شیک پارس

مدل کیف مجلسی شیک دخترانه برای نوروز 1397

مدل کیف مجلسی شیک دخترانه

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از مدل کیف مجلسی شیک دخترانه   کیف مجلسی دخترانه چرم,مدل کیف مجلسی چرم زنانه,مدل کیف مجلسی چرمی,مدل کیف مجلسی چرم دوزی,مدل کیف مجلسی چرم دستی,مدل کیف مجلسی چرم دوز,مدل کیف مجلسی چرم دخترانه  فراهم آورده ایم.

مدل کیف مجلسی شیک دخترانه برای نوروز 1397

مدل کیف مجلسی سال 2018

مدل کیف مجلسی (22)

مدل کیف چرم مجلسی 2018

مدل کیف مجلسی (23)

مدل کیف مجلسی ورنی دست دوز

مدل کیف مجلسی (24)

مدل کیف مجلسی ورنی دخترانه

مدل کیف مجلسی (26)

مدل کیف مجلسی ورنی مشکی

مدل کیف مجلسی (27)

مدلهای کیف مجلسی ورنی,مدل کیف ورنی مجلسی زنانه

مدل کیف مجلسی (28)

مدل کیف های مجلسی ورنی,مدل کیف وکفش مجلسی ورنی

مدل کیف مجلسی (29)

جدیدترین مدل کیف مجلسی ورنی

مدل کیف مجلسی (30)

اغلب ما هنگام خرید کیف به نمونه ای با طرح و نقش ساده فکر می کنیم تا بتوانیم در اکثر موقعیت ها و برنامه های مختلف از آن استفاده کنیم اما امسال طراحان به شما پیشنهاد هنجارشکنی می کنند. می گویند از کیف های مشکی و قهوه ای ساده فراتر بروید و در این میان پیشنهاد می کنند کیف های گل گلی با نقش های ریز و درشت را انتخاب کنید. به تازگی نقوش گل گلی در لباس، کیف و کفش زیاد شده است و شما هم می توانید یکی از اولین ها باشید.

بازار گرم کیف هایی که دسته کوتاه دارند و روی دست حمل می شوند، از سال گذشته شروع شده و همچنان ادامه خواهد داشت. اولین طراح این کیف با دسته کوتاه را باید تحسین کرد چون این مدل کیف ها توانایی بالایی در فاخر و آراسته کردن ست یک خانم دارند. خلاقیت امسال طراحان ترکیب کردن این مدل کیف های رو دستی و کم و بیش بزرگ با ست های نیمه رسمی و اسپرت است. تیپی که امسال میان دختران جوان محبوبیت زیادی داشت و پیش بینی می شود این محبوبیت ادامه پیدا کند. توانایی این کیف ها در همراه شدن با ست های رسمی تا اسپرت ویژگی قابل توجهی هنگام خرید است.

مدل کیف مجلسی شیک دخترانه برای نوروز 1397

انواع مدل کیف مجلس

همچنین دیدن فرمایید