راز ازدواج مالانیا ترامپ با دونالد ترامپ

Donald-Tramp-Melanie-photo (3)

دونالد ترامپ پس از جدایی از همسر دوم، در سال 2005 با ملانیا کناوس مدل اهل اسلوانی ازدواج کرد. نوه دونالد ترامپ با “بارون ویلیام” پسر کوچک او تقریبا هم سن و سال است.

 

داستان ازدواج دونالد ترامپ و همسرش ملانیا ترامپ داستان ازدواج دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با همسر سومش ملانیا از زبان کتاب دستبند طلایی : راز زنان تاریخی ترامپ .

Donald-Tramp-Melanie-photo (4)

دونالد ترامپ و همسرش ملانیا ترامپ

یکی از اعجوبه هایی که در تاریخ دنیا به خود دیده است بی شک دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی آمریکاست .

دونالد ترامپ و همسرش ملانیا ترامپ هر دو حاشیه ها و جنجال های فراوانی در زندگی خود داشته اند که تعدادی از آنها رسانه ای شده است .

ازدواج دونالد ترامپ و ملانیا ترامپ خود یکی از جنجال هایی است که این روزها در رسانه ها مورد توجه قرار گرفته است زیرا که داستان ازدواج این دو نیز در تحلیل برخی از نویسنده ها قرار گرفته است .

Donald-Tramp-Melanie-photo (5)

دلیل ملانیا ترامپ برای ازدواج با دونالد ترامپ که 24 سال از او بزرگتر است و حدودا همسن پدرش می باشد از نکاتی است که مورد توجه این افراد قرار گرفته است .

دونالد ترامپ و ملانیا همدیگر را برای اولین بار در هفته مد نیویورک در سال ۱۹۹۸ ملاقات کردند و در آن زمان ترامپ همسر مارلا میپلز بود ولی از یکدیگر جدا زندگی می‌کردند. ملانیا پس از مدتی رابطه اش با دونالد ترامپ را قطع کرد اما این دو مجدداً رابطه را آغاز کردند. ترامپ و ملانیا در سال ۲۰۰۴ نامزد شدند و در سال ۲۰۰۵ در کلیسای اسقفی در پالم بیچ، فلوریدا ازدواج کردند.

Donald-Tramp-Melanie-photo (6)

بعضی از زنان اغلب مردانی را انتخاب می کنند که برایشان پدر شوند و نه همسر. ملانیا ترامپ بانوی اول آمریکا را نیز از این دسته زنان شمرده می شود.

Donald-Tramp-Melanie-photo (1)

این موضوع در کتاب جدید نینا برلی به نام «دستبند طلایی :راز زنان تاریخی ترامپ» دقیقا ذکر شده است. به گفته نویسنده، ملانیا، ترامپ را انتخاب کرد که ۲۴ سال از او بزرگتر بود، زیرا نیاز به یک «پدر» داشت تا از او محافظت کند.

 

نویسنده در این کتاب زندگی عجیب و غریب همه زنان ترامپ را تجزیه و تحلیل کرد. او به نقل از یک دوست خانوادگی در مورد زن سوم ترامپ(ملانیا) نوشت: ملانیا دختر طراح لباس کودک و راننده ماشین های سنگین با ترامپ ازدواج کرد چون تمایل داشت شخصی مانند پدرش قدرتمند از او محافظت کند.

ملانیا-ترامپ-دونالد-ترامپ (5)

برلی می نویسد، دونالد ترامپ و ویکتور کناوس (پدر ملانیا) تنها چند سال اختلاف سنی دارند و به نظر می رسد از نظر اخلاقی و ظاهری بسیار شبیه هم می باشند، هر دو چاق و جنگجو.

ملانیا تلاش زیادی کرده تا خصوصیات ترامپ را به پدرش شبیه تر کند. او نیاز به یک حامی دارد تا احساس امنیت کند. او می خواست تا مدام‌العمر خودش و خانواده کوچکش در آرامش باشند اما با بی آبرویی‌ها و رسوایی هایی که هر روزه از دونالد بر ملا می شود تمام رویاهای ملانیا نقش بر آب خواهد شد.

عکس-دونالد-ترامپ-همسرش (1)

نویسنده معتقد است در حال حاضر رابطه این زن و شوهر کاملا مستقل و جدا از هم هست هر چند که ترامپ آن را انکار می کند.

به هر حال شخصی که قبلا از همراهان بانوی اول بوده است، تایید می کند که زندگی در کاخ سفید برای ملانیا بسیار دشوار است و هر چند وقت یکبار، گردباد، آرامش او را بهم می زند.

عکس جدید ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ

عکس-دونالد-ترامپ-همسرش (2)

به نظر نویسنده دنیای ملانیا بسیار بسیار کوچک است و به فاصله زمینی که کفشهای زیبایش روی آن قرار می گیرد تا سقف بالای سرش است. این کتاب بعد از انتشار واکنش زیادی را در کاخ سفید به همراه داشت.

سخنگوی ملانیا پس از انتشار شروع به تکذیب کرد و گفت که این زوج هیچ مشکلی با هم ندارند و این در حالی است که خود ملانیا در مصاحبه با کانال مطرح آمریکایی اعتراف کرد زندگی در کاخ سفید محدودیت هایی دارد و بسیار دشوار است.

گالری عکس های جدید ملانیا ترامپ و دونالد ترامپ

عکس-دونالد-ترامپ-همسرش (3)

جدیدترین عکس های همسر دونالد ترامپ

عکس-دونالد-ترامپ-همسرش (2)

روابط دوستانه دونالد ترمپ و ملانیا

عکس-دونالد-ترامپ-همسرش (1)

 

ملانیا-ترامپ-دونالد-ترامپ (5)

 

ملانیا-ترامپ-دونالد-ترامپ (4)

 

ملانیا-ترامپ-دونالد-ترامپ (3)

 

ملانیا-ترامپ-دونالد-ترامپ (2)

عکس ملانیا ترامپ و دونالد در جشن کریسمس

Donald-Tramp-Melanie (1)

 

Donald-Tramp-Melanie (5)

دونالد ترامپ در کنار ملانیا ترامپ و ایوانکا ترامپ

Donald-Tramp-Melanie (4)

 

Donald-Tramp-Melanie (3)

 

Donald-Tramp-Melanie (2)

 

ملانیا-ترامپ-دونالد-ترامپ (1)

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید