مدل لباس مجلسی حریر و گیپور بسیار شیک زنانه و دخترانه

 

 

مدل لباس مجلسی حریر و گیپور

 

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از  مدل لباس مجلسی حریر و گیپور  مدل لباس مجلسی بلند دخترانه 2018,مدل لباس مجلسی بلند 2018,مدل لباس مجلسی کوتاه 2018 ترکیه,مدل لباس مجلسی کوتاه 2018,مدل لباس مجلسی کوتاه 2018,مدل لباس مجلسی کوتاه سنگ دوزی شده  فراهم آورده ایم.

 

در ادامه  مدل لباس مجلسی شیک 2018,مدل لباس مجلسی شیک 2018,مدل لباس مجلسی شیک 2018,مدل لباس مجلسی شیک و پوشیده,مدل لباس مجلسی شیک دخترانه  ملاحظه میفرمایید.

 

 لباس مجلسی (22) لباس مجلسی (23) لباس مجلسی (24) لباس مجلسی (25) لباس مجلسی (26) لباس مجلسی (27) لباس مجلسی (28) لباس مجلسی (29)

مدل لباس مجلسی حریر و گیپور یک قانون کلی برای انتخاب رنگ لباس شب وجود دارد:

افراد دارای رنگ های پوست مختلف هستند . افرادی که دارای پوست های تیره هستند : لباس هایی با رنگ های روشن مانند : سفید، کرم، سبز و … بپوشید و از رنگ های تیره ای مانند : قهوه ای و … که باعث خفه شدن رنگ پوستتان می شود دوری کنید.افرادی که دارای پوست های روشن هستند : بر عکس افرادی که دارای پوست های روشن هستند باید از رنگ های روشنی مانند سفید، کرم و … بپرهیزند زیرا این رنگ ها ، باعث تشدید سفیدی رنگ پوستشان می شود.مدل لباس مجلسی حریر و گیپور

 

بر اساس ساختار و فرم ظاهر باید چه مدل لباس و با چه رنگی را بپوشید :مدل لباس مجلسی حریر و گیپور

اگر سینه های بزرگی دارید: لباس های با مدل دکلته و یقه های کشیده را توصیه می کنیم ، و لباس شب تان آستین نداشته باشد بهتر است و یا اگر مایل هستید که آستین داشته باشد بهتر است که آستین خیلی کوتاهی داشته باشد .اگر شما دارای شکم هستید : از لباس های با جنس ساتن ،و ابریشم بپرهیزید زیرا به علت جنس خاصی که دارند شکم شما را بزرگتر نشان می دهد . و بهتر است از لباس های راسته استفاده کنید و همچنین لباس های خیلی چسبان را نپوشید زیرا به شما ظاهر بدی می دهد .

 

اگر قد بلندی ندارید : اگر قد بلندی ندارید اما می خواهید لباسی بپوشید که شما را قد بلند نشان دهد ، بهتر است از لباس های دکلته و کمی بلند استفاده کنید تا از لحاظ قدی بلندتر جلوه کنید اما یادتان لباس تان بیش از حد نیز بلند نباشد زیرا یک ظاهر بد را به شما می بخشد .اگر دارای باسن بزرگی هستید: لباسی بپوشید که دارای یک رنگ واحد باشد و چندین رنگ با یکدیگر نباشند . از پوشیدن دامن های خیلی بلند و یا خیلی کوتاه نیز بپرهیزید .مدل لباس مجلسی حریر و گیپور

 

یک نکته برای پوشیدن لباس شب با مدل دکلته در مهمانی ها : بیشترین قسمتی که در لباس های دکلته به چشم می آید ناحیه ی سینه ی شخص است . پس به این ناحیه دقت داشته باشید .اگر قرار باشد در جشن عروسی یا مهمانی مهمی شرکت کنید ، کار شما دشوار تر خواهد شد. اما نگران نباشید! آیا دوست دارید 5 کیلوگرم لاغر تر نشان داده شوید بدون اینکه حتی یک کیلوگرم وزن کم کنید؟

لباس مجلسی (30)