شیک پارس

گالری از مدل انگشتر نامزدی با طرح های شیک و خاص

گالری از مدل انگشتر نامزدی با طرح های شیک و خاص

 

مدل انگشتر نامزدی

 

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از مدل انگشتر نامزدی دل انگشتر های زنانه طلا,مدلهای انگشتر زنانه طلا,مدل انگشتر طلای زنانه,مدل انگشتر طلا زنانه جدید,مدل انگشتر طلا زنانه 2018,مدل انگشتر طلا زنانه 2018,جدیدترین مدل انگشتر زنانه فراهم آورده ایم.

 

در ادامه  مدل انگشتر نگین دار زنانه,مدلهای انگشتر عقیق زنانه,مدل انگشتر عقيق زنانه,مدل انگشتر عقیق زنانه طلا,مدل انگشتر عقیق زنانه نقره,مدل انگشتری عقیق زنانه ملاحظه میفرمایید.

 

 

 مدل انگشتر نامزدی (69)

مدل های انگشتر نامزدی2018

مدل انگشتر نامزدی (68)

جدیدترین مدل های انگشتر نامزدی2018مدل انگشتر نامزدی (67)

مدل حلقه نامزدی 2018

مدل انگشتر نامزدی (66)

جدیدترین مدل حلقه نامزدی 2018

مدل انگشتر نامزدی (64)

مدل حلقه نامزدی 2018

مدل انگشتر نامزدی (59)

مدل حلقه های نامزدی 2018

مدل انگشتر نامزدی (65)

مدل حلقه نامزدی ست

مدل انگشتر نامزدی (50)

 

دسته اول آن هایی هستند که علاقه زیادی به تزئینات ظاهری شان دارند و این اقلام جزو لاینفک زندگی روزمره، مهمانی ها و جشن های شان به حساب می آید.دسته دوم را آن هایی تشکیل می دهند که خرید جواهرات ارزشمند را بهترین و مطمئن ترین پس انداز می دانند.سومین دسته هم تلفیقی از ۲گروه را تشکیل می دهند. بی شک شما هم جزو یکی از این ۳ گروه هستید که خواندن این مقاله را به دلیل علاقه مندی به طلا و جواهرات و آشنایی بیشتر با خرید و فروش جواهرات و طلا انتخاب کرده اید. اگر دوست دارید همیشه در یک جمع بدرخشید، یک سرمایه گذاری مطمئن را تجربه کنید و از همه مهم تر سرمایه تان هر روز بیشتر شود نکات مندرج در این مقاله بهترین راهنما برای یک انتخاب مناسب خواهد بود.

 

درست است که نخستین تصویری که از طلا به ذهن مان می رسد زرد یا سفید است اما در واقع طلا با یک سری فرایندهای شیمیایی و ترکیب با سایر فلزها و عملیات آبکاری درهر رنگی (قرمز، مشکی، زرد، صورتی، سبز و… ) می تواند باشد.برای مثال طلای قرمز از ترکیب آلیاژ مس، طلای سفید از ترکیب پلادیوم یا نقره به دست می آید و از ایندیم برای آبی کردن طلا استفاده می شود. در واقع تنوع رنگی زیاد طلا غیر از طرح و مدل یکی از راهکارهای رونق بخشیدن به این صنعت شده است. بعضی از فروشندگان طلای سفید را هنگام فروش گران تر می فروشند اما ارزان تر از طلای زرد می خرند. هرچند طلای زرد موقع آب کردن مرغوب تر است اما این اختلاف بسیار ناچیز است و باید بدانید که چنین قانونی وجود ندارد.

 

مدل انگشتر نامزدی (60)

همچنین دیدن فرمایید