شیک پارس

مدل لباس مجلسی شیک و پوشیده با استایل های زیبای مد سال

مدل لباس مجلسی شیک و پوشیده با استایل های زیبای مد سال

 

مدل لباس مجلسی شیک و پوشیده

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از مدل لباس مجلسی شیک و پوشیده  مدل لباس مجلسی زنانه کوتاه,مدل لباس مجلسی زنانه سایز بزرگ,مدل لباس مجلسی حریر حاشیه دار,مدل لباس مجلسی حریر طرح دار,مدل لباس مجلسی حریر گلدار,مدل لباس مجلسی حریر و ساتن  فراهم آورده ایم.

 

در ادامه  لباس مجلسی شیک دخترانه,مدل لباس مجلسی شیک و جدید,مدل لباس مجلسی شیک کوتاه,مدل لباس مجلسی شیک جدید,مدل لباس مجلسی شیک زنانه  ملاحظه میفرمایید.

 لباس مجلسی (62) لباس مجلسی (63) لباس مجلسی (64) لباس مجلسی (65) لباس مجلسی (66) لباس مجلسی (67) لباس مجلسی (68) لباس مجلسی (69)

حتما با توجه به مجلسی که به آن دعوت شده‌اید لباس خود را انتخاب کنید. نحوه‌ی لباس پوشیدن رسمی آقایان کمی سخت‌تر است ولی خانم‌ها انعطاف و حق انتخاب خیلی بیشتری در این زمینه دارند ولی در عین حال اصولی برای خرید لباس مجلسی وجود دارد از جمله طول لباس، جنس و رنگ آن

در مورد طول لباس‌های مجلسی زنانه، معمولا در مجالس رسمی از لباس‌های بلند استفاده می‌شود که حتی گاها آن‌قدر بلند است که روی زمین کشیده می‌شود.

لباس‌های کوتاه‌تر و تا زانو غیر رسمی هستند اما در صورت تمایل می‌توانند حتی برای مراسمات رسمی استفاده شوند.

جنس لباس یکی از فاکتورهای مهم انتخاب لباس است به طوری که به تنهایی می‌تواند تمام فاکتورهای دیگر را تحت الشعاع قرار دهد. برای مجالس رسمی از جنس‌های ابریشمی، اطلسی و یا ترکیب این دو، جنس‌های گیپور، حریر و ساتن هم در درجه بعد انتخاب مناسبی هستند.

لباس‌های نخی به هیچ عنوان مناسب مراسمات رسمی نیستند.

رنگ نیز در انتخاب لباس مجلسی تا جایی که می‌تواند اگر یک دست و تیره باشد بهتر است لباس های رنگی و طرح دار شلوغ مناسب مراسمات غیر رسمی است. بهترین انتخاب رنگ مشکی است. رنگ‌های خاکستری و قهوه‌ای میانه هستند و برای هر دو میهمانی رسمی و غیر رسمی استفاده می‌شوند.

لباس مجلسی (70)

همچنین دیدن فرمایید