مدل بدلیجات طرح طلا

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از  مدل بدلیجات طرح طلا  ,مدل بدلیجات جدید 2018,مدل بدليجات جديد,مدلهای جدید بدلیجات,مدل های بدلیجات جدید,مدل های جدید بدلیجات دست ساز,مدل جدید بدلیجات دخترانه 2018,مدل های جدید بدلیجات دخترانه فراهم آورده ایم.

 

مدل بدلیجات طرح طلا برای دختر خانم های زیبا پوش

,مدل بدلیجات جدید 2018,مدل بدليجات جديد

انواع بدلیجات طرح طلا (22)

مدلهای جدید بدلیجات,مدل های بدلیجات جدید

انواع بدلیجات طرح طلا (23)

مدل های جدید بدلیجات دست ساز

انواع بدلیجات طرح طلا (24)

مدل جدید بدلیجات دخترانه 2018

انواع بدلیجات طرح طلا (25)

مدل های جدید بدلیجات دخترانه

انواع بدلیجات طرح طلا (26)

مدل های جدید بدلیجات

انواع بدلیجات طرح طلا (27)

بدلیجات

انواع بدلیجات طرح طلا (28) انواع بدلیجات طرح طلا (29)

همانند روزگار معاصر طلا، جواهرات و زیورآلات مختلف در روزگاران گذشته بیشتر به منظور کسب حیثیت و اعتبار اجتماعی، ارضای نیازهای روحی و غریزی، تزیین اندام های مختلف بدن و انجام مراسم مذهبی مورد استفاده قرار می گرفته است.
از بررسی نقاشی هایی که قدمت آنها به ده ها هزار سال قبل می رسد و انسان های نخستین بر روی دیوارهای غارها ترسیم کرده اند معلوم می شود که آنها زیورآلات را به کار می برده اند، زیرا در این نقاشی ها افراد با اشیائی مانند گردنبند و دستبند آراسته شده اند.(تصاویر 2)

قدیمی ترین زیورآلاتی که در اروپا شناخته شده در منطقه لاکینا La Quina فرانسه کشف شده است که شامل مهره هایی از جنس دندان و استخوان حیوانات است و قدمت آن به حدود چهل هزار سال قبل می رسد.
این اشیاء ظاهرا به عنوان زیور مورد استفاده بودند. در گذشته ساخت زیورها با تاکید و تکیه بر مواد آلی و حفظ کیفیت و اشکال طبیعی این مواد صورت می گرفته است. مواد مورد استفاده با توجه به استعداد و نوع زندگی سازندگان آنها از تنوع خاصی برخوردارند. کشف بسیاری از این قبیل آثار در مجاورت گورستان ها حاکی از آن است که این اشیاء ضمن داشتن نقش اجتماعی دارای ارزش ماوراء الطبیعه ای نیز بوده اند.
تجارت جواهرات، در هزاره هفتم قبل از میلاد، بخش مهمی از تجارت بین المللی بین سرزمین های حاشیه مدیترانه و تمدن های قدیم فراسوی کوهستان های غرب آسیا را به خود اختصاص داده بود. مهره های مرجانی متعلق به سواحل مدیترانه که در شهر «چتل هویوک Gatal Huyuk» از شهرهای دوره پارینه سنگی، به دست آمده، نشانه ای از این روابط بوده است.

انواع بدلیجات طرح طلا (30)

بدلیجات

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید