جدیدترین طراحی ناخن

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از جدیدترین طراحی ناخن   مدل طراحی ناخن 2018,جديدترين طراحي ناخن ٢٠١٧,جدیدترین طراحی ناخن عکس,جدیدترین طراحی ناخن زمستان,طراحی جدید ناخن 2018,طرح جدید ناخن   فراهم آورده ایم.

 

گالری از جدیدترین طراحی ناخن که برای نوروز سال 97

جديدترين طراحي ناخن

مدل طراحی ناخن (22)

جدیدترین طراحی ناخن عکس,جدیدترین طراحی ناخن زمستانن

مدل طراحی ناخن (23)

,طراحی جدید ناخن 2018

مدل طراحی ناخن (24)

طرح جدید ناخن 2018

مدل طراحی ناخن (25)

مدل جدید طراحی ناخن 2018

مدل طراحی ناخن (26)

مدل جدید طراحی ناخن 2018

مدل طراحی ناخن (27)

مدلهای جدید طراحی ناخن 2018

مدل طراحی ناخن (28)

طراحي جديد ناخن ,طراحی ناخن جدید و زیبا

مدل طراحی ناخن (29)

 

مکمل‌ های بیوتین با شکنندگی ناخن‌ها از داخل مبارزه می‌کنند! دوریس نونز، متخصص پوست و زیبایی سالن AKS نیویورک، پیشنهاد می‌کند که برای رشد مو و ناخن‌هایتان قرص Phytophanere را مصرف نمایید. اما حتما به خاطر بسپارید که قبل از استفاده از هر نوع دوا و درمانی، آن را با پزشکتان در میان بگذارید. علاوه بر چنین محصولات دارویی، محصولات و لاک‌هایی هم وجود دارد که می‌توانید مستقیما آنها را روی ناخن‌هایتان استفاده کنید.لیپمن می‌گوید از آنجایی که ناخن‌ها در زیر کوتیکول‌ها شکل می‌گیرند، ماساژ اطراف ناخن باعث افزایش جریان خون در آنجا و در نتیجه رشد بیشتر ناخن‌هایتان خواهد شد.

 

نونز توصیه می‌کند که مطمئن شوید کوتیکول‌هایتان را فقط به عقب می‌رانید، آنها را نباید بچینید. همچنین مرطوب کردن انشگتان و ناخن‌ها بیش از یک بار در روز نیز ایده‌آل است. لیپمن هم پیشنهاد می‌کند که همیشه در کیفتان کرم دست و کاتیکل به همراه داشته باشید. همچنین اضافه می‌کند که هیچگاه نباید صورتتان را بدون استفاده از مرطوب کننده بشویید، با دستانتان هم باید به همین شکل رفتار نمایید.لیپمن هشدار می‌دهد که هیچگاه از ناخن‌هایتان به عنوان ابزار استفاده نکنید، در این صورت ناخنتان را در معرض خطر شکستن قرار می‌دهید. بخش سفید ناخن که به عنوان ناحیه‌ی استرس نیز شناخته می‌شود هم، سرانجام سست شده و خواهد شکست. خیلی مهم توجه داشته باشید که از ناخن‌هایتان به چه منظوری استفاده می‌کنید.نوع سوهان ناخنی که استفاده می‌کنید خیلی مهم است. دکتر دبرا جالیمن می‌گوید که همیشه از سوهان ناخن‌های کریستالی استفاده کنید. این نوع سوهان به ملایمت با ناخن شما رفتار خواهد کرد.

مدل طراحی ناخن (30)

طرح ناخن جدید و زیبا,طراحی ناخن جدید زیبا,طرح ناخن جدید زیبا,طراحی