مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (8)

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از  مدل کفش مجلسی پاشنه بلند  ,مدل کفش مجلسی پاشنه بلند,مدل کفش مجلسی پاشنه بلند دخترانه,مدل كفش مجلسي پاشنه بلند,مدل کفش مجلسی پاشنه بلند 2018,مدل کفش مجلسی پاشنه بلند شیک  فراهم آورده ایم.

 مدل کفش مجلسی پاشنه بلند که سال 2018 مد شده

کفش مجلسی زنانه

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (10)

كفش مجلسي زنانه

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (6)

کفش مجلسی زنانه 2018

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (7)

کفش مجلسی زنانه پاشنه کوتاه

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (1)

کفش مجلسی زنانه جدید

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (2)

کفش مجلسی زنانه بدون پاشنه

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (3)

کفش مجلسی زنانه 2018

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (4)

کفش مجلسی زنانه سایز بزرگ

کفش های خیلی تخت و انواع صندهای تخت و کفش های باله و غیره به خوبی از پا محافظت نمی کنند و این امر فشار زیادی به عضلات و تاندون ها وارد می آورد. کفی نازک این کفش ها و تماس مداوم پوست پا با آنها باعث بروز پینه و ترک پاشنه ها می شود. پوشیدن این نوع کفش ها و صندل ها در طولانی مدت باعث بدشکلی انگشت های پا شده و میخچه های دردناکی بر جای می گذارد.

یکی از توصیه های لازم برای مراقبت از پاها، دقت در هنگام خرید کفش است . اگر زیاد پیاده می روید، از کفش های راحت استفاده کنید. از کفش هایی استفاده کنید که کفی طبی دارند و پاشنه شان کمی بلند است. بهترین اندازه ی پاشنه یا لژ کفش، ۳ تا ۴ سانتی متر است.لازم است که کفش به طور کامل پا را گرفته و محافظت کند. فرم کفش باید به گونه ای باشد که انگشت های پا راحت باشند، اما نباید بزرگتر از اندازه ی پا باشد. هر دو روز یک بار، کفش و همچنین بلندی پاشنه ی آن را عوض کنید تا از کشش عضلانی پیشگیری شود.خرید کفش را به عصرها موکول کنید. در این ساعت از روز، پاها در بزرگترین اندازه ی خود بوده و کمی متورم هستند. در حین خرید، کفش ها را بپوشید و کمی قدم بزنید. پای شما باید در کفش احساس راحتی کامل داشته باشد. از خرید کفش های تنگ بپرهیزید.

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (5)

کفش مجلسی زنانه مشکی,کفش مجلسي