از جمله مسائلی که متاسفانه در جامعه امروز در حال افزایش است و آمار قابل تاملی از گوشه و کنار به چشم می خورد مساله اشاعه و انتشار فحشاء در جامعه و در رسانه های محتلف است، اینکه عده ای خود را وقف انتشار فحشاء در جامعه کرده اند و روزانه با آبروی صدها و هزاران نفر بازی می کنند و حتی برای برخی از افراد، این عمل تبدیل به یک عمل افتخار آمیز شده است که از گناهان پنهانی خود و دیگران فایل هایی را تهیه و آن را با افتخار در رسانه هایی چون تلفن همراه و شبکه های اجتماعی در فضای مجازی منتشر می کنند، آنهایی که از مستی گناه لذت می‌برند و به آن افتخار می‌کنند. اقدام این افراد را می توان از دو بعد مورد توجه قرار داد:

 

بعد اول: افتخار به گناه

رسول خدا صلی الله علیه وآله می فرمایند: «چهار چیز در گناه بدتر از خود گناه است: کوچک شمردن گناه، افتخار کردن به آن، خوشحالی از آن و اصرار کردن به آن.»(خصال صدوق، ج 1،ص 115)

 

بعد دوم: اشاعه فحشاء

این در حالی است که خداوند متعال، این اقدام را یکی از گناهان کبیره بیان می کند و می فرماید:

«إِنَّ الَّذینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشیعَ الْفاحِشَةُ فِی الَّذینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذابٌ أَلیمٌ فِی الدُّنْیا وَ الْآخِرَةِ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ: كسانى كه دوست دارند زشتیها در میان مردم با ایمان شیوع یابد، عذاب دردناكى براى آنان در دنیا و آخرت است؛ و خداوند مى‏داند و شما نمى‏دانید! » [نور: 19]

خداوند متعال با بیان این آیه و نهی شدیدی که در آن وجود دارد می فرماید: «وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ» و با این جمله خبر از مفاسد بزرگی می دهد که در پشت پرده این اعمال نهفته است.

در آیات الهی و روایات اسلامی یکی از ویژگی های انسان های موفق پرهیز و دوری از گناهان کبیره و فحشاء بیان شده است چنانچه خداوند متعال در آیات الهی می فرماید:

«وَ الَّذینَ یَجْتَنِبُونَ كَبائِرَ الْإِثْمِ وَ الْفَواحِشَ وَ إِذا ما غَضِبُوا هُمْ یَغْفِرُون: و كسانى كه از گناهان بزرگ و زشتكاری ها خود را به دور مى‏دارند و چون به خشم درمى‏آیند درمى‏گذرند.» [الشورى: 37]

در این میان سریال هایی مغایر با اصول و ارزش های اسلامی که در شبکه های ماهواره ای در حال پخش هستند بسیار رواج یافته و دشمن قصد نابودی خانواده و اشاعه فحشاء را در کشور عزیزمان را دارد.مانند سریال گوزل که به تازگی از سبکه های ترکیه ای پخش شد

پس از دیدن اینگونه سریال ها شدیدا بپرهیزیم تا بنیان خانواده و جامعه خود را سالم نگه داریم

داستان قسمت آخر سریال گوزل + عکس بازیگران سریال ترکی گوزل

قصد اصلی این سریال عادی سازی روابط غیراخلاقی و غیر اسلامی است

Guzel117

سریال گوزل با نام اصلی Paramparça یک سریال درام ترکی می باشد . این سریال محصول شبکه Star TV ترکیه می باشد و در سال ۲۰۱۵ ساخته شده است . معنی نام اصلی سریال ، از هم گسیخته ( از هم پاشیده ) می باشد اما با دوبله پارسی ، آن را به ” گوزل ” تغییر نام داده اند . این سریال که با حضور بازیگران سرشناسی از جمله ارکان پتک کایا در نقش جهان ، نورگل یشیلچای ، ابرو ازکان و… را می توانید هر شب در ساعت ۲۳ از شبکه جم تماشا کنید . لازم به ذکر است که این سریال از پربیننده ترین سریال های سال ۲۰۱۵ کشور ترکیه می باشد .

Guzel101

قسمت آخر سریال گوزل

در ابتدای سریال ، داستان آن به نحوی به تصویر کشیده می شود تا بیننده احساس سر درگمی نکند . دو دختر که به علت نام خانوادگی مشابه در دو خانواده با طبقه مالی کاملا متفاوت جا به جا می شوند . یکی از دو دختر، جانسو دختر جهان و دیلارا گلپینار از ثروتمندان استانبول است٬ و دیگری هازال دختر گلسرن گلپینار است که شوهرش او را مدت هاست رها کرده است و مجبور است او را به تنهایی بزرگ کند. بعد از ۱۵ سال آن ها متوجه این جا به جایی می شوند . بزودی کلیپ قسمت آخر سریال ترکی گوزل را برای کاربران مجله قلیون آماده خواهیم کرد و می توانید آن را با کیفیت بالا دانلود نمائید .

عکس بازیگران سریال گوزل

قسمت آخر سریال گوزل,داستان سریال گوزل,عکس بازیگران سریال گوزل

عکس جهان بازیگر سریال گوزل بر روی تخت بیمارستان

قسمت آخر سریال گوزل,داستان سریال گوزل,عکس بازیگران سریال گوزل

عکس بازیگران سریال ترکی گوزل , عکس نورگل یشیلچای بازیگر سریال گوزل

عکس جهان در سریال گوزل , عکس گلسرن گلپینار در سریال گوزل

عکس دسته جمعی بازیگران سریال ترکی گوزل

عکس جهان ، دیلارا گلپینار و گلسرن گلپینار در سریال ترکی گوزل Parampaca

قسمت آخر سریال گوزل,داستان سریال گوزل,عکس بازیگران سریال گوزل

عکس ارکان پتک کایا بازیگر نقش جهان در سریال گوزل

عکس های بازیگران سریال paramparca گوزل

عکس غزل در سریال گوزل

عکس غزل بازیگر سریال ترکیه ای گوزل

سریال گوزل ۲۰۱۵ ترکیه درام پربیننده

عکس بازیگر سریال گوزل , غزل بازیگر سریال

عکس بازیگران زن سریال گوزل , داستان سریال ترکی گوزل

قسمت آخر سریال ترکی گوزل

عکس آیسو بازیگر سریال گوزل

قسمت آخر سریال گوزل,داستان سریال گوزل,عکس بازیگران سریال گوزل

عکس جدید ارکان پتک کایا بازیگر نقش جهان

قسمت آخر سریال گوزل,داستان سریال گوزل,عکس بازیگران سریال گوزل

به دستور کمیته محترم فیلترینگ پست اصلاح گردید