شیک پارس

مدل مانتو بسیار شیک و جدید سال 2018 برای خانمهای مشکل پسند

مدل مانتو بسیار شیک و جدید سال 2018 برای خانمهای مشکل پسند

 

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از مدل مانتو 2018,مدل مانتومجلسی 2018,مدل مانتو زنانه 2018,مدل مانتو اسپرت 2018,مدل مانتو تابستانی 2018 فراهم آورده ایم.

در ادامه ,مدل مانتو دخترانه 2018, مدل مانتو دانشجویی 2018,عکس مدل مانتو 2018,مدل مانتو کتی 2018, ملاحظه میفرمایید.

مدل مانتو سال 2018

انواع مدل مانتو مجلسی جدید 1397

 مدل مانتو (2) مدل مانتو (3) مدل مانتو (4) مدل مانتو (10) مدل مانتو (9) مدل مانتو (7) مدل مانتو (6)

 

خانم‌های قد بلند:
لباسی که از بالا تا پایین تک‌رنگ باشد به دلیل اینکه خطی یک‌دست ایجاد می‌کند، شما را بلندتر نشان خواهد داد. انتخاب رنگی متفاوت برای مانتو و شلوارتان، باعث می‌شود که قد شما به چند قسمت مختلف تقسیم و تفکیک شود و در نتیجه کوتاه‌تر و متناسب‌تر دیده بشوید. پس به خاطر داشته باشید هرگز مانتو و شلوار یک رنگ نپوشید و سعی کنید مانتو و شلوار و حتی کفش‌تان در چند رنگ متفاوت اما در یک‌هارمونی انتخاب شود.

حتما می‌دانید که مانتوهای خیلی کوتاه نیز پاها را بلندتر از آنچه هست نشان می‌دهد پس از پوشیدن چنین مدل‌هایی خودداری کنید. هر مانتویی که خیلی گشاد و باد کرده باشد شما را بزرگ‌تر از آنچه که هستید نشان می‌دهد.

خانم‌های ریز‌اندام و کوتاه قد:
مانتوهای ساده‌ای که تنگ و قالب تن هستند، انتخاب کنید. از پوشیدن مانتوهایی با دامن‌های خیلی گشاد و کلوش خودداری کنید. مانتو، بارانی یا پالتویی انتخاب کنید که سایز کوچک و اندازه شما باشد. اگر در انتخاب سایز خود دقت نکنید، مجبورید شانه‌های بزرگ و آستین‌های بلند مانتویتان را به خیاط بسپرید تا آن را اصلاح کند.

مانتوهای خیلی بلند موجب می‌شود که کوتاه‌تر دیده شوید. یک مدل کوتاه تا روی زانو برای شما بسیار مناسب است. مانتویی که راه‌های عمودی باریکی دارد، باعث ایجاد خطوط عمودی بیشتری روی لباس می‌شود و درنتیجه شما را بلندتر نشان می‌دهد، همچنین این مانتوها رسمی و کلاسیک است. دقت کنید که دامن مانتوی شما تا روی زانو باشد که به بلندتر دیده شدن شما کمک می‌کند. از پوشیدن هر مانتویی که جعبه مانند یا خیلی گشاد باشد (که شما را چاق و تپل نشان می‌دهد) یا مدل‌های چروک خودداری کنید.

خانم‌های چاق و درشت اندام:
سایز را فراموش کنید و به دوخت مانتو توجه کنید. هیچ کس نمی‌داند شما دقیقا چه سایز مانتویی باید بپوشید، بنابراین تلاش کنید تا خود را در لباسی خیلی تنگ، در لباسی که کاملا متناسب اندام شما نیست، در فشار قرار ندهید. در عوض مانتو‌هایی را انتخاب کنید که اندازه شما دوخته شده باشد و دوختش مناسب اندام شما باشد. مانتو‌های کشی و استرچ و کمرهای کشی معمولا برای زنان درشت اندام مناسب نیست. سعی کنید خطوط افقی در مانتو‌یتان نباشد، راه‌راه پارچه‌ها، نوارها و خطوط افقی شما را چاق‌تر و عریض‌تر نشان می‌دهد.

 

 

مدل مانتو بسیار شیک و جدید سال 2018 برای خانمهای مشکل پسند

همچنین دیدن فرمایید

2 نظر

  1. فرزانه گفته است :

    باسلام
    لطفا طرز خرید از محصولات برند برام راهنمایی کنید

  2. فرزانه گفته است :

    منتظر راهنمایی شما هستم