شیک پارس

معرفی معتبر ترین و بهترین برندهای ساعت مچی در دنیا

بهترین مارک های ساعت مچی در دنیا را بشناسید

introducing-the-most-authentic-brands-of-watches-world

بسیاری از ما کشور سوئیس را با پنیر مشهور این کشور تیغه ها و چاقوهای معروف و یا با بانک های جهانی که در این کشور هست میشناسیم و در این میان ساعت و انواع آن که در واقع میتوان گفت زادگاه اصلی آن در این کشور است میشناسیم. ساعت مچی های این کشور یکی از بهترین مدل های ساعت مچی در جهان است و بسیاری از مردم جهان به دنبال خرید ساعت مچی از این کشور و به ساخت این کشور هستند. بسیاری از این شرکت ها انواع ساعت مچی زنانه و ساعت مچی مردانه تولید می کنند.

در ادامه ما هشتا از معتبر ترین برندهای ساعت مچی مردانه در دنیا و در این کشور را برای شما عزیزان معرفی میکنیم تا شاید اگر فصد خرید ساعت مچی را دارید این مقاله بتواند برای شما مفید باشد.

با ما همراه باشید و نظرات خودتون رو برای ما بنویسید.

1 -ساعت مچی IWC

معتبر-ترین-برندهای-ساعت-مچی-مردانه (2)

شرکت بین المللی سازمان دیده بان به عنوان محبوب IWC شناخته شده و یکی از برندهای سطح بالا در سوئیس است که واقع در شاف هاوزن است.IWC در سال 1868 با هدف ترکیب ساخت سوئیس با تکنولوژی مهندسی مدرن آمریکا تاسیس شد.

از آن زمان، IWC به طور مستمر وبا مهندسی قدرتمند و لوکس از طریق اشتیاق خود را برای نوآوری و ابتکار و خلاقیت های فنی شروع به ساخت ساعت و ساعت مچی کرده است.

شهرت اعتبار IWC  کاملا مشخص شده است و صنعتگری و طراحی در این کارخانه تولید ساعت کاملا بی عیب و نقص انجام می شود .  این تولید کننده ساعت مچی سوئیسی که ترکیب شاهکارهای مهندسی دقیق با طراحی استثنایی است می توان گفت یکی از سازمان های جوهر و ساعت لوکس در جهان است.

2 – OMEGA

ساعت مچی زنانه و ساعت مچی مردانه

این شرکت معروف به طور گسترده ای برای طراحی ساعتهای مکانیکی از سال 1848 شناخته شده است، امگا یکی از برندهای تحسین شده در ساعتهای سوئیسی است. می توان گفت ساعت OMEGA یک ساعت افسانه ای است که در اکتشافات ماه استفاده می شود. در سطح جهانی این ساعت را با فیلم جیمزباند می شناسند که بعد از آن فیلم به شهرت فراوانی رسید.
مکانیسم زمان گیری این ساعت یکی از دقیق ترین ساعت ها در جهان است. این نام تجاری از ساعت به طور مستمر تعریف های جدیدی از استاندارد های ساعت را معرفی می کند و با ظاهر صیقلی و براق خود میتواند باعث افزایش جذابیت و افزایش اعتماد به نفس در انسان شود . این ساعت مچی مطمئنا برای یک عمر میتواند یک ساعت مطمئن برای شما یاشد.

3 -ROLEX

معتبر-ترین-برندهای-ساعت-مچی-مردانه (5)

همه میدانیم این ساعت سوئیسی یکی از ساعت های محترم ترین و مشهورترین برندهای ساعت مچی در صنعت و در بازار جهانی است. از سال 1905، شرکت رولکس تاسیس شده است  و با طراحی های بی نظیر ساعتهای لوکس و ظریف طرفداران زیادی را در جهان برای خود دست پاکرده است . از رولکس به عنوان انقلاب تکنولوژیک در صنعت ساعت یاد شده است.
این نام تجاری از ساعت برای اولین بار  اقدام به ساخت ساعت مچی ضد آب ، ساعت مچی با یک تاریخ خودکار ، ساعت مچی برای نشان دادن دو ساعت از مناطق مختلف جهان کرده است و با توجه به اهمیت قابل توجه در تاریخ ساعت ، رولکس یکی از ساعت های تحسین برانگیزترین و شناخته شده ترین ساعتها در جهان است.
به طور کلی، ساعت مچی ROLEX نمادی از یک ساعت لوکس بی انتها و با عظمت ابدی است

