ساعت های مردانه شیک با طراحی زیبا و متفاوت

ساعت های مردانه شیک

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از ساعت های مردانه شیک   ساعت مچی مردانه ویولت,ساعت کاسیو مردانه مدل Ef-710,مدلهای ساعت کاسیو مردانه,مدل ساعت مچی مردانه کاسیو,مدل های ساعت مردانه کاسیو,مدلهای ساعت مچی مردانه کاسیو فراهم آورده ایم.

مدل ساعت مردانه (61)

,ساعت مچی مردانه شیک ارزان

مدل ساعت مردانه (63)

خرید ساعت های شیک و ارزان مردانه,خرید ساعت مردانه شیک اسپرت

مدل ساعت مردانه (64)

عکس ساعت مردانه شیک اسپرت

مدل ساعت مردانه (65)

ساعت مچی مردانه اسپرت شیک

اگر لباس هایتان ساده با طراحی های شسته رفته و رنگ های خنثی مانند سفید، سیاه و خاکستری است، باید به دنبال ساعت هایی به سبک مینیمالیسم باشید. البته با توجه به شخصیت تان، علاقه زیادی به اکسسوری ندارید اما ساعت از آن دسته اکسسوری های واجب است. بنابراین ساعتی انتخاب کنید که تزیینات زیادی نداشته و ساده باشد. ساعت هایی که سبکی بین مدرن و کلاسیک دارند، برای شما بهترین انتخاب خواهند بود.

افرادی که به ظاهر خود اهمیت زیادی می دهند و دوست دارند که همیشه شیک به چشم آیند، باید به دنبال ساعتی لوکس باشند. ساعت های طلا می تواند بهترین انتخاب برای این افراد باشد. درخشش این ساعت ها در کنار کت و شلوار همه نگاهها را به خود جلب خواهد کرد. برای این افراد که دوست دارند همیشه بهترین باشند، ساعت های طلا نشانه قدرت است. به علاوه این مدل ساعت هیچگاه از مد نمی افتد. فقط حواس تان باشد که یک ساعت طلا در مچ دستان تان می تواند حسادت افراد زیادی را بر انگیزد.

افراد تنوع طلب افرادی هستند که سبک لباس پوشیدن خاص خود را دارند. آنها از این که متفاوت از جمع باشند و تمام چشم ها را به سمت خود جلب کنند، هراسی ندارند. بنابراین باید به دنبال مدل ساعتی باشند که منحصر بفرد است. ساعت های اسکلتی از مدل هایی است که با سلیقه آنها به خوبی جور در می آید. این ساعت ها با نشان دادن اسکلت ساعت و ساختار درونی و پیچیده خود، صاحب آن را متقاعد می کنند که طراح آن را مدام تحسین کند.

مدل ساعت مردانه (66)

ساعت شیک و مجلسی مردانه,ساعت مردانه شیک مارک دار

مدل ساعت مردانه (67)

ساعت های مردانه شیک ساعت مردانه شیک و مارک,خرید ساعت شیک مردانه ارزان

مدل ساعت مردانه (68)

نکته دیگری که درباره مقاومت ساعت باید به آن دقت کنید، جنس صفحه اصلی ساعت است؛ صفحه ساعت ها معمولا از پلاستیک و تلق یا از شیشه و کریستال ساخته می شود. اگر پلاستیک و تلق را انتخاب می کنید باید توجه داشته باشید که زود خش می خورد. جنس شیشه ای هم زود می شکند اما در برابر سایش می تواند مقاوم باشد. بهترین انتخاب برای پوشش شفاف صفحه ساعت، کریستال است که ضدضربه، ساییدگی و خش است اما از بقیه گران تر است و اگر می خواهید ساعتی با این نوع پوشش داشته باشید، باید حسابی دست به جیب شود.

نکته بعدی، میزان فشار اتمسفری روی ساعت باشد. اگر کوهنوردی می کنید یا خلبان هستید یا اینکه به کارهای هیجانی مثل جامپینگ علاقه دارید، موقع خرید حتما از میزان مقاومت فشار ساعتی که پسندیده اید، مطمئن شوید.

مکان استفاده

باید مشخص کنید که در چه جاهایی می خواهید از ساعتتان استفاده کنید، در مراسم و مهمانی ها یا در ورزش و محل کار. اگر می خواهید ساعتتان را در مهمانی ها ببینید، بهترین انتخاب، ساعت های کلاسیک برای آقایان و ساعت های فلزی و نگین دار برای خانم هاست. اگر هم از ساعت های کلاسیک خوشتان نمی آید، می توانید از ساعت های بند چرمی استفاده کنید که هم سبک تر و هم اینکه به کلاسیک ها نزدیک تر هستند و به خاطر جنس بندش، تقریبا در همه جا قابل استفاده است. بهترین گزینه ساعت برای تفریح و ورزش، ساعت های اسپرت هستند که هم صفحه بزرگ تری دارند و نسبت به بقیه مقاوم تر و هم اینکه قابلیت گشادتر شدن و شل بسته شدن را هم دارند.ساعت های مردانه شیک

مدل ساعت مردانه (69)

ساعت های مردانه شیک ساعت شیک ارزان قیمت مردانه,مدل ساعت مردانه

مدل ساعت مردانه (70)

ساعت های مردانه شیک مدل ساعت مردانه مارک دار,مدل ساعت مردانه با قیمت,مدل ساعت مردانه اسپرت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید