شیک پارس

مدل کیف زنانه شیک جدید و شیک با طرح های مد سال

مدل کیف زنانه شیک جدید و شیک با طرح های مد سال

 

مدل کیف زنانه شیک

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از مدل کیف زنانه شیک  مدل کیف دستی دخترونه,مدل کیف دستی چرم دست دوز زنانه,مدل کیف دستی مردانه,مدل کیف دستی جدید,مدل کیف بافتنی باقلاب,مدل کیف بافتنی جدید   فراهم آورده ایم.

 

در ادامه  مدل کیف دست دوز دخترانه,مدل کیف دست دوز پارچه ای,مدل کیف دست دوز جدید,مدل کیف دست دوز مجلسی,مدل کیف دست دوز چرم زنانه,مدل کیف دست دوز مردانه,مدل کیف دست دوز بچه گانه,   ملاحظه میفرمایید.

 مدل کیف 2018 (122) مدل کیف 2018 (123) مدل کیف 2018 (124) مدل کیف 2018 (125) مدل کیف 2018 (126) مدل کیف 2018 (127) مدل کیف 2018 (128) مدل کیف 2018 (129)

کیف‌های ابریشمی

نگاهی به تاریخچه کیف‌های قدیمی نشان می‌دهد که در دوران گذشته کیف‌ها در واقع کیسه‌هایی ابریشمی بودند که در داخل لباس قرار می‌گرفتند و در تماس مستقیم با پوست قرار داشتند تا احتمال گم شدن آن کاهش یابد و کسی نتواند پول‌های صاحب کیف را سرقت کند.
اولین استفاده از کیف در تاریخ

اولین استفاده ثبت شده از کیف دستی به قرن چهاردهم پیش از میلاد باز می‌گردد که در لوح‌های هیروگلیف مصر باستان کشف شده است. در این زمان مردم از چیزی برای حمل وسایل خود استفاده می‌کرده‌اند که نامی نداشته است و عبارت کیف دستی تقریبا از قرن نوزدهم ابداع شد و مورد استفاده قرار گرفت. کیف‌هایی که در مصر باستان توسط مردان حمل می‌شد شبیه کیسه‌هایی بود که به کمر خود گره می‌زدند و با خود همه جا می‌بردند.
اولین کیف زیپ دار تاریخ

برند فرانسوی هرمس اولین کیف زیپ دار جهان را در سال 1923 معرفی کرد که در ادامه اختراع زیپ صورت گرفت. پیش از آن کیف‌ها بندهایی جمع شونده داشتند و خانم‌های سطح بالای جامعه آن را با خود در مراسمی مثل رقص حمل می‌کردند و معمولا سکه‌های خود را داخل آن قرار می‌دادند.
دسته‌های چوبی برای کیف

با شروع جنگ جهانی دوم و کمیاب شدن چرم برند گوچی برای جبران این کمبود دسته کیف‌ها را از چوب و نی کم شده ساخت که پس از مدتی به یک مدل جالب و محبوب تبدیل شد و مورد تقلید برندهای دیگر هم قرار گرفت.

 

مدل کیف 2018 (130)

همچنین دیدن فرمایید