شیک پارس

مدل خط چشم دخترانه برای استفاده در خیابان

مدل خط چشم دخترانه برای استفاده در خیابان

مدل خط چشم دخترانه

 

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از مدل خط چشم دخترانه  مدل آرایش چشم و ابرو جدید,مدل آرايش چشم و ابرو,مدل آرایش چشم و ابرو عروس,مدل آرایش چشم و ابروی مشکی,مدل ارایش چشم و ابرو ساده,مدل ارایش چشم و ابرو2018,مدل ارایش چشم  فراهم آورده ایم.

 

در ادامه   چشم و ابرو2018,مدل ارایش چشم و ابروی عروس,مدل آرایش چشم و ابرو مشکی,مدل خط چشم 2018,مدلهای ارایش چشم 2016,مدل ارایش چشم عروس 2018,جدیدترین مدل آرایش چشم 2018,مدل آرایش چشم ولب   ملاحظه میفرمایید.

 ارایش چشم (126) ارایش چشم (127) ارایش چشم (128) ارایش چشم (129) ارایش چشم (130) ارایش چشم (131) ارایش چشم (132) ارایش چشم (133)

 

آرايش چشم‌هاي نزديك به هم: براي دورتر نشان دادن چشم‌ها مي‌توان از يك نقطه كوچك از كرم كانسيلر نامرئي در گوشه داخلي هر دو چشم استفاده كرد. از يك خط چشم كمرنگ و نازك در لبه بالايي پلك‌ها و نزديك مژه ها كه به سمت‌خارج‌ضخيم مي شوند، بايد استفاده كرد. همچنين بايد براي گوشه داخلي چشم تا ميانه پلك از يك سايه كمرنگ استفاده كرد و مقدار كمي‌از‌نوع تيره‌تر را در قسمت مياني و به سمت خارج پلك به كار برد و به خوبي در بخش مياني آنها را يك‌دست كرد.

آرايش چشم‌هاي گود: در اين نوع چشم ازرنگ‌هاي كمرنگ بايد استفاده كرد چراكه باعث ايجاد جلوه بيشتر چشم‌ها مي‌شود. براي آرايش اين نوع چشم‌بايد سايه را از گوشه‌هاي داخلي چشم تا كمي خارج از گوشه‌هاي خارجي آن به كار برد و مقدار كمي از يك سايه تيره‌تر نيز به چين‌هاي اطراف چشم‌ها زده و آنها را يكدست كرد.اقراق نیست اگر بگوییم كه شكل ابرو میتواند به ظاهر شما جلوه دهد و یا جلوه آن را از بین ببرد. طراحی و درست كردن ابروها دقیقا مثل انتخاب عینك بروی صورت میباشد كه اگر ابروها به فرم صورت نخورند فرم صورت بهم خورده و شكل انرا را تغییر میدهند. شكل و فرم مورد دلخواه همه اصولاشكل بیضی است كه بیشترین در صد افراد سعی بر این دارند كه فرم صورت خود را به این فرم در اورند. كه این نكته در ارایش تكمیلی و ترمیمی اجرا میشودكه اكثر خانمها این نكته را نادیده می گیرند.

 

ارایش چشم (134)

همچنین دیدن فرمایید