شیک پارس

جدیدترین مدل های ست لباس و کفش مجلسی

جدیدترین مدل های ست لباس و کفش مجلسی

ست جدید لباس مجلسی و کیف و کفش (10)

 • اکثر ماها در طول روز بیشتر از رنگ های سفید، سیاه، طوسی و قهوه ای برای انتخاب مدل لباس خود و همچنین مدل لباس مجلسی استفاده می کنیم چون هم راحت تر متون آنها را باهم ست کرد و هم زمان زیادی برای فکر کردن و هماهنگ کردن رنگ ها لازم نیست اما با این حال با کمی هنرمندی و ذوق و سلیقه به خرج داده و دو رنگ متفاوت را به زیبایی کنار هم قرار دهیم و با خلق ترکیب رنگ های جدیدتر و شادتر از مزایای سلامتی آن نیز بهره مند شویم.

ست جدید لباس مجلسی و کیف و کفش (2) ست جدید لباس مجلسی و کیف و کفش (1)

 • رنگ ها تاثیرات روانی بسیاری دارند. وقتی ما به رنگ خاصی نگاه می کنیم در واقع پیامی به مغز ما ارسال می شود و باعث می شود هیپوتالاموس هورمونی را ترشح کند. برای مثال نگاه کردن به رنگ های گرم و روشن مانند قرمز یا صورتی در لباس ها و مدل مانتو ها، هورمون دوپامین که به هورمون احساسات خوب معروف است در مغز ترشح می شود و باعث تقویت روحیه و نشاط می شود. از سوی دیگر نگاه کردن به رنگ های سرد منجر به ترشح هورمون اکسی توسین می شود که باعث ایجاد آرامش و خونسردی می گردد.

ست جدید لباس مجلسی و کیف و کفش (3)

ست های جدید لباس شب با کیف و کفش

ست جدید لباس مجلسی و کیف و کفش (9)

ست لباس و کیف و کفش جدید

ست جدید لباس مجلسی و کیف و کفش (4)

 • ترکیب رنگ های شاد هم برای خودش داستانی دارد که معمولا کار زیاد آسانی نیست و اگر این ترکیب را به اصطلاح بر تن کسی ندیده باشیم، انتخاب آن چندان برایمان خوشایند نیست؛ بنابراین هدف این مقاله معرفی رنگ هایی است که هم از لحاظ ترکیبی بسیار شیک و جذاب می شوند و هم تاثیرات بسزایی بر روی سلامتی شما دارند.

ست جدید لباس مجلسی و کیف و کفش (5)

نحوه ست کردن لباس با کیف و کفش

ست جدید لباس مجلسی و کیف و کفش (6)

 • دوستان عزیز اگر لباس سبز رنگ دارید آن را با کفش، کیف و زینت آلات بلوطی ست کنید. این دو رنگ در کنار هم بسیار عالی و باشکوه به نظر می رسند و از جنبه سلامتی برای کسانی که دچار گرفتگی یا فشار خون بالا هستند، مناسب است.

ست جدید لباس مجلسی و کیف و کفش (7)

لباس شب و ست کردن لباس برای مهمانی

ست جدید لباس مجلسی و کیف و کفش (8)

 • مغز انسان بسیار پیچیده است و ما بین گرما و رنگ ها ارتباط برقرار می کند و رنگ قرمز روشن دارای بیشترین درجه گرما در طیف نوری است، بهتر است اگر لباسی ی به رنگ قرمز داریم آن را با رنگ شرابی ست کنیم مثلا شال و روسری ، و معمولا این ترکیب رنگی با اکثر پوست ها و رنگ موها همخوانی دارد.

ست جدید لباس مجلسی و کیف و کفش (11)

 • از نظرسلامتی روانی هم ترکیب رنگهای گرم باعث افزایش متابولیسم بدن و همچنین کاهش وزن می شود و برای افرادی که همواره به دنبال رعایت رژیم غذایی هستند مناسب است. علاوه بر این، قرار گرفتن رنگ شرابی در کنار رنگ قرمز روشن، آن حالت تندی قرمز را خنثی می کند.این موضوع بیشتر در مدل لباس زنانه مشهود است

ست جدید لباس مجلسی و کیف و کفش (12)

 • ترکیب رنگ های ارغوانی و سبز یشمی شاید بیشتر تند و جلف به نظر بیاید آن هم برای لباس مجلسی دخترانه اما اشتباه نکنید همراهی سبز یشمی یا آبی روشن یا ارغوانی کاملا این تصور را از بین می برد و تندی رنگ ارغوانی را خنثی می کند و در واقع این ترکیب رنگ با بیشتر پوست ها همخوانی دارد و باعث می شود رنگ پوست شما به اصطلاح باز شود. این ترکیب رنگی برای از بین بردن استرس و اضطراب بسیار مناسب است.

ست لباس مجلسی و کیف و کفش (3)

ست لباس مجلسی و جواهرات

ست جدید لباس مجلسی و کیف و کفش (13)

 • اگر لباس مجلسی گیپور به رنگ خردلی در گوشه کمد لباس شما افتاده است و معمولا هم جایش فقط همانجا است و از آن استفاده نمی کنید، بهترین زمان این است که آن را با یک پیراهن یا شلوار خاکی رنگ ست کنید و بپوشید.

ست جدید لباس مجلسی و کیف و کفش (14)

ست لباس زنانه با کیف و کفش مشکی

ست لباس مجلسی و کیف و کفش (7)

ست رنگ سال لباس مجلسی و کیف و کفش

ست لباس مجلسی و کیف و کفش (1)

عکس های ست لباس مجلسی و لباس شب زنانه

ست لباس مجلسی و کیف و کفش (2)

 • ترکیب رنگ های سرخابی و آبی لاجوردی برای خانم های میانسال مناسب است چون که رخابی رنگی جوان پسند و در عین حال زنانه است و قرار گرفتن رنگ آبی لاجوردی در کنار آن، تندی رنگ سرخابی را خنثی می کند و ترکیب مناسبی است برای کاهش توجهات به سیاهی دور چشم مناسب است!

ست لباس مجلسی و کیف و کفش (4)

ست آرایش با لباس مجلسی و جواهرات

ست لباس مجلسی و کیف و کفش (5)

ست لباس مجلسی کوتاه با کیف و کفش

ست لباس مجلسی و کیف و کفش (6)

مدل لباس مجلسی گیپور ، حریر و ریون دخترانه زنانه 2016 – 95

مدل لباس مجلسی 2016 و مدل لباس شب 95 بلند زنانه و دخترانه

شیک ترین مدل کت تک دخترانه و زنانه مجلسی 2016 – 95

همچنین دیدن فرمایید

یک نظر

 1. ناشناس گفته است :

  خیلی زیبا هستند