در انتخاب آن هیچ محدودیتی ندارید.

3.مربع

 مدل ناخن متناسب با شکل دست
مدل ناخن متناسب با شکل دست

انتخاب مدل های مناسب ناخن با دست … انتخاب مدل های مناسب ناخن با دست هایتان +عکس انتخاب مدل …

*

درست شبیه ناخن های گرد، ناخن های مربعی نیز برای انگشتان کوتاه مناسب است. برای بدست آوردن این مدل، باید دو ضلع جانبی ناخن را موازی و صاف سوهان کنید. لبه آزاد ناخن باید بر این دو ضلع عمود باشد. وقتی مربع کاملی بدست آوردید، سوهان ناخن را بردارید و دو گوشه تیز آن را کمی انحنا دهید. از دیگر فواید این مدل آن است که استقامت بیشتری نسبت به دیگر مدل ها دارد و به سختی می شکند. برای لاک ناخن هایتان نیز ما رنگی روشن، جیغ و براق را به شما پیشنهاد می دهیم.

4.بیضی- مربع

 مدل ناخن متناسب با شکل دست
مدل ناخن متناسب با شکل دست ، مدل ناخن

*

یکی دیگر از مدل های ناخن برای افرادی که ناخن های بلند را ترجیح می دهند، مدل بیضی- مربعی است که به مدل بالرینی نیز مشهور است. برای این مدل باید ناخن هایتان بلند و باریک باشد. با ادغام مدل شیک بیضی و مدل مربع، این مدل ناخن را بدست می آورید که برای اکثر خانم ها مناسب است. ابتدا ناخن خود را به شکل مربع کامل درآورید و اضلاع جانبی آن را صاف و موازی کنید. زوایای تیز را سنباده بکشید تا گرد و منحنی شود. البته نباید آنقدر این دو زاویه را گرد کنید که از مدل مربعی بیفتد. اگر به فکر رنگ لاک تان هستید، باید اضافه کنیم که هر رنگ لاکی، از رنگ های کمرنگ و ملایم گرفته تا رنگ های جیغ و پر رنگ، روی این مدل ناخن به زیبایی می درخشد.

5.بیضی

 مدل ناخن متناسب با شکل دست
مدل ناخن متناسب با شکل دست . انتخاب مدل ناخن..

مدل بیضی ناخن از مدل هایی است که هم برای انگشتان کوتاه و پهن هم برای انگشتان بلند و کشیده مناسب است. این مدل تقریبا شبیه به مدل بادامی است با این تفاوت که باید قسمت بالای آن را پهن تر سوهان بکشید. اگر این مدل را برای انگشتان تان استفاده کرده اید، از لاک هایی با رنگ های پاستلی و طرح های هنری برای تزیین آن استفاده کنید.

وقتی ناخن ها را مانیکور می کنید باید در انتخاب مدل ناخن دقت کنید:http://shikpars.com/models-fit-the-shape-of-the-nails-photos

اما آیا میدانید که بهترین مدل برای انگشتان شما کدام است. به همان اندازه که …
چند مدل زیر را به هنگام سوهان کردن ناخن هایتان در نظر داشته باشید. … این مدل با اضلاع
موازی و زوایای تیز یا گرد یک مدل فرنچ کلاسیک است. مدل مربعی برای ناخن … این مدل
برای ناخن های پهن مناسب است و به آن ظاهر باریک تری می دهد. … ما عکس شما را می بافیم
با 10% تخفیف … محمودی نیامد و کولاکوویچ دست به کار شد.
وقتی ناخن ها را مانیکور می کنید باید در انتخاب مدل ناخن دقت کنید اما آیا می
دانید که بهترین مدل برای انگشتان شما کدام است. به همان اندازه که …
انتخاب مدل های مناسب ناخن با دست هایتان +عکس –