شیک پارس

چطور با لباس های جین خوش پوش و چشم نواز باشیم ؟

راز های خوشتیپی با ست های لباس جین بسیار زیبا

لباس-های-جین-خوش-پوش-و-چشم-نوز (2)

چطور با لباس های جین خوش پوش و چشم نواز باشیم

لباس-های-جین-خوش-پوش-و-چشم-نوز (4)

راز های خوشتیپی با ست های لباس جین بسیار زیبا

 

ممکن است ساختن یک ست جین در نگاه اول ساده به نظر برسد اما نکات مهمی دارد که اگر آن‌ها را بلد نباشید از یک آدم خوش استایل به یک فاجعه متحرک جین‌پوش تبدیل می‌شوید. مسلما دوست ندارید این وضعیت برایتان پیش بیاید، بنابراین خوب است نگاهی به نکاتی بیندازید که در ادامه برایتان آورده‌ایم.

1. امتحان کردن تناژ‌های متنوع

با-لباس-های-جین-خوش-پوش-و-چشم-نوز-باشید (3)

پیشنهاد ما این است که به دو دلیل سراغ تناژ‌های تیره و روشن جین در یک ست بروید. دلیل اول این است که تیپ سراسر یک‌رنگ، خسته کننده به نظر می‌رسد. دلیل دوم اما مهم‌تر است؛ جین روشن توجه‌ها را به خودش جلب می‌کند و جین تیره مانع توجه کردن می‌شود. با این حساب اگر بالا تنه لاغری دارید می‌توانید یک شومیز یا تی شرت جین روشن بپوشید و اگر پایین‌تنه‌تان تو‌پر است، سراغ شلوار  جین زنانه تیره یا دامنی با همین مشخصات بروید.

2.یک قانون برای انجام دادن ممنوعه

با-لباس-های-جین-خوش-پوش-و-چشم-نوز-باشید (5)

فرض کنیم خیلی دل‌تان می‌خواهد کت تک و شلوار جینی بپوشید که یک رنگ هستند و به قانون قبل هم توجهی ندارید. در این صورت پیشنهاد ما این است که خستگی یک رنگ بودن دو لباس جین را با به کار بردن سایر لباس‌ها یا اکسسوری‌ از بین ببرید. برای مثال کیف و کفشی انتخاب کنید که کاملا متضاد با لباس‌های جین شما هستند یا ویژگی برجسته‌ای دارند که حواس بیننده را به خودشان جلب می‌کنند.

3.دور انداختن اکسسوری‌های جین

با-لباس-های-جین-خوش-پوش-و-چشم-نوز-باشید (4)

فکر کنید یک بلوز جین به همراه یک شلوار جین پوشیده‌اید. تا اینجای کار و با توجه به نکاتی که تا الان گفتیم مشکل خاصی وجود ندارد. فاجعه وقتی اتفاق می‌افتد که یک دستبند جین دور مچ دست‌تان پیچیده و مانتوی جین تن کرده باشید. کیف‌تان جین باشد و حتی کفش‌تان هم همین‌طور! تمام یا حتی یکی از این‌کارها اشتباه هستند و تلاش‌هایتان برای خوش‌پوشی را به باد می‌دهند.

4.به دنبال ایده‌های جدید

با-لباس-های-جین-خوش-پوش-و-چشم-نوز-باشید (1)

وقتی نوبت به ست کردن لباس‌های جین می‌رسد، باید تا حد امکان ست را به روز نگه دارید. به عنوان نمونه، ممکن است پوشیدن کت جین به همراه شلوار جین زنانه ظاهرا مشکل خاصی نداشته باشد اما واقعیت این است که ست‌هایی به مراتب جدیدتر هم وجود دارند. به جای ست‌های همیشگی، پوشیدن لباس‌هایی مثل تی شرت جین زنانه و دامن را امتحان کنید. (تی شرت جین با شلوار جین زنانه  و دامن با کت جین ترکیب خوبی ایجاد می‌کند.)

5.به روز بودن و استفاده از مدل های متنوع سرهمی های جین

لباس-های-جین-خوش-پوش-و-چشم-نوز (3)

ست جین – سرهمی جین زنانه- لباس های جین خوش پوش و چشم نواز

لباس-های-جین-خوش-پوش-و-چشم-نوز (5)

6. کت های جین شما را بسیا خوش استایل تر نشان خواهد داد

لباس-های-جین-خوش-پوش-و-چشم-نوز (1)

لباس های جین خوش پوش و چشم نواز:http://shikpars.com/how-to-dress-with-gown-and-eyewear

همچنین دیدن فرمایید