شیک پارس

بازیگر زن کره ای مشهور و رژیم غذایی سنگین آن+عکس

رژیم غذایی بسیار سنگین بازیگر زن کره ای خبر ساز شد

lee-taeim (2)

رژیم غذایی بسیار سنگین بازیگر زن کره ای، لی تای-ایم (Lee Tae Im)

رژیم غذایی بازیگر زن کره ای ، لی تای-ایم (Lee Tae Im) : خیلی از افراد مشهور باید اندام متناسب و لاغر داشته باشند چون قانونی در سینماها دارند که اگر این اضافه وزن داشته باشند نمی توانند در ها به بازیگری بپردازند یک بازیگر کره ای مشهور در یک مصاحبه اعلام کرد که فقط روزی سه قاشق برنج می خورد تا وزنش زیاد نشود و همه را حیرت زده کرد رژیم غذایی سنگین این بازیگر او را لاغر کرده است در ادامه و جزئیات بیشتر  رژیم غذایی بسیار سنگین بازیگر کره را خواهید خواند با ما همراه باشید.

lee-taeim (1)

رژیم غذایی بازیگر زن کره ای ، لی تای-ایم (Lee Tae Im)

lee-taeim (5)

بازیگر مشهور کره لی تای-ایم (Lee Tae Im) اخیرا پس از افشای آنکه برای داشتن اندامی لاغر، روزانه تنها سه قاشق برنج می خورد، خبرساز شده است.

خانم لی که قبلا برای داشتن اندامی متناسب و داشتن ظاهری سالم مشهور بود ، روز سه شنبه در یکی برنامه های شبکه MBC حضور پیدا کرد، و حاضران آن برنامه فورا متوجه اندام به شدت لاغر این بازیگر شدند.

لی تای-ایم تصدیق کرد از شش ماه گذشته تحت غذایی بسیار سنگینی قرار دارد که درطی آن هر روز تنها سه قاشق برنج می خورد.

lee-taeim (3)

رژیم غذایی بازیگر زن کره ای فقط سه قاشق برنج است

799886277 samatak com رژیم غذایی بازیگر زن خوش اندام کره ای خبر ساز شد + عکس

بازیگر زن کره ای که ۳۰ سال دارد, بخاطر کاهش وزن زیاد و رژیم غذایی سوژه شد! +عکس …

او همچنین اقرار کرد پس از جلسه فوتوشوت ( برداری) با دو بازیگرزن همکارش خانم پارک هان-بیول و چا- یانگ نسبت به ظاهر خوداحساس عدم اعتماد به نفس پیدا کرده ، چرا که آنها اندام به مراتب بهتری داشتند.عکس

این بازیگر کره ای در طی مصاحبه با این برنامه تلویزیونی گفت: “من با بازیگرها پارک هان-بیول ولی چا-یانگ فوتوشوت داشتم و آنها اندام بسیار متناسبی داشتند. من از بدن خودم و از این که کنار آنها قرار بگیرم خجالت کشیدم. آنقدر ناراحت شدم که گریه کردم.”

بازیگر کره ای لی تای ایم در سال ۲۰۱۰

1689733199 samatak com رژیم غذایی بازیگر زن خوش اندام کره ای خبر ساز شد + عکس

رژیم غذایی بسیار سنگین بازیگر زن کره ای ، لی تای-ایم (Lee Tae Im) – بازیگر زن کره ای که ۳۰ سال دارد, بخاطر کاهش وزن زیاد و رژیم غذایی سوژه شد! +عکس.

در عین حال او تصدیق کرد که قطعا رژیم غذایی او به هیچ وجه سالم محسوب نمی شود و به مردم توصیه کرد او را الگو قرار ندهند. ولی خانم ایم هنوز فکر می کند اگر رژیم غذایی بسیار سخت و افراطی داشته باشد طبیعی است.

هدف کاهش وزن این بازیگر این بود تا بتواند سریع به عنوان یک بازیگر درصفحه تلویزیون زیبا به نظر برسد و هر کاری که تصور می کرد او را به این هدف می رساند، انجام داده است.

تفاوت اندام این بازیگر زن کره ای پس از رژیم غذایی سخت 

1148975014 samatak com رژیم غذایی بازیگر زن خوش اندام کره ای خبر ساز شد + عکس

کاهش وزن زیاد و رژیم غذایی بازیگر زن کره ای لی تای ایم همگان را متعجب کرده است . کاهش وزن بازیگر زن کره‌ای سوژه شد

هواداران او نظرات متعددی در صفحه شخصی او در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرده و ازهیکل بسیار لاغر و بیمارگونه او اظهار نگرانی کرده اند.

مهمانان حاضر در آن برنامه تلویزیونی نیز گفتند خوردن تنها سه قاشق برنج در روز می تواندسلامتی او را در معرض خطر قرار دهد.این بازیگر همچنین گفت دوستان و همکارانش نیز به او گفته اند که بسیار لاغر شده است.

رژیم غذایی بازیگر زن کره ای لی تای ایم همگان را متعجب کرده است 

1280173490 samatak com رژیم غذایی بازیگر زن خوش اندام کره ای خبر ساز شد + عکس

… بازیگر زن کره ای که ۳۰ سال دارد, بخاطر کاهش وزن زیاد و سوژه شد! +عکس .

“یک روز اُه چانگ سوک نزد من آمد و با نگرانی به من گفت: “تو خیلی لاغر شدی”. من پس از شنیدن این حرف، ۲ یا ۳ کیلو وزن اضافه کردم تاسلامتی ام در آینده به خطر نیوفتد. ”لی تای-ایم افزود او به تدریج این میزان را از سه قاشق برنج به شش قاشق برنج در روز افزایش خواهد داد. البته امیدواریم که او تنها به عنوان شوخی این را گفته باشد و واقعاشروع به داشتن ژیم غذایی سالم کند.

همان طور که در تصاویر می توانید مشاهده کنید این بازیگر کره ای در طی سال های پیش چهره ای بسیار سالم تر دارد و ظاهر امسال او به سختی قابل شناسایی است.

696140745 samatak com رژیم غذایی بازیگر زن خوش اندام کره ای خبر ساز شد + عکس

رژیم غذایی بسیار سنگین بازیگر زن کره، لی تای-ایم (Lee Tae Im):http://shikpars.com/heavy-diet-in-shape-korean-actress-lee-tae-im-photos

همچنین دیدن فرمایید