در یک اتفاق جالب مردم برای جدایی مهدی پاکدل از همسرش اعلام اعتراض کردند

mehdi-pakdel-separation-from-his-wife-1-2

پادرمیانی مردم برای آشتی دادن بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل

با سلام خدمت همراهان همیشگی وبسایت شیک پارس، چندی پیش یک اتفاق جالب در فضای مجازی رخ داد که حکایت از نوع دوستی مردم شریف ایران در این روزها و این شرایط دارد.

همه ما میدانیم که سرک کشیدن در زندگی خصوصی دیگران یک امر ناپسندی است و خانوم بهنوش بختیاری هم از این موضوع ناراحت شده اند ولی خب اینطوری که نمیشه که!! جدایی مهدی پاکدل به این خوبی از همسرش که نمیشه که!! اِ !!

با اینکه زندگی مشترک بازیگران ایرانی اللخصوص جوان ترها سابقه خوبی نداره و از پایداری کمتری برخوردار شده اما با جدی شدن جریان جدایی «بهنوش طباطبایی» از «مهدی پاکدل» و اون صحبت های خانوم بهنوش طباطبایی و اینکه نباید با تقدیر جنگید و غیره ، مردم برای جمع آوری امضا برای آشتی کنان این دو هنرمند خوب کشورمون به صورت خودجوش یک کمپین جالبی در اینستاگرام  تشکیل داده اند.

نام پیج آشتی کنان مهدی پاکدل و بهنوش بختیاری ashtikonoon است آن را جستجو کنید در نتایج جستجو خواهد آمد

mehdi-pakdel-separation-from-his-wife

  • این روزها بحث داغ شبکه های اجتماعی جدایی و طلاق مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی هست به هر حال مردم نیز درک می کنند و سعی می کنند شایعه درست نشود ولی این دو کارهایی می کنند که این گمانه زنی را قوت می بخشد!
  •  ماجرا از این قرار است که مدتی است که زمزمه جدایی مهدی پاکدل از بهنوش طباطبایی سوژه داغ کاربران فضای مجازی شده است، اما با وجود خبری به این مهمی هیچ خبری مبنی بر تایید یا تکذیب این خبر چه از طرف خانوم طباطبایی و چه از طرف آقای پاکدل منتشر نشده است.

 آشتی بهنوش طباطبایی با مهدی پاکدل در اینستاگرام

جدایی مهدی پاکدل از همسرش

  • همانطور که قبلا گفته شد در هفته ای که گذشت خانوم بهنوش طباطبایی در اکران فیلم سیانور شرکت کرد.و نداشتن حلقه در دستشان از چشمان تیزبین عکاسان و خبرنگاران مخفی نماند! . این تصاویر به شایعات چند ماه گذشته دامن زد و طیف گسترده‌ای از نظرات مطرح ‌شد.هنوز بازار داغ این شایعات تمام نشده بود که دیشب خبری منتشر شد مبنی بر اینکه بهنوش طباطبایی و همسرش مهدی پاکدل عکس‌های دو نفره‌شان را از صفحه اینستاگرام خود پاک کرده‌اند.
  • هنوز خبری از علت جدایی این دو بازیگر خوب کشورمون منتشر نشده اما در هر صورت ما از صمیم قلب برای مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی که از هنرمندان محبوب میان مخاطبان هستند، آرزوی خوشبختی داریم.

mehdi-pakdel-separation-from-his-wife-1-1

  •  همچنین چندی پیش در تماسی تلفنی که یکی از مدیران یکی از سایت های خبری  با خانوم بهنوش طباطبایی گرفته شد ، این بازیگر زن گفت :” این خبر را نه تایید میکنم و نه تکذیب ، به این دلیل که فرهنگ سازی شود و در زندگی خصوصی افراد سرک نکشیم !”