دکوراسیون داخلی منزل جدید

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از دکوراسیون داخلی منزل جدید   دکوراسیون منزل شیک 2018,مدل های دکوراسیون منزل 2018,جدیدترین مدلهای دکوراسیون منزل 2018,جدید ترین مدل دکوراسیون منزل 2018,جدیدترین مدل دکوراسیون داخلی منزل فراهم آورده ایم.

دکوراسیون داخلی منزل جدید 2018 - دکوراسیون منزل ایرانی

دکوراسیون آپارتمان کوچک

مدل دکوراسیون منزل (62)

مدل دکوراسیون منازل کوچک

مدل دکوراسیون منزل (63)

جدیدترین مدل دکوراسیون منزل کوچک

مدل دکوراسیون منزل (64)

مدل دکوراسیون منزل های کوچک,مدل جدید دکوراسیون منزل کوچک

مدل دکوراسیون منزل (65)

مدل دكوراسيون منزل جديد

مدل دکوراسیون منزل (66)

مدلهای دکوراسیون داخلی منزل جدید

مدل دکوراسیون منزل (67)

جدیدترین مدل دکوراسیون منزل

مدل دکوراسیون منزل (68)

مدل های جدید دکوراسیون داخلی منزل

مدل دکوراسیون منزل (69)

جدیدترین مدل دکوراسیون داخلی منزل

شاید یادتان نیاید چند مرتبه سعی کرده‌اید چیدمان یک میز قهوه را عوض کنید یا تعدادی وسیله جانبی به اتاق بیافزایید ولی هر بار یک چیز درست از آب در نمی‌آمده است. ممكن است شما از نفیس‌ترین وسایل تزیینی در خانه خود استفاده کنید ولی اگر جای آنها درست نباشد یا تناسب كافی نسبت به هم نداشته باشند، طراحی شما هرگز درست و تاثیرگذار نخواهد بود.تنها چیزی که در اطمینان از صحت دکوراسیون به آن نیاز دارید ریاضیات پایه است.فقط یک کسر ساده را به خاطر داشته باشید. این قانون در مورد همه چیز، از تقسیم پرده‌ها تا حجم مبلمان در یک اتاق، پوشش شومینه، کاغذ دیواری، یا حتی تعداد وسایل میز قهوه صدق می‌کند.

 

هنگام بررسی پرده‌ها، فاصله لبه‌های پنجره تا دیوار، باید یک‌ سوم پنجره باشد. شومینه و پوشش آن باید یک‌سوم اندازه دیوار باشد. آیینه یا وسایل تزیینی که بالای تختخواب یا مبل قرار دارند، باید در حدود دوسوم پهنای مبل یا تختخواب باشد.بیشتر مردم، کاناپه‌های بسیار بزرگ و قالیچه‌های بسیار کوچک برای منازل خود می‌خرند. در حالی كه مبلمان شما باید دوسوم فضای خانه را اشغال کرده و یک سوم را برای رفت و آمد خالی بگذارد.

 

مدل دکوراسیون منزل (70)

مدل دکوراسیون داخلی منزل