شیک پارس

ملانیا ترامپ نمی آید و ایوانکا ترامپ بانوی اول کاخ سفید می شود

حضور ایوانکا ترامپ در کاخ سفید به همراه پدرش

ivanka-trump-first-ladys-white-house-4

  • میلانیا ترامپ که در جریان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کمک های زیادی به پدر در پیروز در انتخابات کرد و با سخنرانی های متعدد آراء فراوانی را نصیب این میلیاردر آمریکایی کرد اینبار به عنوان بانوی اول کشور و سایه پدرش در کاخ سفید کنار خواهد بود!

ایوانکا ترامپ به کاخ سفید میرود

عکس ایوانکا ترامپ - دختر ترامپ - عکس جدید ایوانکا ترامپ

روزنامه دیلی میل گزارش داد که دونالد ترامپ که با نیامدن همسرش ملانیا به کاخ سفید شوکه شده بود درحال تصمیم گیری برای قرار دادن دختر در کاخ سفید به عنوان بانوی اول امریکا است . ملانیا ترامپ قرار است فعلا در نیویورک باقی بماند،پس فعالیتهای بانوی اول آمریکا را بر عهده دخترش، ایوانکا ترامپ خواهد بود.

پیش از این گزارش شده بود که ملانیا ترامپ به دلیل مدرسه پسرش قصد دارد تا یک سال آینده در نیویورک باقی بماند و در کاخ سفید ساکن نشود.

ایوانکا ترامپ در حال حاضر یکی از چندین معاون شرکت ترامپ است و مایل است این نقش را رها کند و در کاخ سفید به فعالیت های خود ادامه دهد.

ivanka-trump-first-ladys-white-house-3

در صورتی که همسر ترامپ به همراه وی به کاخ سفید نرود، ترامپ دومین رئیس جمهور آمریکا خواهد بود که بدون بانوی اول وارد کاخ سفید می‌شود. پیش از این «گروور کلیولند» در سال 1886 به دلیل مجرد بودن بدون بانوی اول وارد کاخ سفید شده بود . در دیدار ماه گذشته دونالد ترامپ با شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن، ایوانکا ترامپ و جرد کوشنر، همسرش، نیز در جلسه حضور داشتند و در تصاویر دیده شدند.

عکس خانوادگی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا

عکس خانوادگی دونالد ترامپ به همراه همسر و دخترش

همچنین دیدن فرمایید