شیک پارس

فهرست ایده های مفید و کارآمد برای تهیه ی هدیه روز معلم 3

 هدیه روز معلم , راهنمای جامع خرید هدیه روز معلم, ایده خرید هدیه روز معلم , پیشنهاد کاربردی خرید هدیه روز معلم ,  پیشنهاد کارآمد برای تهیه ی هدیه روز معلم

هددیه-روز-معلم (1)

هدیه روز معلم , ایده خرید هدیه روز معلم , پیشنهاد کاربردی خرید هدیه روز معلم ,

پیشنهاد کارآمد برای تهیه ی هدیه روز معلم , خرید هدیه روز معلم , روز معلم , هدیه روز معلم

رابطه استاد و شاگردی کار سخت هدیه خریدن را سخت‌تر می‌کند.

ممکن است شما سال‌های دانش‌آموزی و دانشجویی را پشت سر گذاشته باشید و اکنون به دنبال یک هدیه‌ی خوب برای معلم فرزندتان باشید، ممکن است یک هدیه کوچک برای استاد موسیقی خود، یک هدیه‌ی مناسب برای معلم مدرسه خودتان و یا یک یادگاری خوب برای وقتی که به دیدار معلم قدیمی خود می‌روید

 آلبوم موسیقی 

تهیه یک البوم موسیقی کمیاب یا سنتی یه هر نوع سبک خاصی که مورد علاقه استادمان است بایک پک وبسته بندی مناسب ،میتواند یه هدیه مناسب برای استاد موسیقی مان باشد

 

1281728209_conquest-of-paradise-cd-case

 هدیه روز معلم , راهنمای جامع خرید هدیه روز معلم

گیاه زینتی گرانبه و با ارزش

اگر استاد یامعلمتان دوستار گل و گیاه است یک گیاه زینتی میتواند پیشنهاد خوبی برای قدر دانی از وی باشد

هددیه-روز-معلم (2)

پیشنهاد کارآمد برای تهیه ی هدیه روز معلم , خرید هدیه روز معلم , روز معلم

5 ideas for teacher day 04

هدیه روز معلم , ایده خرید هدیه روز معلم

هر جعبه‌ی کوچک کادو‌شده‌ای را که ببینید، «عطر» جزو نخستین حدس‌های شماست! یک هدیه‌ی کلاسیک و مناسب که بسیار هم محافظه‌کارانه به نظر می‌رسد. اما ما فکر می‌کنیم انتخاب پرخطری‌ست اگر با علائق خاص افراد در این زمینه آشنا نباشید.

مطمئناً چون با معلم خود رابطه‌ی نزدیکی دارید می ‌توانید حدس بزنید که او از چه نوع عطری استفاده می‌کند و یا از چه بویی خوشش می ‌آید. اگر نمی‌توانید بر روی این موضوع تمرکز کنید و یا روی تصمیم خود مطمئن نیستید

کتاب

instruction-book-publishing-with-messages-sama-publishing

 پیشنهاد کاربردی خرید هدیه روز معلم , پیشنهاد کارآمد برای تهیه ی هدیه روز معلم 

تقریباً بهترین هدیه برای کسی است که نقش استادی در زندگی شما بازی می‌کند. بسته به اینکه معلمی که برای او هدیه می‌خرید چه سنی دارد، به چه موضوعاتی علاقمند است و چه روابط اجتماعی دارد، انتخاب‌های مختلفی برای او خواهید داشت.

اگر انتخاب کتاب برای شما سخت است می‌توانید از همکاران و یا نزدیکان او کمک بگیرید و یا به فهرستپرفروش‌های بازار کتاب اعتماد کنید. اما درباره این موضوع تصمیم بگیرید که کتابی که به او هدیه می‌دهید، به او در زمینه‌ی کاری‌اش کمک کند و یا در لحظات تنهایی علائق شخصی‌اش را تأمین کند.

فیلم تئاتر

5 ideas for teacher day 01

پیشنهاد کارآمد برای تهیه ی هدیه روز معلم , راهنمای جامع خرید هدیه روز معلم

چند سالی است که سالن‌های مختلف تئاتر در کشور برای ماندگار کردن این آثار هنری و فراهم کردن امکان دیدن آنها برای تعداد بیشتری از مردم، اقدام به انتشار فیلم‌ تئاتر می‌کنند. اگر معلم شما یکی از علاقمندان به هنر است، هدیه دادن فیلم تئاتر آثار گرانسنگی که به روی صحنه رفته‌اند، از انتخاب‌های مناسب است.

لوازم تحریر

5 ideas for teacher day 06

 هدیه روز معلم , راهنمای جامع خرید هدیه روز معلم

انواع خودنویس‌ها، روان‌نویس‌ها و خودکارهای نفیس هدیه‌های خوبی برای معلم‌ها هستند، هدیه‌هایی که چون ابزار کار آنها نیز به حساب می‌آیند باید در انتخاب آنها بسیار دقت شود.

افرادی که تدریس می‌کنند معمولاً عادت به نوشتن یادداشت دارند. هرچند هم که به قول امروزی‌ها، پیپر لس(Paper Less) باشند، باز هم به کاغذی که کنار دست داشته باشد و یادداشت‌های کوچک خود را در آن بنویسند، نیاز دارند. یک دفترچه و یا یک تقویم و سررسید زیبا می‌تواند برای آنها بسیار کاربردی باشد.

لوازم تزئینی و شمع

5 ideas for teacher day 05

هدیه روز معلم , ایده خرید هدیه روز معلم , پیشنهاد کاربردی خرید هدیه روز معلم

پیشنهاد کارآمد برای تهیه ی هدیه روز معلم , خرید هدیه روز معلم

روز معلم , هدیه روز معلم , راهنمای جامع خرید هدیه روز معلم

به ویژه اگر معلمی که می‌خواهید به او هدیه بدهید، یک خانم باشد، انتخاب معقول و به جایی‌ست. همیشه برای تلطیف فضای کار به تعدادی وسایل تزئینی، شمع، جای خودکار و یا گلدان بر روی میز نیاز است. انتخاب چنین کادویی هم شیک است و هم شما را بسیار با حوصله و دقیق نشان می‌دهد. ضمن اینکه چون جای آنها بر روی میز کار است، چاره‌ای جز به یادداشتن شما نخواهد داشت.

راهنمای جامع خرید هدیه روز معلم : http://shikpars.com/list-of-teachers-day-gift-ideas-useful-for-the-preparation-of-3

همچنین دیدن فرمایید