4 – PATEK PHILIPPE

introducing-the-most-authentic-brands-of-watches-world

این شرکت در سال 1851 بنا نهاده شده است. پتک فیلیپ (PP) یک شرکت  تولید کننده لوکس ساعت سوئیسی واقع در ژنو است.کار Patek فیلیپ طراحی و تولید ساعت های درجه یک در جهان است و همچنین طراحی برخی از ساعتهای مکانیکی پیچیده را در جهان به عهده گرفته است . این وضعیت قابل توجه این برند را  تبدیل به معتبر ترین برند ساعت مچی جهان به نظر بسیاری از کارشناسان تبدیل کرده است . این نام تجاری پیشگام در تقویم دائمی ، تقسیم ثانیه در ساعت ، سنجش فواصل زمانی دو منطقه و تکرار دقیقه در ساعت است .
این نام تجاری از ساعت توسط یک خانواده سلطنتی در سوئیس و دیگر چهره های قدرتمند در سراسر جهان، تشویق وحمایت می شود.

5 – BREITLING

معتبر-ترین-برندهای-ساعت-مچی-مردانه (7)

Breitling  یکی از برندهای گران قیمت ساعت در جهان است،و توسط یک شرکت خصوصی که مقر آن در سوئیس است اداره می شود . از سال 1884، این شرکت ساخته شده است و ساعت های این برند در دقت و صحت شناخته شده است به خصوص در صنعت حمل و نقل هوایی. ساعت های Breitling  را معمولا برای غواصی (SuperOcean)، حمل و نقل هوایی (Navitimer) و لوکس استفاده می شود و شهرت دارد.
Breitling  نقش مهمی در نوآوری از ساعت مچی و سنجش فواصل زمانی ایفا کرده است. و همچنین از برند در ساخت ساعت های بزرگ در جهان مشهور است .
ساعت های با دوام، قابل اعتماد Breitling را قطعا یکی از معتبر ترین برندهای صنعت ساعت کرده است.

6 – AUDEMARS PIGUET

معتبر-ترین-برندهای-ساعت-مچی-مردانه (8)

ساعتهای Audemars Piguet سوئیس یکی از برندهای لوکس ساعت است که در سراسر جهان شهرت دارد . ریشه های Audemars Piguet را می توان به سال 1874 نسبت داد . در سالهای اخیر ساعتهای Audemars Piguet یک موفقیت فوق العاده در سراسر جهان به دست آورده است و یکی از ساعت های افسانه ای ترین تبدیل شد.
این شرکت ساعت های نسخه ویژه و محدود برای افراد مشهور و ورزشکاران می سازد . کیفیت و طرز کار ساعتهای Audemars Piguet استثنایی و طرح های آن انقلابی و با مکانیسم هنری ساخته می شود ، ساعتهای Audemars Piguet یکی از ساعت های سوئیسی قابل توجه در بازار جهانی است.

7 – HUBLOT

معتبر-ترین-برندهای-ساعت-مچی-مردانه (1)

زیاده روی در لوکس بودن از ویژگی های ساعت های هوبلو هستند. این شرکت در سال 1980 تاسیس شد، ساعت Hublot یک نام تجاری جهانی و به رسمیت شناخته برای ساعتهای لوکس و درجه یک است و در حال حاضر، درحال ساخت گران ترین ساعت در جهان به ارزش $ 5 میلیون است.
این نام تجاری است که به خوبی برای مهندسی اولین بند لاستیک طبیعی در تاریخ ساخت ساعت شناخته شده است. از آن زمان، ساعت Hublot به یک موفقیت تجاری دست یافت که باعث افزایش سودآوری آن درسال های اخیر شده است.
کیفیت و استفاده از مواد فوق العاده در ساخت این ساعت مچی را به یک ساعت عمری تبدیل کرده است. این برند از ساعت با توجه به نوآوری های تکنولوژیک و طراحی متمایز بسیار توصیه می شود.

8 – ZENITH

معتبر-ترین-برندهای-ساعت-مچی-مردانه (3)

زنیت هم یکی از برندهای لوکس سوئیسی است که در سال 1865 تاسیس شده است و برای تولید با کیفیت بالا و ساعت های دقیقی که دارد مشهور است. یکی از محبوب ترین مدل های این برند El Primero caliber است که در سال 1969 معرفی شد. این ساعت یکی از اولین ساعت های مجهز به کرونوگراف اتوماتیک بود. Zenith نقش بسیار مهمی در تاریخ ساخت ساعت های همراه شخصیت های تاریخی در ماجراهای بزرگ را ایفا کرده است.
این برند یکی از مارک های ستوده شده و مشهور در صنعت جهان با توجه به اهمیت قابل توجه آن در تاریخ این تکنولوژی است.

همچنین دیدن فرمایید

telegram
خرید مبل
مجله دکوراسیون

-------------------------------------