هفت ویژگی بد خانوم ها که باید از آنها برحذر بود

bad-features-seven-future-wife-4

  • زن ایده آل باید این خصوصیات را نداشته باشد،آقایان دقت کنید

    میگویند آقایان اغلب با یک نگاه عاشق می شوند و جذب خانم هایی می‌شوند که به چشم می‌آیند و تاثیری ماندگار می‌گذارند،این شاید در ذات هر مردی باشد اما یک مرد عاقل علاوه بر ظاهر باید چیزهایی را در همسر آینده خود جست جو کند و واقعا به این نتیجه برسد که این زن زن ایده آل من است.
  • باید قبول کرد که در این دوره ای که ما درآن حضور داریم زنها و مردها دیگر بسیار از هم دور شده اند و هرکدام به راحتی از خواسته های خود نمی گذرند در این میان خانوم ها پافشاری بیشتری بر سر عقاید خود دارند و دوست دارند آنطور که میخواهند زندگی کنند. با این حال بعد از شناختن یک خانم، به آسانی می‌توان تشخیص داد آیا او شخصیتی قوی دارد یا نه، که این می‌تواند منجر به مشکلات آینده شود. وقتی صحبت از یافتن بهترین همسر است، باید به هر قیمتی از این ۷ نوع خانم حذر کنید.

zano-shohar

۱. خانم‌هایی که خیلی وابسته هستند.

خانم‌هایی که برنامه‌ی زمانی‌شان را پیرامون برنامه‌ی شما تنظیم می‌کنند، یا ناراحت می‌شوند اگر تمام آخر هفته را با او سپری نکنید، وابسته محسوب می‌شوند و ممکن است نهایتا در رابطه بیش از حد کنترل‌کننده شوند.

۲. خانم‌های داستان‌سرا

خانم‌هایی که هنگام یک دعوا در مکان عمومی داستان درست می‌کنند یا در جزییات اغراق می‌کنند، می‌توانند هم به رابطه و هم به وضعیت عاطفی‌تان آسیب بزنند.

۳. خانم‌هایی که بیش از حد عاطفی هستند

عاطفی بود خوب است اما به قولی اگر اشکش دم مشکش باشد دیگر غیرقابل تحول میشود ، در ابتدای یک رابطه، این‌که خانمی در طول یک فیلم گریه کند یا وقتی احساسات‌اش را برای شما ابراز می‌کند، بغض کند، می‌تواند معنی زیادی داشته‌باشد. البته به مرور زمان، اگر همیشه در آستانه‌ی برانگیختگی باشد تکیه بر ثبات عاطفی او می‌تواند دشوار باشد.

Jealous woman looking at her partner chatting on the phone

۴. خانم‌های حسود

حسادت یکی از بدتربن خصلتهایی است که یک انسان میتواند داشته باشد و اگر حسود بودن در انسان نهادینه شده باشد بسیار مشکل میتوان این خلصت را از یک انسان گرفت برهمین اساس اگر دوست ندارید نامزدتان در گوشی‌ شما سرک بکشد یا شما را با سوالاتی درباره‌ی دوست‌های سابق‌تان کلافه کند،

حسادت بر همه چیز یک فرد اثر میگذارد تا جایی که به بدبینی و شک مبدل میشود به همین دلیل بهتر است از خانم‌های حسود که همیشه منتظر خیانت شما هستند دوری کنید.

bad-features-seven-future-wife-2

۵. خانم‌های گستاخ

گستاخ بودن به معنی بی پروایی و بی پرده بودن بیش از حد است،اخیرا پژوهشی نشان داده‌است خانم‌های گستاخ، به علت رفتاری که ممکن است با همسر یا دیگر آدم‌های زندگی‌شان داشته‌ باشند، برای آقایان مطلوبیت کم‌تری دارند. بهتر است از خانم‌های گستاخی که احتمالا باعث می‌شوند شما احساس بی‌اهمیتی بکنید، حذر کنید.

bad-features-seven-future-wife-3

۶. خانم‌های پول‌دوست

وقتی شما به دنبال عشق هستید، معمولا هیچ توجیهی ندارد با کسی قرار آشنایی بگذارید که بیش‌تر نگران اندازه‌ی کیف پول‌تان است تا شخصیت‌تان به عنوان یک فرد. از خانم‌های پول‌دوست حذر کنید. این خانم‌ها فقط نگران چیزهایی هستند که شما می‌توانید برایشان فراهم کنید.

infidelity

۷. خانم‌هایی که همیشه در یک رابطه هستند

خانم‌هایی که به نظر می‌رسد هرگز چند ماه یا چند سال مجرد نبوده‌اند، اغلب مشکلات عمیق‌تری دارند که سبب می‌شود از نظر عاطفی به آقایان وابسته باشند. بهتر است برای آشنایی فردی را پیدا کنید که مجرد بودن به او اعتماد به‌نفس می‌دهد و برای چیزهایی که در مردان جست‌وجو می‌کند استانداردهایی دارد.