شیک پارس

لیلا حاتمی در لیست زنان زیبای خاور میانه + عکس

لیلا حاتمی جزو زیباترین زنان خاور میانه

لیلا حاتمی (4)

عکس لیلا حاتمی , عکس لیلا حاتمی در کن , لباس لیلا حاتمی در کن , لیلا حاتمی , لیلا حاتمی در جشنواره کن , لیلا حاتمی در کن , لیلا حاتمی در کن ۲۰۱۷ , لیلا حاتمی زن زیبای خاورمیانه , لیلا حاتمی زیباترین زن خاورمیانه

لیلا حاتمی (2)

به نوشته وب سایت مرکز ورلدفشن ترندز در حالی که صدها بازیگر مرد و زن مشهور در این مراسم حضور داشتند، ۱۰ نفر بیش از سایرین درخشیدند. در لیستی که این موسسه منتشر کرده، نام شریل کول، پاس وگا، نیکول کیدمن، چن تینگ جیا، کامیلا آلوز، دایانا کروگر، اوا لانگریا، لیلا حاتمی، فریدا پینتو و کریسچن استورات دیده می شود. در این باره، پرس تی وی با چاپ تصویر لیلا حاتمی در مراسم اختتامیه فستیوال کن نوشت که بازیگر مطرح ایرانی که فوق العاده به زبان فرانسه مسلط است، جایزه بزرگ کن Grand Prixx را به “متئو گارونه” کارگردان فیلم «واقعیت» اهدا کرد.

لیلا حاتمی (1)

لباس لیلا حاتمی در جشنواره کن زیباترین تیپ زنان خاورمیانه

لیلا حاتمی (5)

لباس لیلا حاتمی در جشنواره کن زیباترین تیپ زنان خاورمیانه

Leila-Hatami-

لباس لیلا حاتمی

عکس لباس لیلا حاتمی در جشنواره کن زیباترین تیپ زنان خاورمیانه که لیلا حاتمی یکی از بازیگرانی بود که در جشنواره کن cannes شرکت کرده بود و لباس اش در بین ۱۰۰ لباس برتر در این مراسم اعلام شد.

لباس لیلا حاتمی که روزهای اخیر در محافل بین المللی و از جمله در فستیوال کن نامش مطرح و بسیار مورد توجه رسانه های دنیا بود، از سوی یکی از مهم ترین مراکز لباس و مد دنیا به عنوان یکی از ۱۰۰ لباس برتر مراسم فرش قرمز اختتامیه کن انتخاب شد.

لباس لیلا حاتمی در جشنواره کن زیباترین تیپ زنان خاورمیانه

لیلا حاتمی (3)

گردآوری: http://shikpars.com/leila-hatami-list-of-beautiful-women-in-the-middle-east

همچنین دیدن فرمایید