شیک پارس

مدلهای کفش زنانه مجلسی 2018 با طرح های بسیار زیبا

زنانه

مدلهای کفش زنانه مجلسی 2018

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از  مدلهای کفش زنانه مجلسی 2018   کفش مجلسی زنانه پاشنه کوتاه,کفش مجلسی زنانه جدید,کفش مجلسی زنانه بدون پاشنه,کفش مجلسی زنانه 2018,کفش مجلسی زنانه سایز بزرگ,کفش مجلسی زنانه مشکی,کفش مجلسي زنانه,كفش مجلسي زنانه 2018,مدل کفش مجلسی زنانه 2018,جدیدترین مدل کفش مجلسی زنانه  فراهم آورده ایم.

 مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (33)

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند 2018

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (34)

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند دخترونه

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (35)

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند مشکی

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (36)

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند بچه گانه

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (37)

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند دخترانه 2018

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (38)

,مدل کفش های مجلسی پاشنه بلند دخترانه

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (39)

مدل کفش پاشنه بلند مجلسی دخترانه 2018

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (40)

پابرهنه راه رفتن، پاها را در وضعیتی ایده آل قرار می دهد. نتایج یک پژوهش آمریکایی نشان می دهد که پوشیدن مداوم کفش «بیومکانیک» راه رفتن را با خطر مواجه می سازد و باعث تغییر دامنه ی حرکتی مفصل های ران ها، زانوها، قوزک پا، انگشتان پا و ظاهر و ریتم راه رفتن می شود. این عادت نامناسب باعث افزایش ناراحتی های مفصلی می شود و در طولانی مدت امکان ابتلا به آرتروز در ناحیه اعضای تحتانی و همچنین مشکلات استخوانی را بالا می برد.
پا برهنه راه رفتن در همه ی سطوح باعث تحریک حساسیت پوست پاها شده و به تعادل بدن و پیشگیری از زمین خوردن کمک می کند. این کار باعث افزایش استحکام استخوان ها شده و از پوکی استخوان پیشگیری می کند.
برای مراقبت از پاها در پوشیدن کفش های رسمی و اسپورت زیاده روی نکنید

با پوشیدن کفش هایی که پاشنه های بلند و نوک تیزی دارند، بدن به سمت جلو متمایل می شود و روی نوک پنجه فشار بیشتری وارد می شود. این وضعیت تعادل بدن را به هم زده و امکان زمین خوردن را افزایش می دهد. علاوه بر این کفش های پاشنه بلند باعث ایجاد درد، بدشکلی انگشتان پا و میخچه می شوند. بهتر است پوشیدن کفش های پاشنه بلند و تیز را به موقعیت خاص اختصاص دهید و از کفش هایی با پاشنه های کوتاه تر و پهن تر استفاده کنید.

علاوه بر این استفاده ی زیاد از کفش های اسپورت و ورزشی نیز توصیه نمی شود. بهتر است هر از گاهی به جای این کفش ها، از کفش های رسمی نیز استفاده کنید. باید بدانید که پوشیدن افراطی کفش های اسپورت در طولانی مدت باعث کاهش استحکام استخوان ها می شود.

مدلهای کفش زنانه مجلسی 2018 با طرح های بسیار زیبا

مدل کفش پاشنه بلند مجلسی دخترانه جدید,مدل کفش پاشنه بلند مجلسی دخترانه 2018

همچنین دیدن فرمایید