مدل لباس مجلسی گیپور و حریر

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از مدل لباس مجلسی گیپور و حریر   مدل لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی بلند,مدل لباس مجلسی 2018,مدل لباس مجلسی جدید,مدل لباس مجلسی دخترانه,مدل لباس مجلسی کوتاه,مدل لباس مجلسی کوتاه 2018,مدل لباس مجلسی گیپور,مدل لباس مجلسی 2018,مدل لباس مجلسی بارداری حریر فراهم آورده ایم.

مدل لباس مجلسی (91)

مدل لباس مجلسی گیپور کوتاه

مدل لباس مجلسی (92)

مدل لباس مجلسی گیپور دخترانه,مدل لباس مجلسی گیپور 2018

مدل لباس مجلسی (93)

مدل لباس مجلسی گیپوری,مدل لباس مجلسی گیپور جدید

مدل لباس مجلسی (94)

مدل لباس مجلسی گیپور و حریر,مدل لباس مجلسی 2018 ترکیه

مدل لباس مجلسی (95)

مدل لباس مجلسي 2018,مدل لباس مجلسی 2018 دخترانه

مدل لباس مجلسی (96)

مدل لباس مجلسی 2018 جدید,مدل لباس مجلسی 2018 ترک

مدل لباس مجلسی (97)

مدل لباس مجلسی 2018 کوتاه

مدل لباس مجلسی (98)

مدل لباس مجلسی 2018 زنانه

مدل لباس مجلسی (99)

اندازه لباس:اندازه و مناسب بودن لباستان، برای حس اعتماد به نفس بسیار مهم است. ژاکت مثال بسیار خوبی است. یک ژاکت شل و گشاد باعث می شود کثیف و نامرتب جلوه کنید. ژاکتی که اندازه تان باشد شما را تمیزتز و مرتب تر نشان میدهد و باعث میشود با اعتماد به نفس بیشتری بایستید و راه بروید. در اینجا نمونه های دیگری نیز برای شما مطرح م یکنیم تا ببینید هر لباسی در چه اندازه ای باشد به شما اعتماد به نفس خواهد داد.

شلوار: شلوار مناسب آن شلواری نیست که چسبِ تنتان باشد، باید به سایزتان باشد. فکر نکنید اگر شلوار دقیقاً اندازه تان باشد، انحناهای بدنتان را مشخص خواهد کرد، بلکه شما را نسبت به شلوارهای گشاد لاغرتر و صاف تر نشان خواهد داد.

کت، پیراهن و بالاپوش: پوشیدن بالاپوش هایی که در قسمت کمر تنگ میشود، کمک می کند که هیکلتان موجدار و متناسب دیده شود و زنانه تر است. به یاد داشته باشید که لباسهایی که بیش از حد گشاد و شل و ول هستند، شما را کوتاه قد تر و نامرتب تر نشان می دهند.

کفش: گاهی اوقات پوشیدن کفش های پاشنه بلند باعث لنگ زدنتان می شود و کسی آن را نمی پسندد. اما اگر کفشی را انتخاب کنید که مناسب و برازنده ی شما باشد، اگر پاشنه ی بلندی داشته باشد باعث می شود که بلندقدتر، لاغرتر و جذابتر تر به نظر برسید.

جواهرات: یکی از سریعترین و موثرترین راه ها برای داشتن ظاهری زیبا و پرجلوه استفاده از جواهرات است. انداختن گردن بند، دستبند و گوشواره های پهن باعث جلوه بیشتر شما می شود و توجه شوهرتان را به سمتتان جلب می کند.

مدل لباس مجلسی (100)

مدل لباس مجلسی 2018 شیک,مدل لباس مجلسی 2018 بلند,مدل لباس مجلسی بارداری حریر و گیپور