مدل آرایش چشم ملایم دخترانه با طرح های جذاب سال

مدل آرایش چشم ملایم دخترانه

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از مدل آرایش چشم ملایم دخترانه عکس مدل ارایش چشم ملایم,اموزش مدل ارایش چشم ملایم,مدل آرایش چشم عروس 2018,مدل آرایش چشم عروسکی,مدل ارايش چشم عروس,مدل آرايش چشم عروسكي فراهم آورده ایم.

 

مدل آرایش چشم و سایه (51)

مدل ارایش چشم و ابرو ساده,مدل آرایش چشم و ابرو جدید

مدل آرایش چشم و سایه (52)

مدل آرايش چشم و ابرو,مدل آرایش چشم و ابرو عروس

مدل آرایش چشم و سایه (53)

مدل آرایش چشم و ابروی مشکی,مدل ارایش چشم و ابرو2018

مدل آرایش چشم و سایه (54)

مدل ارایش چشم و ابروی عروس,مدل آرایش چشم و ابرو مشکی

مدل آرایش چشم و سایه (56)

مدل خط چشم 2018,مدلهای ارایش چشم 2018

مدل آرایش چشم و سایه (57)

مدل ارایش چشم عروس 2018

مدل آرایش چشم و سایه (58)

جدیدترین مدل آرایش چشم 2018,مدل ارایش چشم دخترانه 2018

مدل آرایش چشم و سایه (59)

بسیاری از آرایشگرها توانایی دارند چشم شما را با آرایش، زیباتر جلوه دهد. اما یک زن باید بتواند حداقل چشمان خود را به زیبایی آرایش کند در ضمن همیشه امکان، وقت و هزینه کافی وجود ندارد که به آرایشگاه مراجعه شود. پس هدف اصلی این است که با آرایش کردن، چشم در حین طبیعی بودن، زیباتر به نظر برسد د عین حال عده ای می خواهند چشم در صورت بسیار مهیج و متفاوت دیده شود. زیبایی چشم در آرایش صورت احساس بهتری را برای فرد به ارمغان می آورد. در این مقاله به چند نکته ساده و مهم در مورد آرایش چشم اشاره می شود که شما در آرایش در منزل مورد توجه قرار دهید.

ابتدا صورت را با یک محلول تمیز کننده یا صابون لطیف و ملایم بشویید تا صورت تمیز و پاکیزه شود همچنین وقتی آرایش یا رسوباتی که از ریمل یا سایه می ریزد، پاک کردن آن در صورت تمیز راحت تر انجام می شود. صورت را همیشه و به طور متناوب با آب سرد و پنبه ای که آغشته به لوسیون یا محلول مخصوص شستشو و ضدعفونی صورت است، بشویید.

اگر پوست خشکی دارید یا دچار اگزمای پوستی هستید، زیر چشم، گوشه های خارجی چشم، شقیقه ها و پیشانی تا روی استخوان ابرو را با کمی کرم مرطوب کننده، چرب کنید. اما دقت کنید که پلک و پشت چشم را چرب و مرطوب نکنید چون در صورت چرب شدن پشت چشم، آرایش روی پلک به خوبی نمی نشیند.

 

مدل آرایش چشم و سایه (60)

مدل آرایش چشم ولب 2018,مدل ارایش چشم سال 2018,مدل آرایش چشم جدید 2018,مدل آرایش چشم