شیک پارس

پیشنهاد ست لباس پسرونه و استایل های شیک برای پسر بچه

لباس پسرانه , مدل لباس پسرانه , ست لباس پسرونهاستایل های شیک برای پسر بچه 

ست لباس پسرونه (2)

 مدل لباس پسرانه , ست لباس پسرونه , استایل های شیک برای پسر بچه 

ست لباس پسرونه (3)

ست لباس پسرونه , استایل های شیک برای پسر بچه 

لباس پسرانه یک عالمه تنوع دارد و این تنوع دست مادرها را در انتخاب انواع استایل باز می‌گذارد. اگر دوست دارید انواع استایل با‌نمک رسمی و غیر رسمی را برای فرزندتان بسازید، از توصیه‌های زیر کمک بگیرید.

ست لباس پسرونه (1)

لباس پسرانه برای مراسم رسمی

باور کنید پوشاندن یک دست کت و شلوار پسرانه به تن پسر‌های کوچولو یکی از با‌نمک‌ترین اتفاقات زندگی هر مادری است. یک ست تمام رسمی شامل کت و شلوار، جلیقه، پیراهن رسمی و کراوات یا پاپیون برای فسقلی‌های تهیه کنید و هر بار که به جشن ازدواج دعوت شدید یا خبر از نامزدی بود، استایل پسرتان را با این ست به روز کنید.

ست رسمی پسرانه

لباس پسرانه , مدل لباس پسرانه , ست لباس پسرونه , استایل های شیک برای پسر بچه 

برای ایجاد تنوعی که در عین حال اقتصادی باشد به جای خرید چند دست کت و شلوار، روی تنوع جلیقه، پیراهن و کراوات مانور بدهید.

لباس پسرانه رسمی کت و شلوار

 مدل لباس پسرانه , ست لباس پسرونه , استایل های شیک برای پسر بچه 

زنگی برای شیطنت

ناف اغلب پسر‌بچه‌ها را با بالا رفتن از دیوار و ورجه وورجه بریده‌اند. برای زمان‌ بازی و شیطنت بچه‌ها یک دست گرمکن سبک و راحت تهیه کنید. یادتان باشد پسرها متخصص زمین خوردن و زخم کردن سر زانوهایشان هستند، بنابراین بهتر است برای لباس بازی، سراغ شلوارک نروید و از شلوارهای بلندی که روی زانوها را می‌پوشانند استفاده کنید.

یک سوئیشرت و شلوار نخی و آزاد به همراه انواع تی‌شرت‌های رنگی و هیجان‌انگیز می‌تواند ست بازی بچه‌ها را تکمیل کند. در فصل‌های گرم سال، کلاه کپ را به این استایل اضافه کنید.

لباس پسرانه برای زمین بازی

 ست لباس پسرونه , استایل های شیک برای پسر بچه 

مسافرت و تفریحات خانوادگی

حالا که هوا گرم شده است و فصل کلافه شدن از گرما رسیده است، حتما یک یا دو دست لباس خنک برای پسر بچه‌ها تهیه کنید. پیشنهاد ما این است که اول دو شلوارک تهیه کنید، یکی جین و دیگری نخی. یک ساسپندر هم برایشان بخرید و بعد انواع پیراهن‌های شاد، تی‌شرت‌های رنگی یا پولوشرت‌ها را به این ست اضافه کنید.

البته از پولوشرت و شلوارک اگر بدون ساسپندر استفاده کنید بهتر است. جنس لباس‌های را نخی انتخاب کنید تا پوست بچه‌ها به راحتی نفس بکشد. شلوار جین عضو جدا نشدنی دیگر این مجموعه است و به راحتی با نشستن کنار پولو شرت یا تی‌شرت یک استایل زیبا می‌سازد.

شلوارک و ساسپندر برای پسربچه

لباس پسرانه , مدل لباس پسرانه , ست لباس پسرونه , استایل های شیک برای پسر بچه 

ست نیمه رسمی پسرانه

مدل لباس پسرانه , ست لباس پسرونه , استایل های شیک برای پسر بچه 

وقتی مهمان خانه‌اند

خرید لباس خانگی آسان‌ترین و راحت‌ترین بخش کار است. کافی است نگاهی به لباس‌های موجود به عنوان لباس پسربچه بیندازید تا با دنیایی از تنوع رو‌به‌رو شوید. حتما چند دست لباس متفاوت و راحت برای خانه تهیه کنید که شامل بلوز آستین بلند، شلوار راحتی، شلوارک، تی‌شرت و حتی رکابی شوند. رنگ تمام این موارد را شاد انتخاب کنید و جنسشان را نخ پنبه. یادتان هم باشد لباس پسربچه‌ها باید آزاد باشد تا راحتی بچه‌ها را فراهم کند.

لباس پسرانه راحتی

 ست لباس پسرونه , استایل های شیک برای پسر بچه 

و اما کفش!

علاوه بر لباس پسرانه، باید به تهیه کفش پسرانه هم دقت داشته باشید. درست است که پای بچه‌ها به سرعت رشد می‌کند ولی این مسئله نباید مانع انتخاب کفش استاندارد برای آن‌ها شود. آن‌ هم درست در سن و سالی که پاهایشان فرم می‌گیرد. بنابراین داشتن این چهار دست کفش را در نظر داشته باشید:

•کفش رسمی: درست عین آدم‌بزرگ‌ها، پسر‌بچه‌ها هم به یک جفت کفش رسمی مشکی نیاز دارند تا با کت و شلوارشان بپوشند.

•کفش ورزشی: حتما از کیفیت و استاندارد بودن کفش ورزشی فرزندتان مطمئن شوید. این کفش موقع پیاده‌روی‌های خانوادگی و کلاس‌های ورزش به کار او می‌آید.

•کفش دم دستی: برای وقت‌هایی که به نیت بازی با دوستانش از خانه بیرون می‌زند لازم است! برای خوش استایل کردنشان می‌توانید سراغ اسنیکرها هم بروید.

•صندل: برای اینکه جلوی احساس گرما و اذیت شدنش در هوای گرم بهار و تابستان را بگیرید، استفاده از صندل را فراموش نکنید.

با این چهار جفت کفش، اغلب نیازهای پسر بچه‌تان را تحت پوشش قرار داده‌اید.

چند نکته کلی

حالا که اهمیت لباس پسرانه و سه مدل اصلی آن برای ساختن استایل‌های مختلف را شناختید، بهتر است به چند نکته زیر هم توجه داشته باشید:

از موهایشان غافل نشوید: مدل دادن به موی پسر بچه‌ها نه تنها باعث ضعف رفتن دل بیننده‌ها می‌شود، بلکه آن‌ها را به مدل‌های کوچک خوش استایلی تبدیل می‌کند که آدم از دیدنشان حظ می‌برد!

پسربچه خوشتیپلباس پسرانه ,  استایل های شیک برای پسر بچه 

 

ساعت‌های با‌مزه: اگر امکانش را دارید برایشان یک ساعت مچی اسپرت و یک ساعت رسمی تهیه کنید. سعی کنید سراغ مدل‌هایی بروید که تا چند سال بعد هم بتواند از آن‌ها استفاده کند.

بستن راه آفتاب: از چشم‌های بچه‌ها در مقابل نور خورشید مراقبت کنید. درست است که خریدن عینک آفتابی‌های تقلبی و کارتونی زیاد باب شده است اما شما سراغ این مدل‌ها نروید و از مدل‌های استاندارد استفاده کنید.

توجه به جنس جوراب و لباس زیر: لباس زیر و جوراب بچه‌ها حتما باید تمام نخ باشد.

مطابق با کارتون دلخواه‌شان: حتما یک دست از لباس‌ پسرانه موجود در کمد فرزندتان را با طرح شخصیت کارتونی مورد علاقه‌اش تهیه کنید. برای مثال اگر عاشق «بن تن» است، داشتن یک دست تی‌شرت و شلوارک با عکس او، دنیا را به بچه‌ها می‌دهد.

لباس پسرانه کارتونی

 ست لباس پسرونه , استایل های شیک برای پسر بچه : http://shikpars.com/it-is-suggested-boyish-clothes-and-fashionable-styles-for-boys

 لباس پسرانه یک عالمه تنوع دارد و این تنوع دست مادرها را در انتخاب انواع استایل باز می‌گذارد. اگر دوست دارید انواع استایل با‌نمک رسمی و غیر رسمی را …
لباس پسربچه و مدل شلوار لی و کتان پسرانه و جدیدترین لباس های بچه گانه برای نوروز و عیدو تیپ مدلینگ کودک و کت اسپرت و بلوز و کفش شیک در نمناک.
مدل لباس های شیک بچه گانه مارک D&G. پرشین وی: تصاویر زیر مربوط به نمونه مدل لباس های پسرانه برند ایتالیایی D&G در مجموعه پاییز و زمستان …
مجموعه گالری جدید از مدل موهای فشن پسرانه مناسب برای پسربچه های که پدر و مادرشان دوست دارند شیک پوش و آراسته باشند را از بهترین …

همچنین دیدن فرمایید