شیک پارس

مدل بدلیجات شیک که در سال 2018 مد شده برای خانم های زیبا پسند

مدل بدلیجات شیک

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از  بدلیجات شیک,شیکترین مدل بدلیجات,شیک ترین مدل بدلیجات دخترانه,شیکترین مدلهای بدلیجات,مدل بدلیجات جدید,مدل بدلیجات جدید دخترانه,مدل بدلیجات جدید 97,مدل بدلیجات جدید زنانه,مدل بدلیجات جدید 97,مدل بدلیجات جدید 2018,مدل بدليجات جديد,مدلهای جدید بدلیجات,مدل های بدلیجات جدید  فراهم آورده ایم.

انواع بدلیجات طرح طلا (1)

بدلیجات شیک,شیکترین مدل بدلیجات

انواع بدلیجات طرح طلا (2)

شیک ترین مدل بدلیجات دخترانه

انواع بدلیجات طرح طلا (3)

شیکترین مدلهای بدلیجات,مدل بدلیجات جدید

انواع بدلیجات طرح طلا (4)

مدل بدلیجات جدید دخترانه,مدل بدلیجات جدید 97

انواع بدلیجات طرح طلا (5)

مدل بدلیجات جدید زنانه,مدل بدلیجات جدید 97

انواع بدلیجات طرح طلا (6)

مدل بدلیجات جدید 2018

انواع بدلیجات طرح طلا (7)

مدل بدليجات جديد

انواع بدلیجات طرح طلا (8)

مدلهای جدید بدلیجات

انواع بدلیجات طرح طلا (9)

قدیمی ترین زیورآلاتی که در اروپا شناخته شده در منطقه لاکینا La Quina فرانسه کشف شده است که شامل مهره هایی از جنس دندان و استخوان حیوانات است و قدمت آن به حدود چهل هزار سال قبل می رسد.
این اشیاء ظاهرا به عنوان زیور مورد استفاده بودند. در گذشته ساخت زیورها با تاکید و تکیه بر مواد آلی و حفظ کیفیت و اشکال طبیعی این مواد صورت می گرفته است. مواد مورد استفاده با توجه به استعداد و نوع زندگی سازندگان آنها از تنوع خاصی برخوردارند. کشف بسیاری از این قبیل آثار در مجاورت گورستان ها حاکی از آن است که این اشیاء ضمن داشتن نقش اجتماعی دارای ارزش ماوراء الطبیعه ای نیز بوده اند.
تجارت جواهرات، در هزاره هفتم قبل از میلاد، بخش مهمی از تجارت بین المللی بین سرزمین های حاشیه مدیترانه و تمدن های قدیم فراسوی کوهستان های غرب آسیا را به خود اختصاص داده بود. مهره های مرجانی متعلق به سواحل مدیترانه که در شهر «چتل هویوک Gatal Huyuk» از شهرهای دوره پارینه سنگی، به دست آمده، نشانه ای از این روابط بوده است.

مساله جواهرات در تمدن های بزرگ باستانی تا هزاره ی چهارم و سوم قبل از میلاد بسیار پیچیده است. چرا که ریسه ها و زنجیرهای فوق العاده زیبایی از جنس سنگ های قیمتی از قبرهای سلطنتی سومریان به دست آمده است و نیز تعداد قابل توجهی مهره های شیشه ای در ناحیه قفقاز و در منطقه نوع دیگر از زیورهای مورد استفاده ساکنان بین النهرین اشکال طلسم گونه ای است که از تراشیدن سنگ های کوچک به صورت تصاویری از حیوانات گوناگون مانند کبوتر، قوچ، پرندگان و قورباغه ساخته می شد. این اشکال دارای ارزش های معنوی و ماوراء الطبیعه ای بودند. به طور تقریبی در همان دوران، ساکنان مصر از سنگ صابون، که یکی از اولین مواد مرکب به کار گرفته شده در صنعت جواهرسازی است، در ساخت زیورهای خود استفاده می کردند. این سنگ، نرم و به آسانی تراشیده می شد.(تصاویر 4)
مصریان قدیم با استفاده از سنگ های قیمتی، گردنبند های سنگین گوهرنشان و تاج سرهایی جهت استفاده بر روی کلاه گیس می ساختند. زحمت زیاد در تهیه جواهرات و دشواری کار ساخت قطعات موجب شد تا سازندگان این اشیاء به منظور طبیعی و زیورهایی چون گردنبندهای گلی و برگ زیتونی و استفاده از اعضای حیوانات، به ویژه برای برگزاری مراسم و آیین های مذهبی، روی آورند. توجه بیش از حد به زیورهای ساخته شده از گل و گیاه به تدریج جای خود را به سایر مواد آلی موجود در طبیعیت از قبیل عاج، استخوان، طلا، سفال «Steatite» و مینا داد. در کنار ساخت جواهراتی به شکل مجسمه های طلایی بزرگ و به کارگیری اغراق آمیز و افراطی سنگ های گوهر نشان، نظیر آنچه که از قبرهای فراعنه به دست آمده است، جواهرسازان، زیورهای ارزان قیمتی که متناسب با قدرت خرید طبقه متوسط و پایین جامعه بود، می ساختند. به طور مثال مهره های زینتی با استفاده از شیشه و نوعی سفال شفاف به نام «فایانس Faience». در طول تاریخ باستان از تمدن های مصر «میسن Mycen» تا تمدن های رومی استفاده از شیشه های رنگی به جای مروارید، زمرد و فیروزه و سایر سنگ های قیمتی مرسوم بوده است.

انواع بدلیجات طرح طلا (10)

مدل های بدلیجات جدید

همچنین دیدن فرمایید