شیک پارس

مدل بوت مجلسی برای دختر خانم های جوان

مدل بوت مجلسی

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از   مدل بوت مجلسی  کفش جدید زنانه,مدل كفش جديد زنانه,مدل کفش جدید زنانه 2018,مدل کفش جدید زنانه اسپرت,مدل کفش جدید زنانه مجلسی,مدلهای چکمه زنانه جدید,مدلهای کفش فراهم آورده ایم.

مدل بوت مجلسی برای دختر خانم های جوان

مدل چکمه جدید

مدل چکمه جدید (32)

مدل چکمه جدید دخترانه

مدل چکمه جدید (33)

مدل چکمه جدید زنانه

مدل چکمه جدید (34)

مدل چکمه جدید 97

مدل چکمه جدید (35)

مدل چکمه جدید97

مدل چکمه جدید (36)

مدل چکمه جدید 2018

مدل چکمه جدید (37)

مدل چکمه جدید2018

مدل چکمه جدید (38)

مدل چکمه جدید 2018

مدل چکمه جدید (39)

 

برای پیشگیری از فرو رفتن ناخن انگشت شست پا در گوشت که بسیار دردناک است، ناخن ها را هر دو هفته یک بار کوتاه کنید. ناخن ها را صاف بگیرید (نه گرد) و به گوشه های آن دست نزنید (گوشه ناخن را نگیرید). بهتر است بعد از تمام شدن کار، سوهان ناخن بکشید.
ناخن های پا را زیاد کوتاه نکنید، چون اولین عامل فرو رفتن آن در گوشت است.اگر در پاها احساس ناراحتی داشته باشید، بدن تلاش می کند که به نوعی این درد را جبران کند. در نتیجه در وضعیتی متفاوت قرار می گیرد تا فشار را از روی پاها بردارد. به این ترتیب که مدل یا ریتم راه رفتن و وضعیت بدن تان تغییر می کند. این امر در طولانی مدت روی مفاصل، تاندون ها و عضلات تاثیر منفی به جا می گذارد و به مرور درد به ران ها، زانوها، کمر و ستون فقرات نیز می رسد. در نتیجه لازم است که هر گونه ناراحتی یا درد در ناحیه ی پا را جدی گرفته و به متخصص بیماری های پا مراجعه کنید. لازم است که هر نوع میخچه، پینه و ترکی درمان شود تا احساس درد از پاها رفع شود. اگر وزن تان بالای ۷۰ کیلوگرم است، در انتخاب کفش دقت بیشتری کنید تا پاهایتان دچار مشکل نشود.

مدل چکمه جدید (40)

مدل چکمه جدید سال 2018,مدل چکمه جدید

همچنین دیدن فرمایید